اقلیت‌های جنسی؛ از طردشدگی تا پذیرش.

+38
رأی دهید
-9

مهرداد2538 - تهران - ایران
مثل اینکه شما تا همهء دنیا را مثل خوتان مریض و روانی نکنید راحت نمی شوید!
شنبه 7 دي 1392 - 12:50
ukguy4u - لندن - بریتانیا
به امید به رسمیت شناخته شدن حق اون 7 درصد جامعه در ایران.
شنبه 7 دي 1392 - 13:42
giti mvazi - منچستر - بریتانیا
این مجموعه سلولی که وجود شما را حمل میکند اینجوری برنامه ریزی شده٫ بدون هیچ نگرانی تا آنجا که سلامتیت محفوظ میشود از این مجموعه سلولیت لذت ببر چون بسیاری ازافکار و طرز استدلال گذشتگان٫ بی ریشه و بی اساس است. پس این مجموعه سلولی را تا مرحله پوسیدن که همراهیش میکنی عذاب مده چون در درون ژنهامون به اندازه کافی عذاب نهفته است شما بر آن میفزا. اگر آگاهی ما عمود بر مسیر ژنهایمان قرار گیرد واژه ی انسان گواراتر میشد.
شنبه 7 دي 1392 - 15:09
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
طبق قاعده تکامل (داروینیسم) برای بقا یا باید یا محیط سازگار شد و یا اینکه به عنوان پرتی طبیعت از گردونه حیات خذف شد...با تعمیم این اصل به همجنسبازها که خود را اقلیتی تعریف می کنند متقاوت از اکثریت هتروسکشوالها ...می توان گفت که یا باید این به اصطلاح نیاز مشمءز کننده خودشان را کنترل کنند و با اکثریت انسانهای نرمال خودشان را وفق دهند یا اینکه......زیرا جامعه انسانی نباید به هر دلیل مسخره ای مثل پیامهای متفاوت ژنی و...اخلاقیات خودش را قربانی کند.
شنبه 7 دي 1392 - 18:15
رضا پهلوان - لندن - انگلیس
هر وقت اسم جنسی یا سکس میاد قبل از باز کردن لینک حدس میزنم دویچه وله فارسی باشه و میخواد تلقین کنه انقلاب جنسی در ایران درراه است! و با انقلاب جنسی رژیم هم تغییر کنه! از بس دویچه وله فارسی با نویسندگان توده ای اش از سکس نوشتن کمک کم دارن رقیب سایتای سکسی میشن!
شنبه 7 دي 1392 - 19:34
ukguy4u - لندن - بریتانیا
این مساله همجنسگرایی در همه جای دنیا جای افتاد جز ایران عقب افتاده!
یکشنبه 8 دي 1392 - 02:32
amirkabir - سيدني - استراليا
vahidtaher - کوالالامپور - مالزی. شما دانشمند بسیار بزرگی‌ هستی‌ که استعداد و توانائیهای شما از دسترس جوامع بشری دور مونده.چند تا کتاب بنویس تا قبل از اینکه بمیری مردم فیض ببرن!. شما راجع به چیزی که هیچ اطلاعی نداری لطفا اظهار فضل نکن،یک انسان همجنسگرا ،همجنسگرا به دنیا میاد،این یک انتخاب نیست که شما میگی‌ خودشو وفق بده!!. در بین همجنسگراها هم مثل تمام آدمهای دیگه آدم خوب و بد وجود داره و این دلیل نمی‌شه که یکی‌ همجنسگرا باشه حتما آدم بدی باشه .گرایش جنسی‌ و اخلاقیات دو تا چیز متفاوته که بعضیها تا آخر عمرشون مثل سران کوتاه فکر رژیم اسلامیشون نخواهند فهمید.
یکشنبه 8 دي 1392 - 01:45
perser68 - فلوریدا - امریکا
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی. آره،مثل فرخزاد همجنس گرا که نتونست خودش رو با تحجر مذهبی‌ قرون وسطایی و اون آیه‌های شیطانی ۱۴۰۰ سال پیش وفق بده و به دست مزدوران رژیم فاسد آخوندی پاره پاره شد و به تاریخ پیوست!البته رژیم زشت آخوندی از حمایت من و شما برخوردار بود که جرات انجام چنین جنایتی رو به خودش داد!!!
