عامل تصادف مرگبار همسر بنیامین در زندان

عامل اصلی تصادف مرگبار همسر بنیامین بهادری با پای خود نزد پلیس رفت و تسلیم شد.این پسر جوان می‌گوید از ترس صحنه تصادف را ترک کرده و وقتی فهمیده‌ همسر یک خواننده پاپ در این سانحه کشته شده، عذاب وجدان زیادی داشت.

ساعت 4 عصر جمعه 29 آذرماه سال‌جاری وقتی بنیامین بهادری با همسر جوان و دختر دوساله‌اش سوار بر خودروی ماتیز دوو از بزرگراه شهید باکری می‌گذشتند حادثه‌ای شوم رخ داد.
نسیم حشمتی پشت فرمان بود که ناگهان یک پژو 206 نوک مدادی با سرعت زیادی از راه رسید و پس از برخورد با ماتیز آن را به سمت راست منحرف کرد و این خودرو در فضای سبز سمت راست حاشیه بزرگراه واژگون شد.
همزمان با فرار راننده پژو 206 از صحنه تصادف وقتی رهگذران به کمک سرنشینان ماتیز دوو رفتند دیدند خواننده پاپ و دختر دو ساله‌اش هیچ صدمه‌ای ندیده‌اند اما زن جوان پشت فرمان بی‌هوش افتاده است.
با انتقال نسیم حشمتی به بیمارستان پیامبران، چند شاهد حادثه که موفق به یادداشت شماره پلاک پژو 206 شده بودند آن را در اختیار پلیس راهور تهران قرار دادند تا راننده فراری تحت تعقیب قرار گیرد.
هنوز دو ساعت نگذشته بود که همسر بنیامین تسلیم مرگ شد و با حساس‌تر شدن ماجرای این تصادف تیمی از مأموران کلانتری 142 کن با در اختیار داشتن شماره پلاک راننده فراری به تجسس‌های ویژه‌ای دست زدند.
خیلی زود مشخصات صاحب خودروی فراری در اختیار تیم تجسس قرار گرفت و آنان در تماس با وی شنیدند در روز حادثه پسر جوان خانواده پشت فرمان بوده است، وقتی پدر راننده فراری در جریان مرگ همسر بنیامین قرار گرفت به همراه پسرش به کلانتری 142 کن رفت و وی را تسلیم قانون کرد.
پسر جوان به افسر پرونده گفت: سرعت زیادی داشتم و نتوانستم خودرو را کنترل کنم وقتی به ماتیز برخورد کردم و دیدم واژگون شده است خیلی ترسیدم، رهگذران با خشم به من نگاه کردند، احساسم این بود اگر توقف کنم شاید کتک در انتظارم باشد به‌خاطر همین پا به فرار گذاشتم و اصلاً تصور نمی‌کردم کسی در این حادثه کشته شده باشد.وی افزود: وقتی شنیدم یک زن که همسر بنیامین بوده کشته شده است عذاب وجدان پیدا کردم و باز جرأت تسلیم شدن نداشتم تا این‌که پدرم گفت پلیس سراغم را گرفته و خواست با هم به کلانتری بیاییم.بنا بر این گزارش، با دستور بازپرس دادسرای صادقیه، راننده جوان پژو روانه زندان شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.این گزارش حاکی‌است، سرگرد احمد شیرانی رئیس مرکز فرماندهی پلیس راهور تهران عنوان داشته بررسی‌ها نشان داده پژو 206 به‌دلیل عدم توجه به جلو و نقض ماده 180 آیین‌نامه راهور مقصر حادثه است.

