بی‌ام‌و‌ های دزدی در خانواده رئیس جمهور!

ایسنا: رسانه‌ها و مقامات آلمان اعلام کردند حدود 200 خودرویی که در این کشور پیشتر دزدیده شده بودند، در کشور تاجیکستان ردیابی شده و اغلب این خودروها توسط خانواده و دوستان رئیس‌جمهوری تاجیکستان استفاده می‌شوند!

به گزارش خبرگزاری فرانسه،‌ روزنامه بیلد آلمان گزارش داد: خودروهای آلمانی ردیابی شده که شامل 93 خودروی بی‌ام و هستند از طریق سیستم‌های موقعیت‌یاب جهانی آن‌ها موسوم به GPS تعیین مکان شده‌اند. این پرونده باعث بروز مناقشه‌ای میان آلمان و تاجیکستان شده است.

وزارت امور خارجه آلمان این مساله را که سفیر تاجیکستان را درخصوص این پرونده احضار کرده تایید نکرد اما یک سخنگوی این وزارتخانه گفت، مذاکراتی با طرف تاجیکستانی در زمینه همکاری در ارتباط با مبارزه با جرایم سازمان‌یافته انجام شده است. سفارت تاجیکستان این اتهام را که خودروهای دزدیده شده آلمانی توسط خانواده رئیس‌جمهوری این کشور استفاده شده‌اند، کاملا بی‌اساس دانست و رد کرد و گفت این ادعا هدفش تخریب وجهه تاجیکستان و رئیس‌جمهوری این کشور است.

سفارت تاجیکستان عنوان کرد که به منظور حل و فصل پرونده خودروهای دزدیده شده طرف تاجیکستانی تمایل خود را برای همکاری و حمایت کامل خود از سفارت آلمان در شهر دوشنبه و وزارت امور خارجه آلمان اعلام کرده است.

لیزا جانی، سخنگوی اداره دادگستری شهر برلین اظهار داشت: خودروهای دزیده شده آلمانی از طریق نیروی ضربتی متشکل از بازرسان آلمانی و لیتوانی در کشور تاجیکستان ردیابی‌ شده‌اند و برای این کار عمدتا از سیستم ردیابی موقعیت‌یاب جهانی این خودروها استفاده شده است.

+36
رأی دهید
-1

بت شکن - مونترال - کانادا
حالا باز خوبه که از یک کشور پولدار به نفع خودش دزدیده، رئیس جمهور ما از مردم بدبخت خودش میدزدید و توسط باد کنک زنجانی و ضراب و خاوری و و و میفرستاد واسه ترکیه و کانادا و لبنان و فلسطین و سوریه و ونزلا و و و و !!!!
شنبه 7 دي 1392 - 11:46
تیتو تیتو - تهران - ایران
دزدی دولتی ! جالبه چیکار کنن ماشین مدل بالا دلشون خواسته دیگه
شنبه 7 دي 1392 - 12:13
ali-dk - لونگبو - دانمارک
اگر در مورد این دزدیها اطلاعی ندارید چیزی نگید کسانی‌ که در آلمان اقامت دارن چون ماشین بیمه است میبرند در آن کشور میفروشند بد پولش را از بیمه دریافت میکنند در دانمارک‌ من خیل از ایرانیها را هم سراغ دارم که این کارها را انجام میدهند این دزدیها مختص یک مملکت نیست چون بیمه دارد همه سؤ استفاده میکنند. در دانمارک خیلی از ایرانیها و از تمام ممالک این کارها را انجام می دهند .
شنبه 7 دي 1392 - 16:55
کبالت3 - کرج - ایران
دزد که نبوده مالخر بوده
شنبه 7 دي 1392 - 19:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.