حجت الاسلام روانبخش:آماده ام مجری اعدام موسوی و کروبی شوم

پارسینه: حجت الاسلام قاسم روانبخش دبیر سیاسی نشریه پرتو سخن در گفت وگو با صلح نیوز ضمن اشاره به جنایت ها و خیانت های سران فتنه گفت: حاضر هستم طناب دار را خودم به گردن موسوی و کروبی بیاندازم.

وی ادامه داد: خیانتهایی که موسوی و کروبی به نظام و کشور کرد در طول انقلاب اسلامی کسی نتوانست انجام دهد خیانت آنها برابری با خیانت منافقین می کند حکم سران فتنه محارب است و باید اعدام می شدند و من این آمادگی را دارم که خود مجری اعدام این دو خائن شوم.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: ۹ دی در حقیقت میعادگاه  الفت و عشق ملت به ولی فقیه است؛ ملتی که در برابر خائنان و ظالمان به این کشور پالی در عرصه عشق و ایثار گذاشتن و با رهبر خو بار دیگر تجدید بیعت کردند.

روانبخش تاکید کرد: ۹ دی انقلابی دیگری بود انقلابی از نوع شور و شعور انقلابی از نوع بصیرت و عشق به ولی فقیه ،ملت با حضور حماسی خود در این یوم الله به ندای رهبر عزیز انقلاب لبیک گفتند و بساط فتنه و فتنه گران برای همیشه جم کردند.

وی افزود: امروز هم باید دولت یازدهم مراقب تحرکات فتنه گران باشد ملت ایران اجازه نخواهد داد این کشور در دست نااهلان بی افتدد پس آقای روحانی باید با حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری اجازه سوء استفاده به فتنه گران را ندهد.

+40
رأی دهید
-314

mahdi_n130 - منچستر - بریتانیا
من هم حاضرم تمام سران نظام رو اعدام کنم، ولی نه با تناب دار بلکه با روش تجاوز. از همین یارو هم شروع میکنم.
جمعه 6 دي 1392 - 15:30
jonoub - دوحه - قطر
این حساسیتها و عکس العملها نشان از ضعف تندروها در پیشبرد اهداف شومشان است.بهتره تندروها با جریان عظیم ملت همسو بشن و الا هر روز منزوی تر میشوند.درود بر موسوی،کروبی و خاتمی! محبوب قلب ملت صلح دوست و اصلاح طلب ایران
جمعه 6 دي 1392 - 15:40
kamran631 - لیون - فرانسه
به زودی خود این مردم طناب دار رو رو گردنت میندازند، مرتیکه مزدور !!
جمعه 6 دي 1392 - 15:24
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
خاین تویی قاتل...
جمعه 6 دي 1392 - 15:55
بهرام2012 - تهران - ایران
به امید فرا رسیدن آن روز بزرگ و تاریخی که هر یک از شما جانوران درنده و جنایتکار و آدمخوار و غارتگر و ضدایران طناب دار را به گردن یکدیگر بیاندازید و ملت شرافتمند ایران و مملکت باستانی و پرافتخار ایرانزمین را از نحوست و لجن وجودتان رها سازید و نظام جمهوری اسلامی ضدایران شما نیز به دست قدرتمند ملت بزرگ ایران به زباله دان تاریخ افکنده شود و یکبار دیگر ملت تاریخ ساز ایرانزمین درفش پرافتخار هزاران ساله شاهنشاهی میهنشان را در اقصی نقاط کشورمان به اهتزاز درآورند و این سی و چند سال تحقیر و تحریم و تلخی و خیانت و جنایت و غارت جمهوری اسلامی شما آدمخواران را برای همیشه سرمشق عبرت آیندگان نموده و و آئینه جاودانگی مملکت خود بنمایند. یادتان نرود هیمن ملت بود که توانست بر جنایات و غارتگریهای اسکندر مقدونی و عمر و اسلام ناب محمدی و چنگیز مغول و امثال آنها پیروز شده و مام میهن و شرافت ملی خود را نگهبان باشند و این است راز بقای هزاران ساله ملت و مملکت ایرانزمین. دور نیست آن روز مقدس و بزرگ.
جمعه 6 دي 1392 - 15:50
siavash2a - تهران - ایران
موسوی و کروبی بسشترین خدمت رو تو دوران جنگ به ایران کردن.مردم پشیزی به حرفاتون ارزش قائل نیستن کروبی و موسوی تو قلب مردم ایرانن
جمعه 6 دي 1392 - 16:09
babak.ae - تهران - ایران
برو آب بکش برو (فیلم رضا مارمولک)
جمعه 6 دي 1392 - 16:05
bullet - تورنتو - کانادا
شما معمم عزیز بهتر از هر کس می‌دانی که دروغ‌ عمامه ‌ات را بی‌ اعتبار می‌کند ولی‌ همچنان دروغ‌ میگویی:. ملت ایران اجازه نخواهد داد این کشور در دست نااهلان بی‌افتدد . ،ملت با حضور حماسی خود در این یوم الله به ندای رهبر عزیز انقلاب لبیک گفتند و بساط فتنه و فتنه گران برای همیشه جم کردند.