+127
رأی دهید
-6

souroosh - ساری - ایران
متاسفانه فرهنگ رانندگی در ایران مانند همه جنبه های دیگر زندگی ما ایرانیان بسیار تاسف بار و زیر صفر می باشد خصوصا در کلان شهرها که تهران سرامد ان می باشد. قبل از امکانات فرهنگ ان باید در بستر جامعه ترویج یابد. بزرگراه های تهران صحنه اشکاری از تمرد از قوانین راهنمایی و رانندگی می باشد و در این میان جوانان با مدارک تحصیلی متفاوت که از دانشگاهای پولی به دست اورده اند ولی در عمل از بار علمی دانش ذره ایی بهره نبرده اند پیشگامان این فاجعه می باشند. متاسفانه این رنج فرهنگی به دیگر شهر ها نیز با شدت فزاینده در حال گسترش می باشد. ا
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 05:48
هستیا - شیراز - ایران
خاک تو سرت کنن که یه بچه رو یتیم کردی ادم از عصبانیت نمی دونه چی بگه
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 06:08
azadi-iran - وین - لااتریش
اصلا نظر جدی من این است که گواهی نامه رانندگی‌ همه ایرانیان از پلیس گرفته تا مردم عادی باطل بشود و از مهد کودک اول از همه یاد داده بشود که اصولا ماشین چیست ، به چه درد می‌خورد ،بعد رانندگی‌ و قوانین مربوط به آن. در این صورت بعد از ۲۰ سال میرسیم به اروپا ۶۰-۷۰ سال بیص. تقریبا ۱۰۰ سال است که اتومبیل از دشمن حکومت اسلامی یعنی آمریکا و غرب به ایران آمده ، هنوز باید به ایرانیان گفت که فرق راهنما و بوق چیست. بگذریم از رانندگی‌ و غیر.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 08:22
افشین امیری - ایران - ایران
ندانم کاری اینجور افراد خانواده های زیادی را تا آخر عمر عذادار کرده .
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 08:29
بت شکن - مونترال - کانادا
حالا از کجا معلوم که همان موقع مست و یا [high] نبوده و بعد از چند روز که به حالت عادی برگشته خود را معرفی کرده!!
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 10:18
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
عجب خری این دیگه انسان بودن به پیر و جون و معروف و عامه بودن نیست ......اما . خوش به حالش .....اما اون که زد به شوهر من هیچ وقت نفهمید اولین سال ازدواجمون بوده///////// .
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 09:12
azirooz - تهران - ایران
به قول بنی (مخفف بنیامین) : تهران مثه تو اسکل زیاد داره...
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 14:03
تورج - لندن - انگلیس
souroosh - ساری - ایران / کاملا موافقم. مملکت بی صاحب است وگرنه درعرض فقط یک سال با قوانین و کنترل مرتب میشود تصادفات و جرائم و آلودگی هواووووو را به نصف رساند.......... ولی........ بخاطر مسائل سیاسی باید همینطور آشفته باشد تا آخوند به حکومتش ادامه دهد. وگرنه در صورت رفاه و آسایش مردم انفلاب دیگری خواهند کرد......
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 16:00
ario barzan - ويرجينيا - امريكا
بت شکن - مونترال - کانادا ممکن مست بوده ولی‌‌های نمیتونسته باشه..
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 20:30
*پسر شجاع* - تهران - ایران
ﺁﺯﺍﺩﻩ ﻫﺒﻮﻁ - ﻣﻠﺒﻮﺭﻥ - ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﯿﺎ. واقعا از دست دادن عزیزان خیلی ناراحت کننده هست..امیدوارم همسرت در آرامش باشه ..و تو نیز سالهای طولانی زندگی شاد و موفقی داشته باشی..
جمعه 6 دي 1392 - 09:58
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
*پسر شجاع* - تهران - ایران. متشکرم ............ممنون از محبتت ...
جمعه 6 دي 1392 - 12:36
he3am - مشهد - ایران
به نظر من درسته بنیامین ادم بزرگی بوده و این جوان هم کار اشتباهی کرده ... ولی نباید دیگه از اون چیزی که حقش هست بیشتر اذیتش کنیم ... همون قدر که اگر یه نفر دیگه رو میکشت مجازاتش کنند ... نه به خاطر اینکه این اتفاق برای یک خاننده افتاده خیلی سخت بگیرند . به هر حال جون همه انسان ها ارزشمند هست
یکشنبه 8 دي 1392 - 20:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.