رضا ضراب: بابک زنجانی رئیس من است - گریه های «ابرو گوندش» برای «رضا ضراب»

تودی زمان ترکیه نوشت: رضا ضراب در اعترافات خود نام رئیس خود را فاش کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل تیک Tik.ir،‌ رضا ضراب در اعترافات خود ب . ز را به عنوان رئیس خود معرفی کرده است که به بابک زنجانی ایرانی ثروتمد و رئیس جنجالی هولدینگ سورینت اشاره دارد.

روزنامه هابرتک نیز ادعا کرد که این ایرانی میلیاردر که ضراب از او به عنوان رئیسش یاد می کند با شانس زیادی به چنگ پلیس نیافتاده است.

براساس ایمیل های ردو بدل شده بین ضراب و زنجانی،‌این ایرانی ثروتمند قصد سفر به ترکیه و دیدار با ضراب را در هتلی لوکس در انتالیا در هفته ی گذشته داشته است.

به گفته پلیس بابک زنجانی و رضا ضراب هیچوقت تلفنی صحبت نمی کردند و ارتباطشان فقط از طریق ایمیل بوده است.

براساس این گزارش،‌زنجانی قرار بوده که با استفاده از یک پاسپورت جعلی از طریق بیروت وارد آنتالیا شود، اما او سفر خود را بعد از عملیات پلیس در ترکیه لغو می کند. این روزنامه مدعی شده که ضراب و زنجانی اولین بار سال‌ها پیش در تبریز با یکدیگر ملاقات کردند و ضراب از آن پس برای زنجانی کار می کرده است.

گروهی ویژه در اداره قاچاق و جرائم سازمان یافته پلیس انکارا  فعالیت های ضراب و عواملش را به مدت یکسال زیر نظر داشتند.

در طول این مدت،‌تحقیقات نشان داد که زنجانی رهبر این فساد مالی است.

گریه های «ابرو گوندش» برای «رضا ضراب» : از پس هر تاریکی صبحی هست

شبکه استار ترکیه که هر ساله مسابقه «صدای برتر ترکیه» را پخش می کند، در نخستین قسمت امسال خود با «ابرو» خواننده و هسر رضا ضراب در مورد حوادث اخیر گفت و گوی کوتاهی داشت.

به گزارش خبرنگار «انتخاب»؛ «ابرو گوندش» که یکی از 4 داور این مسابقه است، در پاسخ به سئوال مجری که خواستار توضیح در مورد حوادث اخیر و بازداشت همسرش بوده بود، با چشمانی پر از اشک واندوهی فراوان گفت: «رضا» همسر من و پدر فرزندم است . مابا عشق با هم ازدواج کردیم.همانگونه که سالها پیش بیماری سختی را پشت سر گذاشتم میگویم که از پس هر تاریکی صبحی هست و من به آن صبح امیدوارم .

پس از این اظهار نظر وی، جمعیت حاضر به تشویق «ابرو» پرداختند.

وی ادامه داد که من قبل از ازدواج هم خواننده بودم بعد از ازدواج هم به کارم ادامه دادم و همچنان هم - حتی با وجود اتفاقات اخیر - این کار را ادامه خواهم داد.

سپس مجری گفت ما سعی خواهیم کرد با فضای برنامه و شوخی اندوه تو را کم کنیم.

قابل ذکر است، رضا ضراب تاجر ایرانی و شریک تجاری بابک زنجانی که توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است، دولت این کشور را در آستانه انتخابات با بزرگترین فساد مالی تاریخ خود روبرو کرده است.

24 نفر دیگر از جمله پسر معمر گولر وزیر کشور ترکیه ، پسر ظفر چاقلایان وزیر اقتصاد و رئیس بانک دولتی « هالکبانک » در ارتباط با رسوایی مالی گسترده در این کشور بازداشت شده اند.

