رویانیان: مانند دربی گذشته می‌خواهند سر ما را ببرند/ این تصمیم مشکوک و مبهم است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما به تاریخ دربی اعتراض داریم چون باید همه بازیکنانمان در این بازی باشند.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص همزمانی دربی 78 با بازی تیم زیر 22سال  در مسابقات آسیایی اظهار داشت: ما شدیدا به تاریخ دربی یعنی 27 دی اعتراض داریم و این نحوه برخورد را صحیح نمی‌دانیم. ما معتقدیم یا باید تاریخ دربی عوض شود و یا همه بازیکنان ما باید در این بازی باشند.

وی افزود: در طول 3 سالی که در پرسپولیس بودم در سه دربی در نیم فصل دوم که حضور داشتم که در هر سه سال سر ما را بریده‌اند و این بار هم به نظرم می‌خواهند سرمان را ببرند و این فراتر از یک تراژدی برای پرسپولیس است.

رویانیان ادامه داد: در صورتی که تاریخ دربی تغییر نکند، نمی‌گذاریم این بازی برگزار شود. باید همه بازیکنان ما در این بازی باشند و از این بازی لذت ببرند اصلا این تصمیم یک جوری برای ما مبهم و مشکوک است. چون در آن کار سیاسی می‌بینم.امیدوارم که این ابهام برای من برطرف شود تابتوانیم با کلیه نفرات و بازیکنانی که همه تاثیرگذار هستند مثل همه بازیکنانمان در این دیدار به میدان برویم.

رویانیان خاطرنشان کرد: امیدوارم که هر چه سریع‌تر برای دربی 78 تصمیمات لازم گرفته شود و شاهد یک بازی خوب و جوانمردانه باشیم البته ما به تیم ملی نیز همیشه احترام می‌گذاریم و افتخار ما این است که همیشه بازیکنان تاثیرگذاری در تیم ملی داشتیم. ولی به نظرم آنها هم باید ما را درک کنند تا همه چیز در سایه تعامل رو به جلو برود. من قصد بی احترامی به سازمان لیگ را ندارم و این خواسته هواداران ما است.

وی درباره انتخاب مهدی تارتار به عنوان سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: من برای تارتار از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم چون سربلندی او سربلندی ما است. خیلی دوست داشتم با او در پرسپولیس کار کنیم اما این شرایط مهیا نشد و من امیدوار و مطمئن هستم که او مانند حضورش در تیم‌های دیگر سربلند خواهد شد و گسترش فولاد را مثل نیم فصل اول که نتایج بدی نگرفت در نیم فصل دوم به خواسته‌های خودش خواهد رساند. سربلندی تارتار سربلندی ما است.

+27
رأی دهید
-50

tobayemohabbat - تهران - ایران
از زمانیکه با چکمه های نظامیت وارد فوتبال شدی تخم بدبینی و دعوا و نفاق و تهمت و عربده کشی رو کاشتی و با دار و دسته قلدرت هر کاری خواستی کردی و این داستان غم انگیز سرزمین من است
شنبه 7 دي 1392 - 15:20
آتیشپاره - گنت - بلژیک
واقعیت این است که هر سال مبالغ هنگفتی از پول نداشته این ملت صرف حماقت های این دو تیم پایتخت نشین میشود. و سالهاست نه بازیکن مطرحی ساختن ونه توانسته اند در آسیا مقام در خور شأن ایران بیاورند .هر روز هم ادعاهای جدید دارند .
شنبه 7 دي 1392 - 15:31
Artosh - آدلاید - استرالیا
وقتی یه استقلالی سرمربی تیم ملی میشه و بازیکن دعوت میکنه همین میشه دیگه. خجالت آوره جناب منصوریان.
شنبه 7 دي 1392 - 18:56
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
. خیلی مسخرست که فدراسیون و مربی کیسه کش تیم امید(منصوریان کچل ) دارند نهایت تلاششون رو میکنند که پرسپولیس رو زمین بزنند و به قول فتل جام رو بین خودشون تقسیم کنند!!!. منصوریان کیسه کش خیلی فکر احمقانه ای بود که عالیشاه و عابدزاده رو دعوت نکردی تا به این بهونه بازی های پرسپولیس لغو نشه! عالیشاه یه مصدومیت کوتاه مدت داشت که برطرف شد پس بهونه ای در مورد مصدومیت عالیشاه ندارید. از طرفی هم گلر ذخیره اف سی کیسه رو که تو همه اردوها دعوت میکردی این سری دعوت نکردی که اگر یه موقع رحمتی مصدوم شد تیم محبوبت بدون گلر نمونه. حالا واقعا این فکر خودت و اون فدراسیون مسخره بود یا فتل و رییس مافیا و یه سری عوامل دیگه هم کمکتون کردند؟!. اینو یادتون باشه پرسپولیس تیم نو کیسه ها نیست که دمش به مافیا وصل باشه اما در عوض هواداراش همیشه پشتش هستند و نمیذارند یه مشت تازه به دوران رسیده و مافیایی هر کاری که خواستند با این تیم بکنند. اینم بدونید که فقط تو روز فیفا دی به تیم امید بازیکن میدیم.
شنبه 7 دي 1392 - 19:14
sheys - توکیو - ژابن
لنگیا مال این حرفا نیستید
یکشنبه 8 دي 1392 - 05:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.