مردی به دلیل سوختن ناهار، همسر 17 ساله اش را کشت!

مرد معتاد در تهران، همسر 17 ساله اش را به خاطر سوختن نهارش مورد ضرب و شتم مرگبار قرار داد.

به گزارش مهر، 11 آذر امسال از طریق بیمارستان بعثت وقوع یک فقره فوت مشکوک به کلانتری157 مسعودیه اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری و بررسی های اولیه مشخص شد زن جوان به نام زهرا 17 ساله نهم آذر به علت شدت جراحت های وارد شده به ناحیه سر دچار مرگ مغزی شده بود.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت   .

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی و با اعلام رضایت  پدر و مادر زهرا عمل اهدای اعضای بدن به افراد نیازمند نیز انجام شد.

والدین زهرا پس از حضور در اداره دهم و طرح شکایت از دامادشان به کارآگاهان عنوان کردند : "همسر دخترمان به نام "غفار . س" 33 ساله اعتیاد به مصرف موادمخدر دارد و بارها اقدام به آزار و اذیت همسرش کرده و حتی چندین بار نیز بدنش را داغ کرده بود. زمانی که ما از شهرستان با زهرا تماس می گرفتیم ، اجازه نمی داد با دخترمان صحبت کنیم. حتی وقتی به تهران می آمدیم نیز نمی گذاشت تا دخترمان را ببینیم تا اینکه از طریق بستگان متوجه شدیم که غفار نهم آذر و پس از مصرف مواد ، دوباره با زهرا مشاجره کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده که این بار باعث مرگ دخترمان شد.

در ادامه رسیدگی به این پرونده و در شرایطی که غفار پس از انتقال همسرش به بیمارستان مدتی ناپدید شده و دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفته بو به کارآگاهان اعلام شد که وی با مراجعه به کلانتری 157 هاشم آباد خود را معرفی کرده است.

با انتقال غفار به اداره دهم، وی در اظهارات اولیه مدعی شد که هیچگونه مشکلی با همسرش نداشته و تمامی بستگان و آشنایانشان حسرت زندگی او و همسرش را داشته اند اما در ادامه تحقیقات به عمل آمده از سوی کارآگاهان مشخص شد که غفار با همسرش دچار اختلاف بسیار شدیدی بود و حتی در یک مورد نیز وی را از ناحیه دست با چاقو مجروح کرده بود.

"غفار" در خصوص روز حادثه به کارآگاهان گفت : ساعت 11 صبح روز نهم آذر امسال در حال استراحت بودم . همسرم نیز در حال درست کردن غذا بود که با استشمام بوی سوختن غذا از خواب بیدار شدم و همین موضوع بهانه درگیری من با زهرا شد و چند ضربه با سیلی و کمربند به او زدم . پس از پایان درگیری و مصرف مقداری مواد مخدر به آشپزخانه رفتم تا برای خود غذا درست کنم . در همین زمان ، زهرا به آشپزخانه آمد و گفت "غذا درست نکن ؛ خودم غذا درست کردم" اما چون هنوز عصبانی بودم قاشق داغی را که با آن غذا درست می کردم ، روی دستش گذاشتم . زمانیکه خواستم از آشپزخانه خارج شوم ، زهرا جلوی در آشپزخانه ایستاده بود . او را هل دادم که بر روی زمین افتاد . حدود 5 دقیقه بعد حالش بد شد که بلافاصله با یکی از بستگان خود تماس گرفته و با کمک او ، همسرم را به بیمارستان منتقل کردیم .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به گزارش پزشکی قانونی در خصوص وجود آثار متعدد کبودی بر روی قسمت های مختلف بدن مقتول گفت: با توجه به اعلام نظریه پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ مقتول ، تحقیقات به عمل آمده از سوی کارآگاهان اداره دهم و اعترافات متهم در خصوص ضرب و شتم منجر به مرگ قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

