فتح‌الله‌زاده: سکوت در مقابل رویانیان چکمه پوش بس است

مدیر عامل باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه رویانیان چکمه‌پوش است گفت؛ بیش از این نمی‌توانم سکوت کنم. کفگیر رویانیان به ته دیگ خورد است و این دفعه تا آخر مقابل توهین‌هایش می‌ایستم.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با فارس، در واکنش به اظهارات محمد رویانیان، اظهار داشت: من نمی‌توانم بیشتر از این سکوت کنم. گاهی مجبورم خویشتنداری کنم ولی هواداران ما هم انتظاراتی دارند و می‌گویند مگر از مسئولان پرسپولیس می‌ترسید که جوابشان را نمی‌دهید.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کند چنین واکنش‌هایی منجر به جنگ لفظی بین هواداران پرسپولیس و استقلال می‌شود به خصوص که دربی نزدیک است، اظهار داشت: شما فکر می‌کنید که مقصر کیست آیا تا به حال شده یک روزنامه حرکت مسئولان باشگاه پرسپولیس را تقبیح کند؟ اصلا جنگ لفظی صورت گیرد، من این سری تا آخر خط می‌روم و در این زمینه شکست نمی‌خوریم.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: نمی‌شود که مسئولان باشگاه پرسپولیس مدام علیه استقلال موضع داشته باشند و ما هیچی نگوییم. از قول من این طور بنویسید که اگر آقای رویانیان که تا 5 بار به ما توهین کند هیچی نمی‌گوییم ولی وقتی به 50 بار می‌رسد باز هم باید سکوت کنیم؟ همان زمانی که آقای رویانیان در بوق و کرنا می‌کرد و قهرمانان جهان را به پرسپولیس می‌آورد گفتم اگر ایشان از ستاد سوخت برود نمی‌تواند پرسپولیس را اداره کند و شاهد هستید که 6 ماه از ستاد سوخت بیرون آمده است و کفگیرش ته دیگ خورده است و به او فشار آمده و به خاطر همین دنبال این است که علیه ما صحبت کند. چون او چکمه‌پوش است و همه را به وسط می‌کشد در صورتی که من می‌گویم برادر آرام باش به هر حال در فوتبال برد و باخت وجود دارد. نکته جالب اینجاست که هیچ اشکالی ندارد که دو باشگاه برای هم کری بخوانند ولی باشگاه پرسپولیس اصلا سیستم ندارد و همه آنها عادت دارند هیئتی علیه یک نفر صحبت می‌کنند. من واقعا بابت این بی‌احترامی‌ها متاسفم و از کمیته انضباطی می‌خواهم که بابت این مسائل ورود کنند.

فتح‌الله‌زاده در ادامه این گفت‌وگو در خصوص پیشنهاد یک باشگاه چینی به حنیف عمران‌زاده گفت: چون بازیکنان ما خوب هستند خیلی از تیم‌ها دنبالشان هستند ولی ما این بازیکن را نزد خود حفظ می‌کنیم.عمران زاده از چین پیشنهاد دارد ولی ما او را نگه می داریم.

وی در مورد اینکه چطور شد ساموئل در استقلال ماندنی شد، گفت: ما نمی‌خواستیم پول ساموئل را ندهیم اما منتظر پرداخت پول از سوی AFC بودیم ولی با این حال او را آزاد گذاشتیم تا هر تصمیمی که خودش می‌خواهد، بگیرد. در نهایت حرف ما را پذیرفت تا وقتی پول AFC‌ آمد،‌آن را بگیرد.

فتح‌الله‌زاده در خصوص صحبت‌های آندو تیموریان مبنی بر مشکلات مالی گفت: او پسر خوبی است و من از او هیچ وقت ناراحت نمی‌شوم. او را دوست دارم و برایمان زحمت می‌کشد.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه حسن زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده به زودی مشکلات مالی حل می‌شود، گفت: حتما آقای زمانی اسب خود را زین کرده است. خدا کند که این اتفاق بیفتد. او هم تلاش‌هایی برای درآمدزایی می‌کند. اینکه هیئت مدیره‌ای می‌خواهد کمک کند واقعا خوب است.

