نزاع خونین جوانان برای جای پارک خودرو

9 جوان که به دلیل جای پارک خودرو به جان یکدیگر افتاده بودند، توسط ماموران کلانتری چیتگر تهران دستگیر و پرونده آنان به دادسرا فرستاده شد.
 
به گزارش ایرنا، حدود ساعت 14 اواسط این هفته به ماموران کلانتری 154 چیتگر خبر رسید که عده ای جوان با چوب و چاقو به جان یکدیگر افتاده و در حال ضرب و شتم هستند.
 
به دنبال این موضوع سریعا ماموران کلانتری جهت بررسی موضوع به جاده مخصوص کرج اعزام شدند. ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند که 9 جوان با چوب و چاقو به جان یکدیگر افتاده اند.
 
عوامل کلانتری سریعا وارد عمل شده و پس از پایان دادن به این نزاع 9 متهم را بازداشت و جهت بررسی موضوع را به کلانتری انتقال دادند.
 
در کلانتری مشخص شد که این افراد تنها به دلیل جای پارک خودرو با یکدیگر درگیر شده بودند لذا با توجه به اینکه طر ف های درگیری با یکدیگر صلح و سازش نکردند، پرونده به همراه متهمان به دادسرای مربوطه انتقال داده شد.

+19
رأی دهید
-46

Zolf Ali - دبی - امارات
پس کو این فرهنگ غنی و 2500 ساله ای دم از آن میزنید؟؟؟؟
شنبه 7 دي 1392 - 17:14
siliconvalley - مالمو - سوئد
خاک تو سرشون ، بچه سوسول های چاقو به دست، زمان شاه فقط لاتا چاقو داشتن اونم هم نوک چاقو رو میگرفتن با نوکش ۴ تا خط مینداختن رو هم موقع دعوا!! الان یه موشت بچه سوسول چاقو گرفتن دستشون مردم بی‌ گوناه رو میفرستن اون دنیا، نمونش قاتل روحاله داداشی! با اینکه با سربازی مخالفم ولی‌ این آدمارو باید ۴-۵ سال برد خدمت اجباری بدون مرخصی تا آدم بشن
شنبه 7 دي 1392 - 17:20
مهم - بروكسل - بلزيك
قابل توجه بعضی‌ از دوستان که مشکلات ایرانو و فرهنگ غلط رو مستقیم به آخوند و حکومت ربط میدن
شنبه 7 دي 1392 - 17:45
zagheneshin - ایژوسک - روسیه
چاقوکشی مد شده تو ایران . ایران شده جهنم . حتی سر یه شوخی کوچیک یا یه جر و بحث جزِیی امکان داره با چاقو کشته شی . چاقوکشی , آلودگی سرطانزای هوا , اعتیاد , اسیدپاشی . خمینی ممنونیم ازت .
شنبه 7 دي 1392 - 17:49
فوزولباشی - کزویک - کانادا
Zolf Ali-دبی -امارات- شما که در امارات هستی باید بهتر بدانی که سر فرهنگ 2500 ساله را بیش از هزار ساله که عربهاومغولهاوترکها بریدن حالا دم به دم شما و بقیه در میان دعوای یک عده ابله که هیچوقت تحت تعلیم فرهنگ 2500 ساله نبودن و بر عکس تحت تعالیم خون وخونریزی بودن میپرسید ( کو این فرهنگ غنی و 2500 سالهای دم از ان میزنید؟؟؟ ) مگر این جوانها چند سال تحت تعلیم 2500 ساله بودند؟ مگر شما و من چند سالمونه و چند سال تحت فرهنگ 2500 ساله بودیم؟ که حالا سر ( کو ) دنبالش میگردید؟ همه ما شتر گم کردهایم و به دنبال اوسار شتریم. بگذریم اگر با سر زیر برف کردن اموراتتان به خوشی مگذرد خوش باشید ولی اگر به دنبال پیدا کردن پرتقال فروش هستید جواب سوال مهمتان همین است که گفتم.اگر به چیزی ایمان ندارید نداشته باشد ولی لااقل ازاده باشید.اگر مهم بود که بیشتر بدانید کتاب در زمینه سوال شما فراوان است / خرد پیشه کنید میابید.سپاس.
شنبه 7 دي 1392 - 18:29
azadeh11 - آمستردام - هلند
مهم - بروکسل - بلزیک. پس تو میگی‌ به کی‌ ربط بدیم به انگلیسیها . این بلا را آخوندها سر مردم آوردن، باید هم فحش بخورن. مملکت آخوندها و فاسد‌ها .
شنبه 7 دي 1392 - 18:31
mohsen_raja - تهران - ایران
این ملت همیشه در صحنه رو اگر با گاو و گوسفند در یک طویله جا کنی، به بیست و چهار ساعت نکشیده حیوونها یا سَقَط میشن یا سر میذارن به بیابون.
شنبه 7 دي 1392 - 19:15
senator x - تهران - ایران
تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گ!!!!!!!فرهنگ ایرانیان , مربوط بقوم آریا وهمان زمان کورش و خشایار داریوش و فریدون بود.بعداز حمله 72ملت باین سرزمین,دیگه ازآن زمان تمدنی بجای نمانده.اوخر قرن بیستم, بعلت مسافرتهای بسیار بغرب(وضع مالی مطلوبی داشتیم)وجهانگردهای بسیار از غرب,داشتیم سری بین سـرها درمیآوردیم, که یـــهـــو خمینی پیدایش شد و خیلی سریع برگشتیم بدوران شــتر و پـشـگـل.ملت ایران,ملتی نیست که مانند اروپا, دولت را بسازد. بلکه این دولت است که باید ملت را بسازد. این نوشته در تاریخ ثبت شود و انقدر صبحت تمدن 2500ساله را ,نکنید.