جمعه 6 دي 1392 - 16:39
acemeace - کلن - آلمان
اسم ایشان اشتباه وارد شده و اسم درست آقای روانی می باشد
جمعه 6 دي 1392 - 16:52
کبالت3 - کرج - ایران
به به حج آغا روان پخش ...فان الموت مباعد نیاتکم .انشاالله تعالی کبلائی.
جمعه 6 دي 1392 - 16:56
samsad - تهران - ایران
باید هم بتونی اینکارو بکنی..غیر از جلاد بودن چیزی از شما ها بر نمیاد...فقط آشغال امیدوارم روزی طناب دار رو دور گردن تو و امثال تو ببینم...فقط آرزو می کنم هر چه زودتر..
جمعه 6 دي 1392 - 16:57
آرمان شهر من - استهبان - ایران
این بابا روان پریشه نه روان بخش...
جمعه 6 دي 1392 - 17:02
sayeh tars - لندن - بریتانیا
پس انشاالله مردم ایران به زودی مجری اعدام خودت و همه آخوندهای دزد‌ آدمکش باشند قبل از اعدام دیگرون
جمعه 6 دي 1392 - 17:03
تن‌ تن‌ و میلو - دویسبورگ - آلمان
نام: قاسم ، نام خانواد‌گی : روانبخش!!!!!!! ، حرفه : در آن واحد آخوند و استاد دانشگاه !!! آمادگی خود را جهت انداختن طناب دار به گردن یک آخوند دیگر و یک حزب الهی وفا دار به هیولای قرن بیستم یعنی خمینی ضحاک ، اعلام می‌دارد!! فضای کنونی ایران در روزهای پایانی ۲۰۱۳ و آغاز سال ۲۰۱۴ !!!! حالا تکلیف ما ایرانیها با خواندن این خبر چیست ؟؟ به حال ایران گریه کنیم، بخندیم و یا رژیم آخوندی را به زباله دان تاریخ بفرستیم ؟؟؟
جمعه 6 دي 1392 - 17:16
perser68 - فلوریدا - امریکا
میگن آدمخور،یکیش همینه!از قیافش معلومه که چند تا رو زنده زنده قورت داده!
جمعه 6 دي 1392 - 17:19
azadi-iran - وین - لااتریش
امید است روزی همه شما ها آخوندهای بدنیا امده آدم کش و مخالف انسانیت در یک دادگاه بین المللی محاکمه و بسزای اعمال 34 ساله تان برسید.
جمعه 6 دي 1392 - 17:36
compatriot - تورنتو - کانادا
۹ دی در حقیقت میعادگاه اوج نفرت ملت به ولی وقیح است!? من از طرف ایشان از ملت ایران عذر خواهی می‌کنم و جمله‌اش را تصحیح می‌کنم. ۹ دی در حقیقت میعادگاه الفت و عشق ساندیسخوران، هدیه‌بگیران، مرتضویها، بابک زنجانیها و برادران قاچاقچی به ولی فقیه است! منتظریم تا ببینیم چگونه مثل صدام طناب دار را میندازند گردن شماها و ولی‌ وقیحتون!
جمعه 6 دي 1392 - 17:46
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
اگه ما هویج باشیم انوقت توی بی وجود می تونی طناب اعدام رو گردن موسوی وکروبی بندازی مواظب حرف زدنتون باشید خیلی دارید زیاده روی می کنید 9دی شما در مقابل 25 خرداد هیچی نبود 25 خرداد مردم به صورت خودجوش اومده بودند اگر نبود توپ وتانک حکومت واگر نبود خویشتن داری موسوی وکروبی تا بحال شماها صد تا کفن پوسونده بودید خیلی شاهکار کردید که با خرج کردن میلیارها میلیارد پول ازجیب این ملت مظلوم وبا کلی تبلیغات از طریق تمامی رسانه ها توانستید چند هزار نفر آدم رو از گوشه وکنار ایران بوسیله اتوبوس به تهران بیاورید وبقول خودتون 9 دی راه بیندازید اگه وجودشو دارید یک رو اجازه راه پیمائی به طرفداران موسوی وکروبی بدهید انوقت می فهمید یه من ماست چقدر کره میده!!
