قلعه نویی :آقای اکبرپور! ۸ دقیقه بازی کردی پایت را گرفتی؟/ آقای جمشیدیان! تکلیف ما را مشخص کن

سرمربی تیم استقلال در جریان تمرین امروز از دو بازیکن تیمش انتقاد شدیدی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت 11 امروز تمرینات آماده سازی خود را برای دیدار با ملوان برگزار کرد. حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، هاشم بیک زاده، محمد قاضی، ایمان باصفا و پژمان منتظری غایبان تمرین امروز بودند. منتظری شب گذشته از بازیکنان استقلال خداحافظی کرد و به همین دلیل در تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشت. گفته می شود این بازیکن امروز در تدارک سفر به کشور قطر است و برای انجام امور مالیاتی در اداره مالیات حاضر شده ولی به احتمال فراوان این بازیکن آبی پوشان را در دیدار با ملوان همراهی خواهد کرد.

* خسرو حیدری در تماس با کادرفنی اعلام کرده دچار سرماخوردگی شده است.

* سرمربی استقلال به محض دیدن یکی از نزدیکان منتظری سراغ این بازیکن را گرفت و می گفت منتظری کجاست.

* یکی دیگر از اتفاقات مهم در تمرین امروز بازگشت ساموئل به تمرین بود. استقلالی ها به محض دیدن این بازیکن به وی خوشامد می گفتند و از وی می پرسیدند از پول چه خبر؟

*درحالی که سرمربی استقلال با لباس شخصی وارد کمپ شد به همراه مرتضی کامرانی وضعیت رختکن ها را از وی می پرسید. رئیس کمپ استقلال نیز توضیحاتی را به قلعه نویی داد و سرمربی آبی پوشان خواستار آماده سازی هر چه بیشتر رختکن ها برای فصل سرما شد.

* کریم بوستانی که به دلیل درگذشت خواهرش به اهواز سفر کرده بود امروز به تمرین بازگشت. بازیکنان و کادرفنی به محض دیدن بوستانی به وی تسلیت گفتند.

* در حالی که تمرینات استقلال استارت نخورده بود قلعه نویی از صالح سوال کرد که چرا اکبرپور جدا تمرین می کند که مربی استقلال پاسخ داد او می گوید پایش درد گرفته است. سرمربی استقلال اکبرپور را فرا خواند و گفت 8 دقیقه بازی کردی پایت را گرفته ای . هافبک استقلال پاسخ داد امیرخان پایم درد می کند که قلعه نویی در جواب به او گفت پایت درد می کند به کلینیک برو و آنجا تمرین کن. تا زمانی که من نگفته ام دیگر در تمرین شرکت نکن. همین موضوع کافی بود تا اکبرپور بگوید آقا مشکلی نیست تمرین می کنم که قلعه نویی اصرار داشت که او به کلینیک برود اما در نهایت هافبک آبی پوشان در کنار دیگر بازیکنان تمرین خود را ادامه داد.

*درست چند لحظه بعد از این اتفاق قلعه نویی، جمشیدیان را دید و با حالت اعتراض آمیز به او گفت آقای جمشیدیان چه می کنی. تکلیف ما را روشن کن. اینگونه که نمی شود؟ هافبک استقلال خطاب به قلعه نویی توضیحاتی ارائه کرد و در مورد مصدومیت و نحوه پشت سر گذاشتن آن به سرمربی آبی پوشان توضیح داد.قلعه نویی هم گفت اگر مشکلی نداری چرا با تیم تمرین نمی کنی. ما بازیکن گرفته ایم و روی آن حساب کرده ایم که همین موضوع باعث شد تا جمشیدیان امروز با کاور سبزرنگ در کنار دیگر بازیکنان در کار گروهی شرکت کند.

*بازیکنان اصلی که مقابل داماش به میدان رفته بودند بعد از 20 دقیقه ریکاوری محل تمرین را ترک کردند.

* آرش برهانی در جریان تمرین برای دقایقی با میرشاد ماجدی و مجید صالح صحبت کرد.

* طبق اعلام کادرفنی استقلال تمرین آبی پوشان فردا ساعت 15 در کمپ حجازی پیگیری خواهد شد.

+73
رأی دهید
-27

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
پرسپولیس سرورتونه . یادتون نره
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 15:41
dave07 - سیدنی - استرالیا
لنگ پولیس غلط کرد با تو
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 17:53
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
بیشتر بازی کنان خلاصه کلان بایستی بهانه‌ای بیاورند. چونکه تا بحال اعتراضات مربیان شفاف نبوده است تکبر.قلدری . در فوتبال ایران جا گرفته است.متاسفانه
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 20:21
hamidla - هامبورگ - المان
یعنی‌ یک لحظه با قلعه نویی بودند می‌‌آرز به همه تاریخ لنگ!
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 21:39
Kiseh - استرالیا‌ - سیدنی
من ماندم که این استقلالی ها با أدبیات کیسه کشا صحبت میکنند بعد میکًن ما دلاک نیستیم!!!!عجب
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 02:55
sheys - توکیو - ژابن
خداییش اسم قلعه نوعی میاد این لنگیا خودشون رو خیس می‌کنن. خیلی‌ دلشون می‌خواد یه ژنرال و یه با کلاس مثل قلعه نوعی داشته باشن
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 10:20
راهجو - فریدونکنار - ایران
آبیا چه زوری میزنن اینجا تا نگن دارن میسوزن!!! یکی میگه یه لحظه با قلعه مرغی بودن میارزه.. آره تو بمیری،نه اینکه کلی با ورود این آقا به لیگ(از زمان براندازی کخ)خروار خروار تاکتیک و فرهنگ درست صحبت کردن و فوتباله پاک رو به ما هدیه داده(علی ها و بهانه های دستای پشت پرده و کل یوم ها و گند دماغیها و خریدن بازیکنای حریف و مافیاها)
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 17:20
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
از کوزه همان برون تراود که در اوست/آخه مربی‌ این بازیکن خودت هستی‌. در این سالها که در محضر استاد کله مرغی بوده انواع و اقسام کلاه برداری حقّه بازی نامردی و تقلب را یاد گرفته. هشت دقیقه بازی و این همه ادا و اطوار فقط از کیسه و کیسه کش‌ها بر میاد ، ! از مکتب یک مربی‌ لمپن عقده‌ای و مافیایی باید هم اینجور بازیکنی عمل بیاد
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 17:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.