طراحی لباس مخصوص برای زنان مسلمان پلیس در کانادا

پلیس کانادا اعلام کرد که برای استخدام مردان و زنان مسلمان در نیروی پلیس سلطنتی اسب سوار تلاش می کند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه کمیسر " درک مک دونالد" یکی از مسئولان ارشد روابط عمومی پلیس اسب سوار سلطنتی کانادا، ضمن اعلام این موضوع گفت که پلیس کانادا به استخدام زنان و مردان مسلمان در کادر خود نیاز دارد.

وی درباره لباس ویژه زنان مسلمان پلیس نیز اعلام کرد که مطالعات و طراحی هایی در این زمینه شده است تا زنان مسلمان بتوانند با حفظ حجاب اسلامی در خدمت پلیس اسب سوار کانادا باشند.این مقام پلیس کانادا با اشاره به آزادی ادیان در کانادا افزود که عبادات روزانه کادر مسلمان پلیس اسب سوار کانادا به هیچ وجه مانعی در راه انجام وظیفه آنها نخواهد شد و کادر مسلمان می توانند فرایض دینی خود را آزادانه در محیط کاری به جا آورند.

وی افزود تنها در شرایط اضطراری ممکن است عبادات نیروهای مسلمان پلیس کانادا به منظور ضرورت انجام وظیفه متوقف شود و این مساله به جز شرایط اضطراری ماموریت های کاری ، خللی در عبادات انها ایجاد نخواهد کرد.

همچنین ناتاشا گودار، مدیر عدالت تنوعات و حقوق بشر پلیس ادمونتون کانادا در این باره اعلام کرد: برای جذب نیرو از بین بانوان مسلمان، در حال طراحی یک الگوی حجاب برای افسران پلیس زن هستیم.

گودار گفت: اگرچه استفاده از حجاب با یونیفرم پلیس هنوز به تأیید نرسیده اما کار طراحی دو الگوی حجاب برای افسران زن مسلمان در کانادا در حال انجام است و در طراحی این الگوها، سهولت استفاده، معیار اصلی بوده است.
 
پلیس کانادا امیدوار است با طراحی لباس مخصوص انگیزه زنان مسلمان کانادا برای جذب در نیروی پلیس افزایش یابد.

گفتنی است بیش از یک میلیون مسلمان در کانادا زندگی می کنند که از ملیت های مختلف هستند.

