بازداشت سارقی که در همدان به سمت اتوبوس شلیک کرد

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: سارق مسلحی که شب گذشته اقدام به تیراندازی به سمت اتوبوس کرده بود، در عملیات تعقیب و گریز توسط ماموران انتظامی شهرستان همدان دستگیر شد.

سرهنگ رسول مرادی افزود: دو سارق مسلح که با ال 90 و پژو 405 از سمت تهران به همدان در حال حرکت بودند حوالی ساعت 23 و 30 دقیقه سه شنبه شب گذشته اقدام به شلیک به سمت اتوبوس حامل مسافر کردند. سارقان با سرعت بسیار زیاد قصد سبقت از اتوبوس را داشتند که به علت تاخیر راننده اتوبوس در باز کردن راه برای آنان، سارقان اقدام به تیراندازی به سمت آن کردند.

وی با ذکر اینکه سارقان مسلح قصد ایجاد رعب و وحشت داشتند، اظهار داشت: تیر شلیک شده از سوی سارقان به کف اتوبوس برخورد کرد و خوشبختانه به مسافران آسیبی وارد نشد و سارقان بعد از شلیک گلوله به سمت همدان متواری شدند.

سرهنگ مرادی افزود: مسافران اتوبوس به دنبال تیراندازی سارقان موضوع را به مرکز فرماندهی و کنترل انتظامی همدان اطلاع دادند و ماموران حاضر در پلیس راه همدان - قزوین با استفاده از موانع فیزیکی، مسیر عبور خودروی سارقان را مسدود کردند. خودروها با سرعت غیر مجاز از موانع پلیس راه عبور کرده و وارد شهر همدان شدند و به دنبال تعقیب و گریز پلیس انتظامی، این خودروها از هم جدا و پژو جی ال ایکس وارد شهرک فرهنگیان همدان شد.

وی اظهار داشت: راننده پژو خودروی خود را در یکی از خیابانها رها کرد و با استفاده از تاریکی شب متواری شد. ماموران انتظامی خودروی ال 90 را در نزدیکی منطقه باغ بهشت همدان متوقف و راننده آن را که قصد فرار داشت دستگیر کردند.

سرهنگ مرادی از کشف یک قبضه سلاح شکاری تاشو به همراه دو عدد فشنگ کلت کمری در بازرسی از ال 90 خبر داد و گفت: سارق دستگیر شده در بازجویی ها به بیش از 10 فقره سرقت و زورگیری در تهران اعتراف کرد. سارقان اقدام به سرقت خودرو از تهران کرده و با تعویض پلاک آن قصد سرقت در دیگر شهرها را داشتند که در همدان گرفتار پلیس شدند.

+10
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.