قلعه‌نویی: دیگر دروغی ندارم که به بازیکنان بگویم/ در حد نام استقلال بازی نکردیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هر دروغی بلد بودم به بازیکنان گفتم ودیگر دروغی ندارم به آنها بگویم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل داماش در نشست خبری اظهار داشت: سه امتیاز این بازی برای ما خوب بود و در 10 دقیقه و 15 دقیقه فوتبال بازی کردیم و گل زدیم اما آن فوتبالی که از تیمم توقع داشتم را ندیدم ولی خدا را شکر که بردیم و با شرایطی که داماش داشت خوب بازی کرد و امیدوارم مسئولان استانی فکری به حال داماش بکنند و حیف است این تیم مردمی چنین شرایطی داشته باشد و خدا را شکر می‌کنم که سه امتیاز را گرفتیم.

وی در مورد اینکه سمت راست استقلال قویتر از سمت چپ است و  با غیبت بیک زاده توان خوبی ندارد، گفت: بیک زاده بیاید توازن دو سمت ما درست می‌شود اما بازیکنان ما میهمان دو هفته‌ مان هستند و بعد از آن مصدوم می‌شوند.

سرمربی استقلال در مورد مشکلات مالی، گفت: این بحث مدیریتی است و هر دروغی که بلد بودم به بازیکنان گفته‌ام و دروغ هایم تمام شده و نمی‌دانم چه باید بکنم خودم هم از این وضعیت خسته شده‌ام.

وی در مورد اینکه از بازی برهانی راضی است یانه گفت: استقلال در این بازی مثل استقلال بازی نکرد و وقتی تیم خوب نباشد نمی‌توان گفت که یک بازیکن خوب بود یا بد بود. او یک موقعیت تک به تک داشت که استفاده نکرد.

سرمربی استقلال در مورد غیبت تماشاگران گفت: صحبت‌هایم را در نشست خبری دیروز بیان کردم و دیگر حرفی ندارم.

+49
رأی دهید
-6

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
این امیر قلعه ماهی‌ هم همش غصه پول داره . حالا خوب همشون هم بهترین منازل و ماشین‌ها زیره پاشونه .
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 15:44
shahab46 - هانوفر - المان
خوب شاید هم حدش همین قدر بوده
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 16:49
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
دروغ گویی که توی ذات و ژنّ و تک تک سلول‌های بدنت هست . از رشوه‌ها و لات بازی‌ها و ضعیف چزونی‌ها و حق خوری‌ها بگو پدر خوانده مافیایی
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 17:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.