یکشنبه 8 دي 1392 - 03:17
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
amirkabir - سیدنی - استرالیا...جناب پروفسور حتما سعی می کنم به این افاضات شما جامه عمل بپوشانم...جناب مرشد کامل!! اینکه فرمودید یک انسان همجنسگرا ،همجنسگرا به دنیا میاد کاملادرست است...اگر نظر قبلی را با دقت خونده بودی شاید متوجه می شدی که اونجا هم گفتم که بعضی ها با این استدلال ژنتیکی بودن همجنسگرایی سعی در توجیه ان دارند. این دلیل نمی شه که هر جیزی براش یک ژنی پیدا شد بیاییم و توجیهش کنیم که باید باشد....ممکن فردا روزی یک ژن تمایل به کودک و مادر خویشتن هم پیدا در وجود بعضی ها پیدا بشه.آیا باید بیاییم و ان را هم توجیه کنیم؟..پس مرز اخلاقیات و علوم دقیقه باید حفظ شود.
یکشنبه 8 دي 1392 - 06:18
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
در مورد اینکه گفتی (این یک انتخاب نیست که شما میگی‌ خودشو وفق بده)..مگر خود را وفق دادن با شرایط محیطی نیاز به انتخابی بودن دارد؟؟؟ مثلا یک قورباغه بنا به تاثیرات و اجبارات محیطی و برای زنده ماندن ممکن است به چیزهایی تن بدهد که دز شرایط فاقد اضطرار به آنها تن نمیداد...در ضمن من نگفتم همجنسگرا ها آدمهای بدی هستند..کلا ما اینجا بحثمان خوبی و بدی آدمها نیست..بلکه نقد اباحه گریهای اخلاقی با تمسک به حقوق اقلیت ها و ویژگیهای ژنتیکی خاص انها است.....آری اینچنین بود برادر/خواهر
یکشنبه 8 دي 1392 - 06:19
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
perser68 - فلوریدا - امریکا....مساله همجنس گرایی ربطی به تحجر و دگم اندیشی ندارد..روشنفکرهای زیادی هستند که مخالف ازادی همجنس بازی هستند.همجنس گرایی حالتی ابنرمال هست که باید به عنوان نیاز جنسی اقلیت مطلقی از جوامع انسانی در نظرش بگیریم.
یکشنبه 8 دي 1392 - 13:51
alborzi - کرج - ایران
کجایی جمالزاده که میگفتی از فرق سر تا نوک پا باید غربی بشیم . این حرفو این حکومتیهای دینی و اسلامی با تمام وجود بارها و بارها ثابت کردند .جناب vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی.... بجای صغری کبری چیدنهای مثلا علمیت که بیشتر به افکار نازیها شباهت داره و همینطور اطلاعاتت در مورد تکامل و یا بعبارت دقیقتر فرگشت مشخصه که چقدر ضعیف و پامنبریه بهتره ساکت باشی و مطالعه کنی تا هر روز بیش از روز پیش به نادانی نوع بشر پی ببری .
یکشنبه 8 دي 1392 - 14:22
perser68 - فلوریدا - امریکا
vahidtaheri - مالزی. اولا- هیچکس مخالف همجنس بازی نیست!!!همجنس بازی یعنی‌ ۲۲ تا فوتبالیست که باهم بازی میکنند،۲ تا تیم بسکتبال و والیبال و هند بال که با هم بازی میکنند،کفتر باز و خروس باز و سگ باز!!!پس لطفاً همجنس گرایی رو از همجنس بازی تشخیص بده اول!دومأ اینها هر چه که هستند،نه مزاحمتی برای کسی‌ ایجاد میکنند و نه سر بار جامعه هستن و نه به زور یقه کسی‌ رو گرفتن و نه از کره ماه اومدن و نه زیر بوته به دنیا اومدن!!!گوشت و پوست و خون و احساس دارن و مثل ما با قلبشون عاشق میشن و نه با مغز که بخوان با مغز شون به جنگ عشقشون برن!!!هر وقت من و شما تونستیم به جنگ عشقمون بریم و با هورمون‌های درون بدنمون بجنگیم و منافع رو با عشق عوض کنیم اینها هم مطمئن باش که میرفتن دنبال درمان از اون مدلی‌ که من و شما‌ها ازشون می‌خواهیم و حتما یه جنسه دیگه رو به جای توهین و کتک و آوارگی انتخاب میکردن!شک نکن!
