سوءاستفاده از اعتماد جوان بیمار/ پلیس در تعقیب سارق

مرد راننده که از حساب بیمار قلبی سرقت کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، چهارم آبان امسال جوان دانشجویی با مراجعه به دادسرای ناحیه 31 تهران و طرح شکایتی اعلام کرد که عابر بانک وی در بیمارستانی واقع در خیابان شریعتی سرقت شده و سارق اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب وی کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت و به دستور شعبه دوم دادیاری دادسرای ناحیه 31 تهران ، پرونده برای شناسایی و دستگیری سارق در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت   .

جوان دانشجو پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی با اشاره به نارسایی شدید قلبی خود به کارآگاهان گفت : یکم آبان به علت نارسایی قلبی با گرفتن یک دستگاه خودرو سواری خود را به بیمارستان رسانده و در حین انجام اقدامات درمانی خود ، با دادن کارت عابربانک و رمز آن به راننده از وی خواهش کردم تا اقدامات لازم در خصوص پرداخت هزینه بیمارستان را انجام دهد اما وی از اعتماد بنده سوء استفاده کرده و پس از متواری شدن اقدام به برداشت وجه از حساب بنده کرد .

با آغاز تحقیقات ، کارآگاهان با بررسی تراکنش مالی عابر بانک متوجه شدند که سارق در چندین مرحله اقدام به برداشت وجه نقد از حساب مالباخته کرده اما پیش از متواری شدن نیز اقدام به واریز پول به حساب بیمارستان برای انجام اقدامات درمانی مالباخته کرده است !!! .

سرهنگ کارآگاه حسین خان بابایی رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته بیمارستان و شناسایی تصویر سارق از سوی مالباخته ، دستور انتشار تصویر متهم پرونده از سوی مقام قضایی صادر شده است. به همین خاطر از تمام شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت ، محل سکونت و یا محلهای تردد این شخص را از طریق شماره تماس 21865610 در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .

+29
رأی دهید
-2

دوستدار - استهکلم - سوئد
امین داری مردانگی غیرت شرف وجدان در دولت اخوند زده ایران تمام شده و به ندرت اثری از انسان ماندن هم باقی مانده است.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 10:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.