طعنه نماینده مجلس به نوبخت درخصوص سوابق سیاسی و نحوه مدرک گرفتنش!

یک نماینده گیلانی مدرک دکتری سخنگوی دولت و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور را زیر سئوال برد!

به گزارش خبرنگار «انتخاب» ؛ ایرج ندیمی در سایت شخصی خود ضمن انتقاد از مواضع بودجه‌ای محمدباقر نوبخت، با طعنه به وی نوشته است: "این‌که مثلاً آقاى نوبخت در دوره اول نمایندگى (دوره دوم) تا ششم چه مباحثى را از نظر فکرى (راست یا اصلاح‌طلب) تعقیب مى‌کرد، و یا این‌که با چه تحصیلاتى وارد مجلس شد و دوران تحصیل هماهنگ با نمایندگى ایشان در اسکاتلند، آیا حضورى بوده یا مکاتبه‌اى، ربط به ما ندارد، و یا این‌که ایشان از کى چپ و ... شده است، باز به ما ربطى ندارد، اما... ."

وی با انتقاد از منتقدان خود در حوزه انتخابیه‌ لاهیجان و سیاهکل می‌افزاید: "شما مى‌نویسى چرا نماینده از حق خود استفاده مى‌کند و یا چرا از حقوق مردم دفاع مى‌کند و بعد استدلال مى‌فرمایی که چون ایشان در اسکاتلند درس خوانده، نمایندگان حق اظهار نظر ندارند. خوب شد شما مفسر قانون اساسى نشدید، وگرنه...!؟"

ندیمی هفته گذشته نیز در همایش شوراهای اسلامی و دهیاری‌های شهرستان سیاهکل در اعتراض شدیداللحنی به محمدباقر نوبخت، از اظهارات اخیر وی در نماز جمعه تهران انتقاد کرده و با تأکید بر این‌که من به نگاهی که همشهری ما آقای نوبخت در نماز جمعه داشتند، کاملاً معترض هستم، اظهار کرده بود: می‌گویند که هم‌اکنون زمان توسعه استان‌ها نیست؛ پس چه زمانی وقت آن می‌رسد؟ بنده و همفکرانم نمی‌گذاریم که این حرف در بودجه نیز شکل بگیرد!

یک منبع مطلع در این مورد به «انتخاب» گفت: این نماینده همه فن حریف که درپی رد صلاحیت در مجلس هفتم، ابتدا مشاور سعید مرتضوی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سپس مشاور محمدرضا رحیمی معاون پارلمانی دولت و پس از آن، معاون پارلمانی علی‌اکبر محرابیان در وزارت صنایع و معادن شده بود و با مصاحبه جنجالی‌اش در حمایت از اظهارات محمود احمدی‌نژاد مبنی بر "در رأس امور نبودن مجلس"، به تیرگی هرچه بیشتر روابط دولت و مجلس کمک کرده و تا مرز برکناری هم پیش رفته بود، تبحر خاصی در چسبندگی به دولت‌ها دارد. اما چون دستش برای اکثریت دولتمردان "تدبیر و امید" رو شده است، اینک چاره‌ای جز زبان انتقاد از دولت ندیده است!

وی افزود: وی که در بین نمایندگان و به‌خصوص هم‌استانی‌هایش، خود را نماینده‌تر می‌داند و بارها مورد انتقاد همکارانش قرار گرفته است، از سال‌های دور و زمانی که محمدباقر نوبخت چهار دوره نماینده مردم رشت بود، رقابت تنگاتنگی با او داشت تا اثبات کند که بهترین نماینده گیلان در مجلس و تنها "زبان گویا"ی مردم است.

این منبع تصریح کرد: رقابت این همشهری همه‌چیز دان با معاون رئیس جمهور گویا این روزها ابعاد دیگری یافته است که نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی نحوه مدرک گرفتن و سوابق سیاسی همکار سابق خود را به این نحو زیر سئوال می‌برد!

+20
رأی دهید
-11

هستیا - شیراز - ایران
اینم میخواد بگه یکی منو ادم حساب کنه وگرنه جرعت نداره از کله گنده های دولت انتقاد کنه
شنبه 7 دي 1392 - 16:15
a.ahooraei - کلن - آلمان
این بی شرف ها جوری جلو همدیگه سینه چاک میکنند که انگار این یکی از اون یکی با سوادتر و یا بهترست. شما همتون از راه بسیج و بدون کنکور وارد دانشگاه ها شدید و مدارکتون بدرد کربلا و نجف و مدینه و هیئت های عزاداری میخوره.
شنبه 7 دي 1392 - 17:48
paksan - آمریکا - آمریکا
همتون مثل همدیگه هستید و این عمل این آقای نماینده اجباری ملت تف سربالا رو سر خودش تا کنایه زدن به دیگری .شما بهتره به همون خندیدن و عشق و حالت تو مجلس ادامه بدی .اگر کسی بخواد مدارک شماها تو مجلس رو بررسی کنه می فهمه که نود درصد شماها همه عضو سپاه بودید و اصلاً درس نخوندید و با سهمیه و رانت و بورسیه کیلویی مدرکی گرفتید که به دستور معاویه ویترین مناسب خلافتش رو براش پرکنید .مجلس چی؟دولت چی؟ قوه قضائیه چی؟ همشون زیر نظر یک نفر و مهره هایی هم که می یاد باید مورد تایید معاویه باشند و مردم با تبلیغات فقط سرکار هستند
شنبه 7 دي 1392 - 21:48
كمال كميلي - تهران - ایران
آقای ندیمی هزار چهره از همان خنده کریه ونیش بازت مشخص است که مشکلی یا دردی یا نگرانی نداری که بفهمی مردم بدبخت چه دردی دارند با پولها وسرمایه های حرام و باد اورده ای که در سالهای اخیر به چنگ اوردی رای خری کردی و وارد مجلس شدی وبنام مردم و نمایندگی مجلس حرفهای مفت وبی ارزش میزنید ملت هم میدانند که همه شما دروغگو واز یک بوته هستید ولا غیر.....
دوشنبه 9 دي 1392 - 13:14
سرسره - اهواز - ایران
هرکی میگه پنیر تو یکی دیگه بمیر زمان اون انتر کجا بودی ازاین شکر خوریا نمیکردی چرا
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 01:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.