فرودگاه استانبول اجازه فرود به هواپیمای بابک زنجانی نداد

فارس : روز دوشنبه در حالیکه پرواز قشم‌ایر از تهران به مقصد استانبول در حرکت بود، در لحظه فرود برج مراقبت به خلبان اعلام می‌کند پرواز قشم‌ایر اجازه فرود در فرودگاه استانبول را ندارد.

به گزارش خبرنگار فارس، پرواز قشم ایر به مقصد استانبول و فرودگاه «سابیها گوگچن» ساعت 1:30 به وقت تهران با 300 نفر مسافر انجام شد.

در حالیکه هواپیما آماده فرود در مقصد بود، برج مراقبت فرودگاه استانبول به هواپیما اعلام می‌کند که هواپیمای قشم ایر متعلق به بابک زنجانی اجازه فرود در فرودگاه را ندارد و باید به تهران بازگردد.

این هواپیمای قشم ایر که قرار بود ساعت 22:40 دقیقه نیز مسافران را از استانبول به تهران منتقل کند، بدون اینکه در استانبول بنشیند به تهران باز می‌گردد.

مسئولان قشم ایر بعد از اینکه متوجه شدند ترکیه به هواپیماهای این شرکت اجازه فرود نمی‌دهد، مسافران خود را با یک هواپیمای قرضی از ایران ایر، به استانبول فرستاده و مسافرانی که در فرودگاه استانبول حدود 10 ساعت منتظر بودند را نیز به تهران منتقل می‌کند.

به علت تاخیر طولانی این پرواز میان مسافرانی که در فرودگاه در انتظار بودند و مسئولان درگیری لفظی پیش آمده که تور لیدر به مسافران می‌گوید مشکل نداشتن بیمه از سوی قشم ایر بوده است.

 

مسافرین هواپیمایی بابک زنجانی چه گناهی کرده اند؟ به کجا شکایت کنند؟

انتخاب : یکی از بینندگان انتخاب در پیامی نوشته است:
حتما مطلع هستید که پرواز 19.20 مورخ 3/10/92 تهران - استانبول هواپیمایی قشم با 10 ساعت تاخیر آنهم با هواپیمای ایران ایر انجام شده است و مسافرینی که از ساعت 6 بعد از ظهر بوقت محلی استانبول در فرودگاه حاضر شده بوده اند تا هواپیمای قشم ایر به استانبول برسد بجای ساعت 11 شب روز قبل ساعت 9 صبح روز بعد با سرگردانی در فرودگاه بلحاظ دوری از شهر اجبارا با انتظارهای نیم ساعته اعلامی مسولین قشم ایر حتی تا صبح نخوابیده اند.
 تنها دلجویی از مسافرین دادن یک وعده شام مختصر آنهم سرپایی در فرودگاه استانبول بوده است بنده علیرغم اطلاع از پشت صحنه قضیه و منقضی بودن بیمه هواپیماهای قشم ایر که طبیعتا اجازه صعود یا فرود فرودگاهی داخل یا خارج را نخواهد داشت و نیز پشت صحنه مالکین این خط هوایی و عدم توجه دادن به این مسایل یک سوال حقوقی دارم وقتی یک شخص حقوقی باعث این همه مشکلات مسافرین بشود به کچا باید شکایت کرد و محکومیت جرم کوتاهی ایشان چگونه است آیا کسی به اینگونه مسایل توجهی مینماید یا طبق معمول سنواتی باید گذشت تا موجب جریه شدن مسول مربوطه ایرلاین و تکرار بیجای مجدد آن شد.
گفتنی است پیرو پرونده جنجالی پولشویی در ترکیه که رضا ضاب متهم اصلی پرونده خود را کارمند بابک زنجانی معرفی کرده است هواپیمایی بابک زنجانی نمیز دچار مشکلاتی شده است.

+148
رأی دهید
-15

welt az alman - دوسلدورف - المان
خیلی جالبه خودشون از درون با خودشون درگیر شدند و هر روز یک خرابکاری رو میشه.هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 14:46
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
این ثابت می‌کند مسئولین ترکیه خیلی‌ بیرحم هستند مسافران چه گناهی کرده‌اند
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 20:08
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
tony_3344 - بوخارست - رومانیا, ربطی‌ نداره، یکسری قوانین هست که باید رعایت بشه
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 00:24
کبالت3 - کرج - ایران
حکومت ایران دزد. ملت ایران مالباخته.اردوغان و حزبش مالخر حالا این مسلمون مالخر اتحادیه اروپا هم میخواد بره خوب معلوم شد معجزه اقتصادی این افندی هم از قبل مال دزدی بوده البته لابد مفتی اعظم حلالش کرده کبلائی.
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 19:17
بابک - سبزوار - ایران
عجب خرایی هستند این مسو.لین فرودگاه ترکیه؟ مسافر چه تفصیری دارد؟
جمعه 6 دي 1392 - 09:25
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
بابک - سبزوار - ایران, تو از این چیز‌ها نمی‌فهمی
دوشنبه 9 دي 1392 - 22:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.