هشدار در مورد "تشکیل اتاق فکر برای را‌ه‌اندازی فتنه".

+10
رأی دهید
-25

invincible - مینستا - آمریکا
درود بر نداها سهراب‌ها و تمامی شهیدان ایران زمین، با تعظیم و احترام به تمامی شهدای ایران زمین و با درود به تمامی اسیرن در زنجیر،دنیا باید بدون که هر رژیمی با این رژیم تروریست ملاها معاملهٔ کنه عاقبتش مثل ترکیه خواهد شد-مرگ بر رژیم فاسد آخوندی-- درود بر تمامی شهدای ایران زمین-مخالفین-از مجاهدین گرفته تا گروهای چپ-- و مردم عزیز ایران-این دفعه حتا دولت آمریکا هم نمی‌تونه رژیم کثیف آخوندها رو نجات بده
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 17:47
کبالت3 - کرج - ایران
آقا ممنون و متشکر از هشدارتون کبلائی.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 19:03
arian1 - ابادان - ايران
البته که باید این نظام خونخوار وشیطانی را به هر صورت که می توانند حفظ کنند چون می دانند با انهمه قتل وغارت وجنایاتی که در طول ۳۵ سال حکومت نحس ومنفور اسلامی کرده اند مردم ایران وجهان به خون انان تشنه اند ومنتظر فرصتی برای نابودی نظام فاسد اسلامی هستند.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 18:56
compatriot - تورنتو - کانادا
مزدوران کاسه لیس که خود مردم را کشتند و به زندانها انداختند دم از مردم میزنند؟! کدوم مردم؟ اگه منظورتون از مردم بسیجیهای مفتخور و ساندیسخور است که باید تعریف دیگه‌ای در دیکشنری برای ملت و مردم نوشت! حالا جدا از این مسئله گردن این لاکپشت با اون چشمهای باباغوریش جون میده برای کشیدن با طناب دار!
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 18:45
فارسان - مرکزی - ایران
مجاهدین !؟ چپ !؟هر آدم شوتی میدونه بخش عمدهای از این فلاکت مردم ایران به حساب این ابلهان نوشته شده و این به اصطلاح مبارزین و روشنفکران (به گمان خودشان) در آن فتنه 57 نقش داشتن / اینقدر این گروها ابله و نادان بودن که حتی قدرت پیشبینی این افتضاح 57 رانداشتن که به خاطر منافع گروهیشان این کشور با ثبات را به سمت پرتگاه نبرند! البته از نقش پا اندازان( ملی منقلی)ببخشید (مذهبی) نباید گذ شت.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 20:44
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
خوب شد یه بهونه دست این عوضیا اومد مدام فتنه فتنه می کنند مدام دم از بصیرت میزنند دیگه داره حالم از این دو کلمه به هم میخوره خدا خودش میدونه که فتنه گر واقعی همین عوضیا (برادران روسی الاصل عراقی تبار لاری جانی ها) هستند کی می شه مردم ایران از دیدن چهره های کریه اینها خلاص شوند.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 21:16
amir-amir - تورنتو - كانادا
رژیم خوب آگاه است که اگر مانع مردم نشود طومار حکومتش ظرف یک هفته برچیده خواهد شد
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 23:01
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
دفتر واسه خواندن صیغه ساعتی . روزی ..ماهی دقیقه ای رو حتما استقبال می کنند........ مردک های روانپریش احمق
جمعه 6 دي 1392 - 05:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.