+34
رأی دهید
-74

smart292 - ونکوور - کانادا
باعث تأسف است با چنین طرحی و فکر نمیکنم تصویب بشود . برای اینکه در استان کبک قانون میگوید در ادارهٔ جات دولتی هیچ کس حق ندارد مذهب را با کارش درگیر کند حتی آن سیک‌های هند هم حق گذاشتن عمامه را ندارند ، و بویش می‌آید که مذهب را جدا از کارشان بکنند چیزی نزدیک به کشور فرانسه .
شنبه 7 دي 1392 - 17:38
perser68 - فلوریدا - امریکا
اینا آدمن یا مجسمه؟
شنبه 7 دي 1392 - 17:55
bineshaan - لندن - انگلیس
یکی از تجربه های بد من از چندین ماه زندگی تو کانادا دیدن همین تعداد زیاد مسلمانان افراطی یا غیر خو گرفته به ارزشهای انسانی بود. میتونم بگم که انگلیس پاکستان دوم و کانادا پاکستان سوم است.
شنبه 7 دي 1392 - 18:11
dara20 - تهران - ايران
خاک بر سر دولت و پلیس کانادا
شنبه 7 دي 1392 - 18:21
garmsari - یورک - بریتانیا
واقعا شرم اور هست،
شنبه 7 دي 1392 - 18:38
کبالت3 - کرج - ایران
دوستانی که تو خارج هستند چون بزودی و بیاری حق تعالی قصد هجرت از وطن رو دارم از سر لطف راهنمائی بفرمائید کدام منطقه عاری از مسلمین میباشد لطفا نفرمائید دره مرگ یا قطبین زمین یا کف اقیانوس و دهانه آتشفشان و.... اینارو خودم بلدم کبلائی.
شنبه 7 دي 1392 - 19:24
shirzan - برلین - آلمان
حالا من نمیدونم که این چه گیریه که زنای مسلمون فقط به مو میدن اینا که اندامشون تو این لباس کاملا معلومه . والا من که مرد نیستم اما این اقایون بیان جواب بدن که چرا فقط مو اینا رو اینقدر تحریک میکنه.
شنبه 7 دي 1392 - 20:05
avicenna - لندن - انگلیس
به این می گن دموکراسی
شنبه 7 دي 1392 - 20:12
dkdk - اسلیس - دانمارک
چرا ‌یک کشور که میخواهد به دمکراسی واقعی پیاده کند تعدادی مزخرف گویی میکنند.از اینکه ‌یک کشور به تمامی ادیان احترام میگذارد و فرصت کاری برای همه مذاهب فراهم می‌کند قابل ستایش است.اما از آنجایی که همیشه تعدادی هستند که فرهنگ و قدرت درک بالایی‌ ندارند از درک چنین کار ارزشمندی عاجز هستند.
شنبه 7 دي 1392 - 20:17
مالك استر - ایران - تهران
خوب براى جى اومدن کانادا !!!؟؟؟ خوب بابا جون. برید به همون کشورهاى جهان سومى که ازش اومدید یا برید عربستان که مهد تمدن اسلامیه و کاملا برید تو کونى تا هم خودتون راحت باشید و هم مردم از اون هیبت ترسناکتون در امان. باشن ،،، کشورهاى اسلامى ( ایران ، افغانستان ، لیبى ، سوریه ، باکستان ووووو) تمامى جهان سومى و مهد دروغ و حقه بازى وفساد . یکى از یکى. بدبخت تر و مفلس تر. همکى دشمن همدیکر و دایما در جنک و خونریزى و برادر کشى .کوجکترین سهمى هم در اکتشافات علمى و کمک به سعادت بشرى نداشته حالا با این خصوصیات و طرز فکر متحجر و جهان سومى ، همشون شیفته زندکى تو سرزمین کافرا !!! به هر درى میزنند که اینده بجه هاشون البته روسرى به سر (نه در کشور نکبت زده و بى ثبات و خطرناک اسلامى خودشون ) بلکه تو یک کشور قانونمند و دموکراسى غربى (کافر) که ١٤٠٠ساله با همه جیزش دشمنند تضمین بشه و با همون مغز علیل و بیمار اسلامیشون استفاده کافى و وافى از رفاه زندکى تو غرب روببرند و بعد هم شروع کنند به مزاحمت و ضربه زدن به کشور میزبانشون. ،،،، ( زندکى انکلى )
شنبه 7 دي 1392 - 21:24
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
کبالت3 - کرج - ایران... بیا منزل ما ، اینجا عاری از مسلمانی است .
شنبه 7 دي 1392 - 21:46
faranak-montreal - مونترال - کانادا