جمعه 6 دي 1392 - 17:53
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
یک آرزو دارم که آنرا ببینم بعدش بمیرم. اینکه یک روز صبح که از خانه بیرون میزنم روی هر تیرک برق یا شاخه‌های درختان آخوندها و ریشو‌های حزب الهی را ببینم که مثل سّگ زبانشان از دهان بیرون افتاده از طناب آویزان باشند و این صحنه در همه شهرها و روستا‌های ایران اتفاق بیفتد. خدایا این آرزوی ملت زجر کشیده را هر چه زودتر بر آورده کن
جمعه 6 دي 1392 - 18:02
garmsari - یورک - بریتانیا
استاد دانشگاهً هست یا مامور اعدام این اخوند کثیف
جمعه 6 دي 1392 - 18:07
Saaami - استکهلم - سوئد
این مرتیکه روانبخش یا روانپاک؟ اینشاالله طناب دارو دور گردن تک تکتون میندازن مردم...
جمعه 6 دي 1392 - 18:16
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
من هم اماده ام مجری اعدام هر سه نفرتان باشم.
جمعه 6 دي 1392 - 18:31
zagheneshin - ایژوسک - روسیه
تو بی شرف و امثال شما آخوندای افراطی رو باید اعدام کرد روانی . منم به شخصه حاضرم طناب دار تو گردن تو بندازم .
جمعه 6 دي 1392 - 18:53
m_r - سیدنی - استرالیا
با درود. وای به آن دانش و دانشگاهی که چنین حیف لغت انسان همچنین حیوانات وحشی استاد آن هستند و وای به حال آن کس‌های که به عنوان دانشجو از چنین دانشگاه‌های مدرک بگیرند. کشور ایران چی‌ بود و این مخصوصا چهار سال آخر چه بالایی سر این کشور که در نیامد از اقتصاد کشاورزی آب و هوا اجتماعی و و نابود بعد هر چه امام زمانی‌ قرون وسطی احمقی نژادی.
جمعه 6 دي 1392 - 18:01
alexxx - وین - اتریش
می‌دونی چند نفر آمادگی دارن خود تو رو از تیر چراغ برق سر و ته دار بزنن ؟؟؟ خودت رو آماده کن‌ پفیوس
جمعه 6 دي 1392 - 18:34
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
نمیدونم چرا یاد واق واق بلا صاحب افتادم
جمعه 6 دي 1392 - 18:35
بت شکن - مونترال - کانادا
خدا را صد هزار شکر که آفت الله نشدی که فتوا دهی، حالا اون بت بزرگتون که فتوای اعدام‌های اولیه انقلاب را داد و خلخالی هم اجرا کرد چه چیز با خودش برد و چه چیزی از خودشان به جای گذاشتند جز خشم و نفرت تا آنجایی که نوه ‌اش هم میگوید به من چه که پدر بزرگم چه کرده و چه نکرده!!!
جمعه 6 دي 1392 - 18:57
iran2014 - فیرفکس - امریکا
هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد.به قیافه این روانی خوب دقت کنید, مثله یک خون آشام تشنی خون ریختن است.این چه شور انقلابی است ,که فقط با خون ریختن, آنهم با خون ملت ایران, تا ولایت فقیه را آسوده و خرسند کند و جمهوری جهل و نادانی او را چند روزی بیشتر نگه دارد.میبایست یک بیمارستان روانی و تخصصی ایجاد کرد که بیماریهای علاج ناپذیر این درندگان وحشی را در یک نقطه بسیار دور از جامعه که بوی مسموم افکارشان به هیچ کس آسیب نرساند دایر کرد و از دم همه آنها را بستری کرد
جمعه 6 دي 1392 - 19:38
داماهی - بندرعباس - ایران
برومردیکه پفیوس اینقدر ... نخور مواظب باش طناب دار به گردن خودت نیفته چون بیشتر لایقش هستی.
جمعه 6 دي 1392 - 18:25
ladygaga - باغ اباد - ایران
حجت الاسلام روانی
جمعه 6 دي 1392 - 19:52
paksan - آمریکا - آمریکا
ما هم حاضریم مثل سگ تو رو بکشیم یعنی یک روز به آخر عمرت هم باشه شک نکن این کار رو می کنیم . روان پریش خود شیرین .
جمعه 6 دي 1392 - 20:03
دلمرده - تهران - ایران
کثافت پست فطرت خودفروش!!
