رویانیان: متاسفم!برخی صحبت های فتح‌الله زاده بچه گانه است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جواب اظهارات فتح‌الله‌زاده گفت: فقط این را می‌گویم هیچ وقت به دشمن خودم هم نامردی نکردم.


محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به اظهارات علی فتح‌الله‌ زاده اظهار داشت: من صحبت‌های ایشان را نخوانده ام و دوست ندارم هم بشنوم چون همه، همه چیز را می‌دانند و لازم نیست که من درباره‌اش توضیح بدهم.

وی افزود: برخی رفتار‌ها بچگانه و بعضی صحبت‌ها نیز بسیار بچگانه‌تر است. زیاد وقت ندارم بخواهم در مورد این مسائل جواب برخی‌ها را بدهم. متاسفانه بعضی‌ها با این حرف‌های خود به دنبال مسائل دیگری هستند که یکی از آنها توجیه است.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر لازم باشد در روزهای آینده جواب لازم را به حرف‌های بچگانه فتح الله‌زاده می‌دهم اما فقط یک مسئله را بگویم و اینکه برخی از حرف‌ها نامردی است و من محمد رویانیانی هستم که حتی به دشمنم هم نامردی نکردم. برخی این را همیشه بدانند.با تمام وجودم برای پرسپولیس خدمت کرده‌ام و این مسئله را هواداران خوبمان باید بدانند که می‌دانند. نیازی ندارم کسی دیگر این موضوعات را بداند اما از برخی نامردی‌ها بیزارم که متاسفانه برخی اوقات این نامردی‌ها با کارهای بچگانه یکی می‌شود.

رویانیان در پایان یادآور شد:زیاد دوست ندارم راجع به این مسئله حرف بزنم، مردم خودشان قضاوت کنند بهتر است چون آنها بهترین قاضی هستند پس از من انتظار نداشته باشید زیاد در این باره حرف بزنم اما فقط متاسفم.

+22
رأی دهید
-55

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
این فتل اسکل شوالیه پاچه خوار ، اصلا در حد و اندازه باشگاه قدیمی‌ استقلال نیست . هرچند رویانیان هم با بست و بند به این مقام رسیده . کلا تو اون مملکت کی‌ سر جاشه ؟؟؟
جمعه 6 دي 1392 - 12:10
davod22 - تبریز - ایران
دوست عزیز من از آلمان بست و بند نه زد و بند درست تره.........
جمعه 6 دي 1392 - 13:56
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
. پرسپولیس در بازی برابر ملوان با بسته نگه داشتن دروازه خود رکورد خودش در سال 1352 با دریافت میانگین 0/4 گل در هر مسابقه را تکرار کرد. پرسپولیس 1352. این تیم تنها تیم تاریخ فوتبال ایران است که بدون باخت قهرمان لیگ ایران شده است و قهرمانیش را تکرار کرده است. رکورد 30 بازی 12 گل خورده و 28 بازی آن 6 گل خورده. پرسپولیس تنها تیم تاریخ فوتبال ایران است که 5 بار بدون باخت در جدول لیگ ها (باشگاههای ایران و تهران) قهرمان شده است. در لیگ 1352، در جام باشگاههای تهران 1361، 1365، 1367 و 1369. پرسپولیس با 5 بار تکرار قهرمانی از این لحاظ نیست دست نیافتنی است. استق لالی ها حتی یکبار در تمام تاریخشان موفق به تکرار قهرمانی در هیچ جامی نشده اند.
جمعه 6 دي 1392 - 19:13
janahi - دبی - امارات عربی
خیلی جالبه ( من محمد رویانیانی هستم که حتی به دشمنم هم نامردی نکردم. ) هههههه روز راهپیمایی جنبش سبز را فراموش کرده که دستور قتل و عام مردم میداده !!!!
جمعه 6 دي 1392 - 20:16
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
davod22 - تبریز - ایران... درست میگی‌ ، من هول شدم اشتباه نوشتم .
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 16:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.