کبالت3 - کرج - ایران اینجا که مثل سوسک توالت ریختن , ٢٠٢٠ کبک تخمین زاده جمیت عربهای مقیم کبک از خود کبکها بیشتر میشه یعنی نسبت به الان ٣ برابر , همشون هم هی حلال خور دنبال گوشت حلال دنبال بچه سازی هر کدوم حداقل ٤ تا بچه داران کا بابت هر کدوم ٥٠٠ $ میگیرن , و کار هم که میکنن کار کش که مالیات ندهند فقط بچه سازی و دزدی دله دزدی. بچه ١٠ سالشون هم دنبال پیتزا حلا میره. تو دانشگاهها که پور الجزایریها و مارکشیها و لبنانی ها هاست همونجا تو دانشگها کفششون را میکنن با جوراب بوگندو نماز میخونن
شنبه 7 دي 1392 - 21:16
compatriot - تورنتو - کانادا
کبالت۳ - کرج - ایران - مبارکه حالا کجا بسلامتی? کره مریخ مسلمان نداره ولی‌ میپذیره :) ولی‌ حالا جدا از شوخی‌ لطفا اول بگو کجا میخواهی بری تا آنچه را که در توان دارم برات روی طبق اخلاص بریزم! با ارادت خالصانه, سفری امن و بهترین آرزوها.
شنبه 7 دي 1392 - 22:02
hamidla - هامبورگ - المان
به این میگن حماقت. به این میگن عقب افتادگی!
شنبه 7 دي 1392 - 22:30
seyed ali geda - لندن - انگلیس
کبالت۳-کرج- ایران. بدبختانه باید بگم که ویروس مسلمانی در همه جا پخش شده و کمتر جایی‌ را میتونی‌ بیابی که مسلمانی آنجا نباشد. پیشنهاد من به شما این است که اول خود را به واکسن ضدّ اسلام مجهز کن و بعد هر جا که خواستی سفر کن. در ضمن نوشته‌هات را که پایین خبر‌ها می‌نویسی دوست دارم و خیلی‌ وقتها از خنده روده بر شدم. پیروز باشید.
شنبه 7 دي 1392 - 23:16
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
کبالت۳ - کرج - ایران. خیالت راحت در همه جا به فراوانی یافت میشوند منتها به لطف دولتهای سکولار غربی مسلمین در این ممالک سرشان به کار خودشان گرم است.
یکشنبه 8 دي 1392 - 00:07
farhang irani - لندن - انگلیس
از کامنتها می‌شه فهمید بعضی‌ آدمها هیچ وقت نمیتونن دموکراسی رو درک کنن حتی اگه سالها تو کشورهای پیشرفته زندگی‌ کرده باشن!نصف هموطنام از این ور بوم افتادن نصف دیگه هم از اون ور،یه تعدادم مثل من این وسعت وایسادنو از دست هر دو گروه که کارشون افراط و تفریط افسوس میخورن،تعادلم بد نیستا!
یکشنبه 8 دي 1392 - 03:11
کبالت3 - کرج - ایران
با سپاس فراوان از دوستان که راهنمائی فرمودن من که رفتم شیرجه برم تو آتشفشان اما از بخت خفته ما اینجا آتشفشان هم خفته و بخاری نداره .اما خارج از شوخی از انگلستان اروپا و جاپان و کره آسیا فرزند ما را که بر خلاف پدر صاحب کرامات و از نوابغ روزگار گردیده طلبیده اند (ربطی به آشپزخونه و انرژی هسته ای با دیگ و دیزی وگوشتکوب نداره لطفا..) و نیز امکان سایر بلاد اروپ از سرد و گرم فراهم است گرچه خود نیت به آمریکای جهانخوار دارم کبلائی.
یکشنبه 8 دي 1392 - 05:34
*پسر شجاع* - تهران - ایران
خیلی به خودشون زحمت ندن میتونن از تجربیات درخشان حکومت جمهوری اسلامی در این زمینه استفاده کنن..
یکشنبه 8 دي 1392 - 07:20
bluesky2013 - دبی - امارات
متاسفانه کانادا واسترالیا با این سیستم مهاجرتی با گذشت زمان خطربزرگی ازلحاظ مذهبی خواهندداشت چون ویروس مسلمانهای تندرووبیمغزبیشترازهرویروسی درحال زیادشدن است به عنوان مثال پرت استرالیا شبیه پاکستان وهندوستان شده ومتاسفانه ازلحاظ فکری ومذهبی بسیارکوته بین هستند..البته به جزانگلیس اروپا بهتره یا خودامریکا
یکشنبه 8 دي 1392 - 07:46
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