فتح‌الله‌زاده در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد: من هیچ وقت دوست ندارم علیه پرسپولیس صحبت کنم و از همین جا از هواداران این تیم عذرخواهی می‌کنم ولی باید بگویم مسئولان این باشگاه هیچ گاه جانب انصاف را رعایت نمی‌کنند.

+125
رأی دهید
-36

tobayemohabbat - تهران - ایران
لنگپولیس = شانسپولیس = رانتپولیس = شوتپولیس = ایرانیان لنگستان
شنبه 7 دي 1392 - 00:16
sasi1360 - لندن - انگلستان
حاجی دوستت داریم مولایی،تو کجا و روباهیان پاسدار کجا
شنبه 7 دي 1392 - 00:31
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
ممل چا لیتی ، ممل بنزین فروش ، روباهیان ، سردار ساندیسی ، ممل نوحه خون ، ممل قیمه همزن ..... و حالا لقب جدید در سال جدید: ممل چکمه پوششششششش.
شنبه 7 دي 1392 - 00:35
dkdk - اسلیس - دانمارک
بابا برید روتون را کم کنید.مدیری که با پول برای خودش لقب بخرد حال روزش معلوم است.ببینید کمبود داشتن این فتح الله را چقدر درمانده کرده که حاضر شده ۲ هزار دلار بده تا مردم بهش بگن شوالیه.حالا حال روز آنهایی که طرفدار این شوالیه پوشالی و دروغین هستند دیگه چقدر خرابه!!!!
شنبه 7 دي 1392 - 02:44
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
فتل اسکلِ شوالیهِ دوزاری هتاک ، معلومه که جلوی تو همه کم میارند . بس که چاله میدونی هستی‌ تو. شما کیسه کش‌ها از این ناراحت هستید که پرسپولیس سرورتونه . این دربی ۶۶۶۶۶۶ تا میشید .
شنبه 7 دي 1392 - 05:37
شاهپور شاهرخی - تهران - ایران
جناب شغالیه ... یا همون حاج فتح الله .. سنگ بزرگ نشانه نزدنه ! اگه مرد عمل بودی ، رسانه ای و در بوقو کرنا نمی داختیش . کسی که میخواد کاری بکنه ، اول انجامش میده بعد میاد ازش تعریف و اظهار فضل میکنه !!! کسیم که میخواد لاف بیاد ، از همون اولش تو فاز لاف لافشه که شما شغالیه محترم فعلا که خوب هستی . هر موقع کاری کردی بیا بشین از فتح الفتوح تعریف کن . و گرنه بیشن سر جات ...و فکر جمع جور کردن یک قرون دو زارت باش !!!! راستی حاجی چون تو کاره عمده اشی میپرسم ،،، کیسه الان جینی جند شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ 66666666666666666666666666666666
شنبه 7 دي 1392 - 06:19
هستیا - شیراز - ایران
برو بمیر سردار سرورته 6تاییییییییییییییی
شنبه 7 دي 1392 - 08:55
misha4780 - کی یف - اکراین
چطوری ف ت ل ؟. 666666
شنبه 7 دي 1392 - 09:26
sheys - توکیو - ژابن
حاجی بخدا نه کلاست نه سوادت نه قیافت نه ادبت هیچ کدوم به این یارو درازه که بهش میگن روباهیان نمی‌خوره پس فدات شم جواب این لنگیا رو نده که فکر نکنن کسی هستن
شنبه 7 دي 1392 - 10:26
طوقی-سوئد - استکهلم - سوئد
فتح الله رو باید بفرستیم تو زمین شیث یه کاریش بکنه تا دیگه غدغد نکنه کوتوله
شنبه 7 دي 1392 - 11:41
تیتو تیتو - تهران - ایران
دعوا فقط سر دزدی بیشتر است و بس (استقلال پرسپولیس بهانه است رانتم ارزوست)
شنبه 7 دي 1392 - 12:25
janahi - دبی - امارات عربی
هرچه باشه حاجی قاتل نیست .. روهانیان کسی بود که تو تضاهرات جنبش سبز دستور قتل و عام مردم صادر میکرد . متآسفم بر کسی که از این اشغال دفاع کنه
شنبه 7 دي 1392 - 18:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.