جمعه 6 دي 1392 - 21:36
مانفرد - ایران - ایران
صد رحمت به کفتار
جمعه 6 دي 1392 - 21:38
paksan - آمریکا - آمریکا
بدانید که اساتید دانشگاه که در دوران جمهوری اسلامی به این سمت رسیدند 99 درصد فاسد هستند و اصلا درس نخوندن و با رانت و لابی گری مدرک گرفتن برای همینه که رتبه دانشگاههای ایران هر سال بدتر از سال قبل میشه و حتی افغانستان هم مدارک ایران رو قبول نداره . این طرف داره با این شعارها خودشون رو برای گرفتن پست و مقامی آماده میکنه و هدفش هم رسوندن مصباح یزدی به مقام رهبری است
جمعه 6 دي 1392 - 20:05
تیتو تیتو - تهران - ایران
واقعا توهم شدید خودشونم میدونن موسوی رییس جمهور قانونی ایران بوده واسه همینم جرات کاری ندارن اینا همش زر مفته
جمعه 6 دي 1392 - 21:03
sarbaz007 - المان - المان
این ملت ک‌ی میخوان بلند شن و از دست شما لجنا راحت شن ایران امروز بدتر از دوران تازی ۱۴۰۰ پیشه
جمعه 6 دي 1392 - 22:20
دنیای وحشی - تهران - ایران
انشاالله خدابخواد مردم طناب دار رو خودشون به گردن نجاستهایی مثل تو ومنافقین خواهند انداخت .
جمعه 6 دي 1392 - 22:46
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
چه واسه کشت و کشتار داوطلب ان واسه درمان و امنیت و شادی مردند ..........
شنبه 7 دي 1392 - 00:18
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
با این حرفها دارن ملت رو محک میزنن تا ببینند واکنشها به اینجور مطالب چیست واگر بدونند مردم نسبت به آقایان موسوی وکروبی اندکی بی تفاوت شده اند بی درنگ نسبت به حذف فیزیکی آنان اقدام می کنند فقط وفقط از واکنش مردم هراس دارند پس دوستداران ایران آزاد ودوستداران این عزیزان دربند باید پاسخ های دندان شکن خود را از هر طریق ممکن ابراز نمایند تا امثال این یارو روان بخشها واون وکلای بی وجود مجلس گمان نکنند که موسوی عزیز (رئیس جمهور دربند ایران) وکروبی دلاور از یادها رفته وفراموش شده اند . پس یا علی بگیم و بیشترین کامنتها روتو همین سایت وهمین جا بیان کنیم تا به پر بیننده ترین خبر تبدیل شده ودشمنان این ملت در آستانه نه دی کذائی خودشون ببینند وکور شوند. یاعلی
شنبه 7 دي 1392 - 03:12
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
یه ضرب المثلی هست درست یادم نیما ید شغال مازنداران نمیرد مگر به دست سگ مازندران یا یه همچین چیزی ...... آقا ماراضی هستیم از این دو نفر شروع کن انشاالله به امید خدا به خودت ختم میشه.
شنبه 7 دي 1392 - 04:47
barbodm - تهران - ایران
موسوی و کروبی هم در زمان قدرت کفتاری بودند مثل تو .
شنبه 7 دي 1392 - 06:26
كمال كميلي - تهران - ایران
خاک برسرآن احمقت کنندکه آبروی نداشته هرچی اخوند ومذهب و.....را بردی وبا این حرفهای نسنجیده احمقانه ات اثبات کردی که دین ومذهب درمرام بی حیثیت شما یعنی قتل جنایت\خشونتآدم کشی و......البته برای به مقصود رسیدن اهداف شوم وپلید تو و امثالهم که برای این منظور دست به هر عمل شنیعی میزنید خداوندانشاءا...تو وهمدم ونسل تورااز نابود کند..../
شنبه 7 دي 1392 - 09:41
omidvaran - نورکل - امریکا
مردک بیسواد وبیشعور تو ذاتا قاتل بودی یا برای حفظ منافع ومشارکت درتقسیم غنائم اینطور سینه چاک اماده کشتن دوتا ادم فداکار وطن پرست که زندگیشونو برای مردم فدا کردن شدی - لعنت خدابرتو وهمکاران وهمداستان های تو باد که مردی ومردانگی رو بزندان انداختی وراه خدارو سد کرده ای - لعنت خدابرتو روزی که بدنیا امدی وروزی که با شقاوت وروی سیاه از دنیا میروی - کسی که بیدلیل درجهت ریختن خون بیگناهان جهد کند بلعنت ابدی گرفتار خواهد شد تف به اون روی سیاهت
شنبه 7 دي 1392 - 09:58
Ali Mardan Khan - تورنتو - کانادا
اصلا خوراک این ملاها اعدام کردنه!! ٢٤ ساعت دارن دم از اعدام کردن اینو اون مى زنن!! بخدااگر شرم از جوامع بینن المللى نبود اینا جز خودشون و طرفداراى خودشون تمام ملتو نفر به نفر اعدام مى کردن !! ولا ضحاک در برابراینا فرشته ست
شنبه 7 دي 1392 - 10:32
کبالت3 - کرج - ایران
Royan - شغال بیشه مازندران را نگیرد جز سگ مازندرانی ...لازم به تشکر هم نیست کبلائی
یکشنبه 8 دي 1392 - 19:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.