فکر کنم کانادا هم هوس کرده برنامه اسرائیل رو روش پیاده بشه ....................................... پاک زده به سر دولت اونجا
یکشنبه 8 دي 1392 - 08:39
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
کبالت3 - کرج - ایران. عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزیزم این فکر کنم درد همه ماست ........ والا اینها مثل سوسک همه جا رخنه کردند و مشمئز کننده است. مرسی امروز باعث شدی من کلی بخندم .......مرسی دوست عزیز و موفق باشی ........و از دینداران و این بلاها به دور باشی
یکشنبه 8 دي 1392 - 08:51
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
یک سوال . 1- این خانم های کماندو چطور می خوان یک مجرم مرد رو دستگیر کنند. 2- چطور می خوان سی پی آر کنند یک مرد رو ......... جز تنبلی و گفتن اینکه مسلمونن می تونند از این کارها ممانعت کنند کسی هم ازشون نمی تونه شاکی باشه
یکشنبه 8 دي 1392 - 08:52
mamaly_amir - بندرعباس - ایران
چه زشت خواهر . فاطی کماندو کانادا ندیدیم دیدیم . خدارو شکر
یکشنبه 8 دي 1392 - 11:05
compatriot - تورنتو - کانادا
کبالت3 - کرج - ایران - من چند ماه بیشتر توی اروپا زندگی‌ نکردم در نتیجه نمیتونم با قاطعیت اظهار نظر کنم. ولی‌ کانادا، یه کشور پهناور است درست مثل آمریکا ولی‌ در کلیه آمریکا اعراب، آفریقائی، مسلمان پخش شده‌اند. ولی‌ در کانادا بیشتر مسلمانان برای داشتن بیزینس در شهرهای معروف و پر جمعیت متمرکز شده‌اند. اگه هدف روزی کانادا باشه، هر چه از مرز آمریکا فاصله بگیرید و بسمت قطب شمال برید :) تراکم جمعیت کمتر میشه و در نتیجه تراکم مسلمانی نیز کمتر میشه!
یکشنبه 8 دي 1392 - 14:59
کبالت3 - کرج - ایران
compatriot -تشکر دوست گرامی ظاهرا هیچ جای دنیا برادرا تپه پاکیزه ای باقی نگذاشتن قطب شمال هم که برای سرما خوردگی خوب نیست اما یه چی بهت بگم شاید باور نکنی خود ایران کمترین مسلمون رو تو دنیا داره حکومت البته جداست که اونا هم دقت کنی همون چهل دزد بغدادن که تو خمره اسلام قایم شدن کبلائی.
یکشنبه 8 دي 1392 - 22:07
غزل خاموش - اصفهان - ایران
کبالت3 - کرج - ایران- من لیسانسم را در اروپا و فوق را در آمریکا گرفتم و خدمت شما عرض کنم که اگر امکان مالی دارید صد در صد فرزندتان را به آمریکا بفرستید و وقتش را در اروپا هدر ندهید، به خصوص اگر با استعداد است. برای آدم باهوش هیچ کجا فرصت رشد و پر و بال گرفتن به اندازه ی آمریکا فراهم نیست، حتی کانادا یا جنوب شرق آسیا. به همین علت هم اکثر بچه های المپیادی و نفرات برتر کنکور از آمریکا سر در میاورند. همکلاسیهای من در استعدادهای درخشان همه به آمریکا و استرالیا مهاجرت کردند، حتی تنبل کلاسها و دانشگاه آزادی ها. اگر فرزندتان زرنگ باشد در آمریکا می تواند برای بورسیه های دانشجویی اقدام کند که خرج دانشگاه و زندگی اش هم فراهم شود.
دوشنبه 9 دي 1392 - 03:06
عاشق تبریز - تبریز - ایران
بابا این ا...ش...غ.....بیرون کنید تا به گند نکشیدن کشورتان را.....
دوشنبه 9 دي 1392 - 09:45
کبالت3 - کرج - ایران
غزل خاموش - اصفهان - سپاس از راهنمائی شما فعلا اروپا دست به نقد تره تا بعد اگه بشه و امکانات فراهم بشه در زمان تحصیل یا برای مقاطع بالاتر برای آمریکا تلاش کنیم و قطعا از راهنمائی هموطنانی دلسوز و آگاه چون شما بی نیاز نخواهیم بود موفق باشید.
دوشنبه 9 دي 1392 - 11:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.