شنبه 7 دي 1392 - 21:20
مالك استر - ایران - تهران
قابل توجه بعضى از دوستان .. (مهم - بروجرد - برازجان ) ،،،!!! (مشکلات ایران و فرهنک غلط ) دروغ ، فساد و دزى ، اعتیاد و افسردکى ، نا امیدى و عصبى بودن جوانان و نزول اخلاقى مردم و وو ،،،هزاران نکبت و تباهى و بدبختى که ایران عزیز ى رو که رقیق القلب ترین مردم دنیا رو داشت رو به این روز انداخته دقیقا به اخوند و حکومت خشک و عصبى اخوندى و مزدورهاى ادم خورش ربط داره. که مردم رو دیوونه کردن و اینجورى مثل حیوون. به جون هم انداختند (فرزندان همیشه. الکوى خودشون رو از باباشون. و سر برست خونه میکیرند .
شنبه 7 دي 1392 - 20:34
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
مردم اعصاب مصاب ندارن .......... دوست دو ماه تعطیلات تهران رو بیش از یکماه نتونست تحمل کنه.... رفته دکتر ازش پرسیده این دارو رو چطور مصرف کنم ... دکتر جای جواب دادن داد زده .. مریض بعدی .............. آخه این هم مملکت داریه
یکشنبه 8 دي 1392 - 08:19
mamaly_amir - بندرعباس - ایران
زنده باد جوان ایرانی . اینجا ایران است . زنده باد ایران
یکشنبه 8 دي 1392 - 11:04
aram.01 - کردستان - ایران
مهم-بروکسل-بلژیک-اولا فکر نکنم تو خارج از ایران باشی دوما ماهیت دولتها با روحیات آدمها ارتباط داره مثلا اگه یک گاو رو هم به آمریکا ببری بعد از یک مدت احساس آدم بودن میکنه و برعکس اگه آدم رو به ایران بیاری بعد یک مدت تبدیل به گاو میشه...
یکشنبه 8 دي 1392 - 11:19
kasra persia - لندن - انگلیس
فوزولباشی - کزویک - کانادا جواب شما بسیار عالی‌ بود مرسی‌
یکشنبه 8 دي 1392 - 13:08
فوزولباشی - کزویک - کانادا
kasra Persia-لندن-انگلیس/مرسی از نظر شما. خواستم پیشنهاد کنم به عزیزانی که میگن ( کو ) این تمدن 2500 ساله ؟ که زحمتی به خود بدن و برن سری به ( کو ) ( ههای ) ایران بزنند و یا نگاهی عمیق به دیوار خرابه تخت جمشید بیادازند و ببینند که سربازان 2500 سال قبل ایران اسب را نمیکشیدند بلکه دست در گردن اسب او را با خو به همراه میبردند. از این قبیل بسیار ایست که زیر ( کو ) های شماها مدفونند فقط باید منتظر ماند تا یک خارجی شیر حلال خورده دلسوز دیگر ( پیدا شود و از زیر کوهها درش بیاورد و ما باز بگوییم .(ک..................وووووووو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) . راه ساده ترش هم اینست که در خلوت بنشینید و بجای جنجال این سه فرمان را زمزمزمه کنید ( پندار نیک - گفتار نیک- کردار نیک ) که اگر ان چند جوان فقط وفقط به این سه فرمان توجه کافی داشتند دعوایشان نمیشد. کاری که دیگر ملتهای دنیا دارند میکنند.) بقیه فرهنگ 2500 ساله ارزانیشان.سپاس.
دوشنبه 9 دي 1392 - 06:19
مهم - بروكسل - بلزيك
آرام.۰۱ - کردستان - ایران دولت از مردم و مردم از دولت هستند همه دزد ملت دزد دولت دزد به وجود میاورد چه زمان شاه چه الان هیچ فرقی‌ نکرده ایران حالا درسته من زمان شاه زندگی‌ نکردم ولی‌ اطلاعاتی‌ که موجود است ریشه در فرهنگ ما ایرانیها دارد که منفعت طلب و دزد هستیم ایرانیها چه تو ایران چه در آمریکا و اروپا همه غیر از تعدادی که کارشون درست است باقی‌ همه فکرشون خراب و همیشه دنبال حقّه و کلک کلاهبرداری یا سر هم وطن یا سر یه سازمانی اینجا اگه قرار بود با آمدن آمریکا آدم بشن تا حالا شده بودن الان ۳۰ ساله ۲۰ ساله ۱۰ ساله طرف اینجا اروپا یا آمریکا است فکرش همش این با کلاهبرداری و کلک پول در بیاره و مثل همون ایران پول رو پول بذاره فقط منافع خودش براش مهم است که خوشبختانه در چند مورد صابون این هموطن‌های کلاهبردار به تنه من هم خورده البته نه زیاد و موضوع بعدی دوست عزیز من ایران نیستم سالهاست بلژیک هستم و مهم هم نیست برام شما فکر کنی‌ من کجا هستم بعد از اون شما در حد و اندازی نیستی‌ که من بخوام با شما بحث کنم
دوشنبه 9 دي 1392 - 18:42
aram.01 - کردستان - ایران
مهم-بروکسل-بلژیک-اولا- همین حرفی که زدی با اولین کامنتت در تناقض است چون اونجا گفتی این فرهنگ غلط رو به حکومت و دولت نباید ربط داد و اینجا میگی دولت از مردم و مردم از دولت است. دوما-با این حرف غیر منطقی که زدید نشان دادید در حدی نیستید که من باهاتون بحث کنم.
دوشنبه 9 دي 1392 - 22:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.