اردوغان تحقیقات درباره فساد مالی در این کشور را یک توطئه خارجی با هدف ضربه زدن به دولت در آستانه انتخابات محلی ماه مارس توصیف کرده است.

اردوغان « گروه های بین المللی » و «‌ ائتلاف های تاریکی » را محکوم و اعلام کرد این گروه ها ترکیه را گرفتار یک رسوایی مالی کرده اند.

+120
رأی دهید
-6

hassan5 - تهران - ایران
مهمترین اشکال دولت ترکیه اسلامی بودن انست.اگر میخواهد در انتخابات اینده موفق شودبجای اتهام واهی زدن بدیگران دست از اسلام که سر منشا فساد است بشوید.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 12:03
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
برید بمیرید بابا
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 12:21
kimiaa - تهران - ایران
زنک هرزه چه طلبکارم هست!بله بعد از هر تاریکی صبحی هست بعد از نابودی شما هم شب تاریک ملت ایران صبح میشه.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 13:18
مدافع حق - مادرید - اسپانیا
اى بسیجى اى سرباز ولایت. بابى جون تاریخ مصرفت قطعاً تموم شده داره دزدى هات رو میشه عاقبت ولایت مدارى همینه. اون زمان که پلهّ هاى ترقى رو جفت جفت بالا میرفتى و پایه این پلهّ ها روى کول مردم درمونده وفقیر بود خبر داشتى ولى کارى نکردى. به جز پر کردن جیب هات و مال اندوزى به امید خدا همه رو از هلقوم کثیف ولایت مدارت در میارن...............
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 14:39
zagheneshin - ایژوسک - روسیه
hassan5 - موافقم . همیشه باید دین از سیاست جدا باشه . هر وقت پای این اسلامگراها به سیاست باز شده یه گندی زده شده .
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 15:55
مانفرد - ایران - ایران
kimiaa-تو چرا داری میسوزی /اون زنک هرزه هست ولی از وقتی با یه ایرانی نمایی که دستش با این بی ناموسها تو یه کاسه است ازدواج کرد از هرزهگیش توجیح شد.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 16:11
SALAR67 - تبریز - ایران
ابرو عروس اذربایجان به کوری چشم پان فارسا
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 17:41
مهم - بروكسل - بلزيك
کیمیا - تهران - ایران چرا بیخودی توهین میکنی‌ به این زن شخصیت داشته باشید سر نخ مشکلات تو خود ایران است چه ربطی‌ دارد به این زن دیوار کوتاهتر از دیوار این زن پیدا نکردید شوهر این بدبخت هم بازیچه اون حکومت ایران شده برای دور زدن تحریما متهم اصلی‌ اون حکومت حـ... ایران و جیره خوران دربرشون از سپاه گرفته تا بسیج و آخوند و کسانی‌ که به این حکومت مستقیم و غیر مستقیم وصل هستن است نمی‌خوام از کسی‌ دفاع کنم ولی‌ عدالت نیست هچی لایق خودتون است به دیگران نسبت بدید شما چکاره و کی‌ هستید که بیخود به دیگران توهین می‌کنید غیرت دارید برید حقتون از آخوند بگیرید به دیگران چیکار دارید واقعا که این آخوند هم از سر افرادی مثل شما زیادی است
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 16:17
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
ولی از دید دیگه به این قضیه باید نگاه کرد و اون اینکه تاجران ایران اینقدر دارند قدرتمند میشوند که میتوانند سیاست و اقتصاد یک کشور را بهم بریزند و این جای خرسند و امیدواری است . زمان حال زمان جنگ فیزیکی با صرف میلیاردها دلار و از دست دادن انسانهای فراوان نیست. بلکه با تعدادی نخبه و مغز اقتصادی میشه معادلات سیاسی و اقتصادی را بر هم زد. اگر دولتمردان ایرانی این درک و فهم را داشته باشند هیچوقت کاری نباید بکنند که نخبه های اقتصادی مملکت عزیزمان احساس نا امنی کنند و سرمایه اشان را در خطر ببینند . چون اینان به اندازه صدها هزار سرباز کارایی دارند بدون صرف کمترین هزینه و بار اقتصادی برای مملکت.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 20:02
