رئیس جمهور: برخی هنوز پیام 24 خرداد را نشنیده اند

رییس جمهوری به دروغ پردازی زنجیره ای برخی از رسانه ها و سایت های خبری نسبت به دولت اشاره کرد و گفت: مایه تأسف است که برخی هنوز پیام مردم در حماسه انتخابات 24 خرداد را مبنی براینکه مطالبه جدی آنها از همه مسوولان و نهادهای سیاسی و اجتماعی و به ویژه بخش های تبلیغی و اطلاع رسانی، اخلاق و راستگویی است را نشنیده اند.

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه امروز (چهارشنبه) هیات دولت، تأکید کرد: دروغ پردازان بدانند، اینگونه اقدامات غیراخلاقی، تنها به تنفر و انزجار بیشتر مردم از آنان می انجامد و عزم مردم را در حمایت از دولت منتخب خویش، مستحکم تر خواهد کرد.

وی در ادامه میلاد عیسی مسیح(ع) پیامبر محبت و رحمت را به همه هم میهنان مسیحی و همه مسیحیان حق جوی جهان، تبریک گفت و برای همه آنان سالی پر از آرامش و محبت آرزو کرد.

روحانی با بیان اینکه نام عیسای پیامبر(ع) یادآور محبت و رحمت است گفت: آنچه ما در روایات اسلامی مبنی بر اینکه «مگر دین، چیزی جز محبت است» داریم در زندگی این پیامبر عظیم الشان جلوه گر بود.

رییس جمهوری همچنین به حضور نماد اعتراض به ظلم و تبعیض در زندگی حضرت عیسی مسیح (ع) اشاره کرد و گفت: ایشان در کنار پیام محبت، نسبت به ظلم و تبعیضی که بخاطر خود برتربینی قوم یهود بر بنی اسرائیل حاکم شده بود، اعتراض کردند؛ چرا که این قوم خود را برگزیده خدا بر روی زمین دانسته و ستم به دیگران را روا می شمردند و به حقوق مردم تعدی و تجاوز می کردند.

روحانی افزود: وجود این نماد اعتراض به ظلم و تبعیض سبب شد، عیسی(ع) در میان جامعه خود مورد تعرض و فشار قرار گیرد اما او با شجاعت تمام و با محبت در مقابل خشونت و تبعیض ایستادگی کرد و هرگز از رویکرد اخلاقی و محبت آمیز خود دست نکشید.

وی با تأکید براینکه ملت ایران هم در فراز و نشیب های انقلاب، تلاش کرده است در راستای راه پیامبران بزرگ الهی، در مقابل تبعیض و خشونت ایستادگی کند افزود: اینک که ملت بزرگ ما با تصویب مجمع عمومی سازمان ملل، پرچم مقابله با خشونت و افراط گرایی را برافراشته است، می خواهد با کمک همه پیروان ادیان ابراهیمی، پیام اخلاق و عدل و اعتدال را به جهانیان برساند.

+109
رأی دهید
-43

perser68 - فلوریدا - امریکا
آره با آیه‌های ۱۴۰۰سال پیش می‌خواهید برای مردم آسایش و خوشبختی‌ و رفاه بیارید!!!***خاتمی دلقک***(دموکراسی غیر دینی علاوه بر اینکه مستقر نمی‌شه،اصلا ما نمی‌خواهیم)عین جمله‌ای که در دوران کلاشی خودش گفت!!!***خمینی جلاد***(اگه همه مردم موافق باشند من نیستم).آخوند جونوریه که اهلی بشو نیست!!!درود بر مشیری((:
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 18:03
amir-amir - تورنتو - كانادا
دقیقا همین تفکر قرون وسطائى را اکثریت زعماى قوم اسلامى دارند و عقیده دارند که اسلام دین برتر و برگزیده خدا است و هر فردى جز اسلام دین دیگرى اختیار کند مرتد و کافر است ( در اسلام جزاى مرتد حکم اعدام و یا سنگسار است ) طبق عرف معمول حاکم بر جهان کارنامه هر فرد و گروهى را با توجه به کارکرد و اعمالشان ارزیابى مى کنند متاسفانه دین اسلام پایین ترین نمره را در کارنامه ١٤٠٠ ساله خود دارد
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 18:32
paksan - آمریکا - آمریکا
یه سخنرانی بی سروته و مبهم . آدم ترسو بهتره که ساکت بمونه . یا حرفت رو صریح و روشن بگو یا اصلاً نگو . این دری وری ها چیه ما همه این داستانها رو می دونیم و تو قرن 21 کسی نیست که عیسی مسیح رو نشناسه پس به دین سراسر خشونت خودت بپرداز و بی خودی تبلیغات نکن
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 22:41
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
perser68-تو اواره خیلی فکر کنم بت فشار اومده؟
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 23:30
seyed ali geda - لندن - انگلیس
اسلام قادر به حل مشکلات جوامع امروزی نیست و خود به مشکلی‌ برای مردم تبدیل شده است و این به این خاطر است که هر کس اسلام را به نفع خود ترجمه و تفسیر می‌کند و این یعنی‌ نابودی تدریجی‌ این دین.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 23:35
biparva-jan - تهران - ایران
یک سخنرانی با سر و ته و با معنی بود. پیروان مسیح بهتره دست از حمله به دیگر کشور ها و قتل عام مردم و به تاراج بردن ثروت ملت ها دست بردارند. و پیروان محمد هم به بمب گذاری و به خاک و خون کشیدن اقلیت های مذهبی پایان دهند.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 00:25
perser68 - فلوریدا - امریکا
رزمجو - لوس آنجلس - آمریکا. ای کاش همه آواره‌ها مثل من بودن.تو مشکلت با کامنت من چیه!؟
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 02:07
sankari - هلسينكي - فنلاند
رزم جو - لوس انجلس - امریکا.تو از این اسم کار بریت مشخص که تروریست و پاسدار جمهوری ولایت فقیه هستی‌.جاسوس ، تو آمریکا چه میکنی‌؟
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 00:26
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
فکر کنم خودت اولین کسی هستی که کــــــــــــــر بودی. به چیزهایی که قول دادی. یه دکتر برو ......
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 09:19
کبالت3 - کرج - ایران
نه برادر همه شنیدن خوبم شنیدن اما یه کوچه معروف هست تو ایران انگار از زمان حضرت آدم تا حال برای حاکمین و مسئولین ما ساخته شده و اونجا اقامت دارن یعنی کوچه علی چپ کبلائی.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 20:24
دنياي بي ارزش - مریوان - ایران
کبالت3 عالی گفتی ولی کاش شما ها برای یه بار هم شده بدون تعصب و فشار به این ایات 1400سال پیش فکر میکردین البته بعید میدونم اتفاقی بی افته این ایات برای امثال شما ها نیست برای دکت کیت مور و هزاران دانشمند مثل ایشون اومده البته خیلی ببخشید
جمعه 6 دي 1392 - 18:29
کبالت3 - کرج - ایران
دنیای بی ارزش - مریوان - ایران-خوب تعارف نکن بگو هزاران +1 دانشمند مثل ایشون نترس حمل به ریا نمیکنیم چون این مغلطه اعداد و اسمها از اجزاء لاینفک دین باورانه مثل 124 هزار پیامبر اعزامی از جانب الله که قبول میکنی اما اسم بیستاشونم نمیتونی بگی کبلائی.
یکشنبه 8 دي 1392 - 19:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.