یکشنبه 8 دي 1392 - 23:41
amirkabir - سيدني - استراليا
انقدر پرت و پلا حرف می‌زنی که اصلا جای هیچ بحثی‌ باقی‌ نمی‌مونه چون تا صبح هم هرچی‌ بگیم شما فقط مغلطه میکنی‌ ،فقط اینو یاد بگیر که سرتو از تو زندگی‌ خصوصی مردم بکشی بیرون،شما چه کاره یی که میگی‌ باید خودشونو وفق بدن،اصلا به شما چه مربوط که کسی‌ تو زندگی‌ شخصی‌ خودش چی‌ کار می‌کنه؟ از نظر شما که به اونا میگی‌ نرمال نیستن شما هم نرمال نیستی‌ چون هوموفوبیا داری و اصلا برای حقوق دیگران ارزشی قائل نیستی‌ چون میگی‌ باید...ببین ،بایدی وجود نداره عزیز،هر کسی‌ آزاد به دنیا آمده و یک همجنسگرا هم همجنسگرا به دنیا آمده و نه میتونه خودشو عوض کنه نه باید که وفق بده..اینا هیچ کاری به شما ندارن و این شمایی‌ که الان به اونا کار داری و سرتو کردی تو زندگی‌ خصوصی اونا.اگر هم نمی‌خوای اینو قبول کنی‌ مهم نیست من مثل شما نمیگم باید قبول کنی‌!!!اما بقیه رو جیگر فرض نکن!
دوشنبه 9 دي 1392 - 04:57
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
alborzi - کرج - ایران....perser68 - فلوریدا - امریکا...amirkabir - سیدنی - استرالیا. و صد البته خودم وحید طاهری......از شیوه و سطح نگارش مشخص است که همگی دارای سطح تحصیلات بالایی هستید. ما که بی سوادیم ولی اطمینان دارم که سطح تحصیلات شما دکترا یا حداقل فوق لیسانس باشد. جای بسی تاسف است که وقتی یک نفر نظرش را(گیریم که نظرش هم اشتباه است) بیان می کند با تحقیر آمیز ترین کنایه ها و عبارات روبرو می شود.. این وضعیت به اصطلاح گفتگو و مفاهمه بین قشر نخبه و تحصیل کرده است در مورد دیگر گروههای جامعه تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل .. متاسفانه بیشترمان از آن قماشی هستیم که افرادی مانند احمد خاتمی بابد و باید با گرز آهنین بالای سرمان بایستند و خواستیم نفس بکشیم بزند سرمان...هنوز با معیارهای دنیای متمدن خیلی فاصله داریم...برای هممون متاسفم!!!
دوشنبه 9 دي 1392 - 13:14
perser68 - فلوریدا - امریکا
vahidtaheri - مالزی. من دکترا ندارم،اما یه مغز معمولی‌ دارم و به دور از خرافه و با احترام به قوانین جهانی‌ کار بسیار راحتی‌ رو انجام میدم!!!به موجودات زنده دیگه از سوسک و زنبور و کلاغ گرفته تا همجنس و دگر جنس و دو جنس و زن و مرد تا زمانی‌ که آزاری به من نمی‌‌رسونند احترام می‌گذارم و از ۳۵ سال مملکت آخوند زده و سالها دنیای آزاد تجربه کسب کردم که همه و همه و همه موجودات کره زمین با هم در ارتباط هستن و تخریب یکی‌ بقیه رو دچار مشکل میکنه!!!بله،مزاحم و مزاحمت رو باید پیدا کرد و با هاش مقابله کرد،اما کسی‌ که جز زندگی‌ کردن و لذت بردن از زندگیش و مضر نبودن برای اطرافش و اطرفیانش چیز دیگه‌ای نمیخواد نباید مورد بی‌ احترامی قرار بگیره!!!شما هم به خودت زیاد سخت نگیر که باید به این آدمها حتما احترام بگذاری،کار بسیار راحتری هم وجود داره و اون بی‌ احترامی نکردنه!!!
دوشنبه 9 دي 1392 - 15:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.