سرسره - اهواز - ایران
اونقدر گریه کنه تا بمیره زنیکه پررو مال مفت بهش خیلی مزه کرده
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 22:39
agha_ehsan - تهران - ایران
kimiaa - تهران - ایران - آخه دیوانه . بود و نبود ابرو گوندش چه ربطی به ملت ایران داره؟!! هرجا که هذیون میگید چرا از ملت ایران مایه میذارید آخه. ملت اگه نخواد امثال تو آویزونش نباشین کی رو باید ببینه ؟
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 20:32
farzad power - لوس انجلس - امریکا
ول کل مردم بینوای ایران که نون شب ندارند دست چند نفر میچرخه، بعد جوونها برای امرار معاش باید بشینند نقشه کلاهبرداری، دزدی،مواد فروشی،آدم رباعی،و قتل بکشند و یا اگر مثل من جرات این کارهارو نداشته باشن باید آواره غربت بشن. چرا؟ چون قانون نیست.کار نیست. همه چیز شده پارتی بازی. این پفیوز‌های بی‌ ناموس هم چپ و راست پول مردم را بار کامیون و تریلی می‌کنند و مثل مغولها ایران رو چپاول می‌کنند. مملکت بی‌ صاحب.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 22:24
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
سالار۶۷ - تبریز - ایران . حالا اگه یه آدم حسابی‌ عروستون میشن می‌خواستی چی‌ بگی‌؟ یعنی واقعا انقدر براتون افتخار داره یه دلقک عروستون شده؟
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 00:21
مرد خوشتیپ - تهران - ایران
تا وقتی مملکت دست اخوند و بازاری باشه همین که هست در زمان پادشاهان ایران انقدر که دانشمندان احترام داشتن بازاریان کسبه نداشتن چون این گروه با چهل وندانم کاری و انحصار طلبی شون مملکت به ویرانی میکشند..قصد اهانت به تر کها رو ندارم و لی چه در زمان قاجار چه در زمان سید علی که خودشم ترکه مملکت به گند کشیده شد حالا هم دستشون با یه دولت ترک تو کاره.. خدا همشون لعنت کنه
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 23:36
siavash2a - تهران - ایران
حکومت ایران خوب بلده فسادو صادر کنه
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 09:23
shivaa - تهران - ایران
بعضیها واقعا پرت و پلا میگن.والا دهنتونو ببندید نمیگن لالید.اگه اینا بدبخت و قربانی رژیم هستند پس مردم ایرانی چی؟!یعنی بزور پولشویی و قاچاق برای رژیم میکردن و بزور تهدید رژیم میلیاردی پول میریخته بحسابشون؟!چه صحنه غم انگیزی واقعا... واقعا چه عشق و علاقه ای میتونه باشه بین یک زن چهل ساله و یک پسر 28 ساله؟!اینا همش قرارداده منفعت طلبانه است و همشون جزو دار و دسته همین حکومتن میخواد ابرو گوندش باشه با شهرت و اعتبارش خدمت کنه به رژیم میخواد سردار فلانی با اسلحه اش
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 13:16
kimiaa - تهران - ایران
agha_ehsan - تهران - ایران . ملت اگه نخواد ..مثل تو حرف بزنن کی رو باید ببینه؟!
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 12:36
afsaneh87 - شفیلد - انگلستان
از این حکومت جمهوری سد علی چلاق ، کثیف تر و دزد تر در دنیا وجود ندارد
جمعه 6 دي 1392 - 01:33
*پسر شجاع* - تهران - ایران
leila leila - ﮔﻮﺗﻨﺒﺮﮒ - ﺳﻮﺋﺪ. یعنی ابرو گوندنش آدم حسابی نیست!..خواننده به این خوبی!
جمعه 6 دي 1392 - 09:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.