پژمان منتظری: جدایی از استقلال سخت است اما تصمیمم عوض نمی‌شود

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: جدایی از این تیم برای من خیلی سخت است اما نمی‌خواهم تصمیمی که ۶ ماه روی آن فکر کرده‌ام را عوض کنم.

پژمان منتظری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره جدایی‌اش از استقلال و صحبت‌هایی که در این چند روز بابت ادامه فوتبالش در خارج از ایران مطرح شده اظهار داشت: با توجه به اینکه در ایام کریسمس هستیم و اداره‌جات در خارج از کشور تعطیل هستند به همین خاطر شب گذشته جلسه‌ای را با علی فتح‌الله‌زاده برگزار کردم و قرار شد تا زمانی که ویزای من و کارهای اداری و مالیاتی‌ام برای رفتن از ایران انجام می‌شود برای استقلال به میدان بروم و به این تیم کمک کنم.

وی افزود: تا جایی که در توانم باشد به استقلال کمک می‌کنم و به همین فعلا در کنار تیم هستم. باید بگویم که فتح‌الله‌زاده واقعا در حق من پدری می‌کند و من را دوست دارد. روز اولی که به استقلال آمدم اولین‌بار با فتح‌الله‌زاده صحبت کردم و در این مدت بدی از او ندیدم.

مدافعه آبی‌پوشان تصریح کرد: قرارداد من با استقلال کاملا شفاف است و از همان ابتدا در قراردادم نوشته شد که می‌توانم از این تیم جدا شوم البته فتح‌الله‌زاده و امیر قلعه‌نویی خیلی تلاش کردند که من نروم اما این تصمیمی که گرفته‌ام حدود 6، 7 ماه است روی آن فکر کرده‌ام و نمی‌خواهم یک شبه آن را عوض کنم. در این چند روز هم مطالب زیادی در مورد من نوشته شده در حالی که اصلا دوست ندارم در رسانه‌ها باشم و این مسئله من را اذیت می‌کند.

منتظری خاطرنشان کرد: از قلعه نویی و فتح‌الله‌زاده تشکر می‌کنم. آنها بالاتر از جایگاه یک مدیرعامل و سرمربی و در واقع بالاتر از یک دوست برای من بوده‌اند به همین دلیل تا روزی که هستم در خدمت استقلالم. از همه هواداران هم می‌خواهم که مرا درک کنند البته باید یک تشکر ویژه از علی امیری داشته باشم چراکه او در این مدت خیلی تلاش کرد که من از استقلال جدا نشوم.

منتظری در ادامه این گفت‌وگو در پاسخ به این سوال که برخی انتقاد کردند که قرارداد وی با استقلال ترکمنچای است گفت: من در نشست خبری قبل از فصل و بعد از توافق با فتح‌الله‌زاده برای ماندن در استقلال اعلام کردم که 5، 6 ماه بعد در چنین روزی می‌خواهم از استقلال جدا شوم. آن زمان برای من دو حالت وجود داشت؛ حالت اول اینکه با تیمی که توافق کرده بودم قرارداد امضا می‌کردم و چون لیست بازیکنان خارجی آنها آن زمان پر بود به همین دلیل باید به دلخواه باشگاه به عنوان یار قرضی به تیم دیگری می‌پیوستم که در آن حالت هم پول می‌گرفتم. حالت دوم این بود که با استقلال توافق کنم به مدت 5، 6 ماه در این تیم باشم و سپس نیم‌فصل که تمام شد بروم. همان موقع هم فتح‌الله‌زاده هم به من گفت مشکلی نیست و امیدوار بود که در این مدت من جدا نشوم. هرچند که برای خود من هم این جدایی خیلی سخت است ولی من روی این مسئله خیلی فکر کردم و تصمیم خود را گرفته‌ام.

+59
رأی دهید
-12

hamilore - انتورپن - بلژیک
جدایی از استقلال سخت است .و خلیج عربی خوب نیست. اما پولهای عربی خوب است. ایشان دوست میدارند دیگه...هه هه هه .خوشمان آمد سلطانم. هه هه هه
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 23:42
hamilore - انتورپن - بلژیک
جدایی از استقلال سخت است .و خلیج عربی خوب نیست. اما پولهای عربی خوب است. ایشان دوست میدارند دیگه...هه هه هه .خوشمان آمد سلطانم. هه هه هه
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 23:42
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
الدینار خیلی گران در ایران پولدار بشم مثل الفرهاد موی المجیدی و علی فک کریمی الساندیسی
جمعه 6 دي 1392 - 05:22
sheys - توکیو - ژابن
هر جا بری سرور لنگیایی،.،.۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴
جمعه 6 دي 1392 - 11:09
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.