+72
رأی دهید
-16

طوقی-سوئد - استکهلم - سوئد
اعدامش کنید تا عبرتی بشه واسه بقیه معتادین الان مدافعان حقوق بشر میان اعدامو محکوم میکنن چقدر بدم میاد از این اداما
دوشنبه 2 دي 1392 - 21:27
*Fanoos* - ایران - ایران
این دیگه نوبره !!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 21:01
biparva-jan - تهران - ایران
ای بمیری چطور دلت اومد؟ حقش اعدامه. هر چند به محض اینکه طرف رو اعدام کنن تو همین سایت کاربرها شروع میکنن به اه و ناله و واویلا گفتن که جوانان مملکت رو دارند یک به یک اعدام میکنند و در دولت روحانی فلان تعداد ادم اعدام شده و چنین شد و چنان شد. و این حقیقت رو نادیده میگیرند که تقریبا تمام کسانی که در ایران اعدام میشن یا متجاوز هستند یا قاتل یا قاچاقچی مواد مخدر.
دوشنبه 2 دي 1392 - 21:09
aram.01 - کردستان - ایران
این دیگه چه جور جونوریه؟!
دوشنبه 2 دي 1392 - 21:40
dkdk - اسلیس - دانمارک
آخه این کثافت مواد مخدّر چقدر باید قربانی بگیره؟جوانانی که در نهایت بی‌گناهی گرفتار مواد مخدّر میشوند و بعد همون جوان بیگناه تبدیل به ‌یک قاتل میشه.(البته کسی‌ که همسرش را میزند از نظر من بیگناه نیست)
دوشنبه 2 دي 1392 - 22:10
perser68 - فلوریدا - امریکا
طوقی - سوئد . آره من مخالف اعدام هستم و من هم از تو بدم میاد!!!ادعات می‌شه که خیلی‌ روشنفکری،اما عقده کشتن داری!!!آدم‌هایی‌ مثل تو لیاقت همین غربت رو دارن و اونهایی هم که مثل تو تو ایران نشستن و میگن لنگش کن هم لیاقت اون جمهوری فاسد اسلامی!!!نوش جونتون !بکشید!همتون تا آخر عمر با این افکار نژاد پرستیتون غربتی خواهید موند!!!البته که من هم با چنین تفکرات نژاد پرستی‌ سادیسمی آدم‌هایی‌ مثل تو غربتی خواهم موند،اما به خودم می‌‌بالم که سادیسمی نیستم و آرزوی مرگ برای یه سوسک هم نمیکنم تا برسه برای یه انسان!!!هنوز تو و مثل تو نفهمیدند که تمام بدبختی و فلاکتی که تو ایران امروز در جریانه حاصل یه مشت آخوند فاسد دزد کلاهبردار کلاش رمال آدمکش!!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 23:46
perser68 - فلوریدا - امریکا
biparva- jan - تهران - ایران. کامنت من شامل حال تو هم می‌شه!!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 23:48
shady_sho - تهران - ایران
روانیه عقده ای زهر مار بخوری به جای غذا...اون خونواده کثیفی که دختر بیگناه 17 سالشونو به یه اردنگ 33 ساله معتاد میدن رو باید از درخت آویزون کرد حیف اسم پدر مادر که رو امثال اینا بذارن
دوشنبه 2 دي 1392 - 23:51
perser68 - فلوریدا - امریکا
همین چند روز پیش بود که یه خبر ویدئویی تو همین سایت داشتیم که نیروی فاسد انتظامی اسلامی معتادان رو جمع کرد و به خارج شهر و به زندان برد و چند ساعت بعد همه آزاد شدن!!!با اون۹۷میلیارد پولی که خامنه‌ای فاسد دزد بالا کشید میشه خیلی‌ از این معتاد‌ها رو جمع کرد و از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد،اما جمهوری لجن اسلامی وقتی‌ حمایت خیلی‌ از به اصطلاح روشنفکر‌ها رو با خودش داره،مگه بدش می‌‌یاد که همه معتاد شن و اینطور بلا سر خونواده‌هاشون و بخصوص زن‌ها بیارند و موی دماغ جمهوری ننگ اسلامی نشن!!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 23:59
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
طوقى و بى پروا. متأسفانه من هیچ فرقى بین شما و اون مرد معتاد جانى نمیبینم. با پوزش قبلى ولى شما و امثال شماها مثل همین مردک معتاد وحشى هستین. یعنى هیچ فرقى بین شماها نیست. موندم چطور با انگشت به کس دیگه نشون میدین؟؟!! کشتن براى شما همانقدر راهت است که این مرد کشت. تنها فرق بین شما اینه که اون در یک حالت غیر عادى این کار را انجام داد ولى شما حساب شده انجام میدى.
دوشنبه 2 دي 1392 - 22:41
perser68 - فلوریدا - امریکا
طوقی - سوئد - استکهلم - سوئد. ۳۵ ساله که جمهوری فاشیست اسلامی داره آدم‌های غیر معتاد رو به دار میکشه و اعدام میکنه،برای کسی‌ درس عبرت نشد که هیچ و هر سال اسلام مالیخولیایی خامنه‌ای جلاد تو دنیا مقام اول رو میاره در تعداد اعدام ها!!!تو با کدوم معلومات و دانشت به این نتیجه رسیدی که اعدام این معتاد میتونه درس عبرت برای بقیه معتاد‌ها بشه!؟آدم معتاد که عبرت میدونست هیچوقت معتاد نمی‌شد!!!دیپلمت رو کجا گرفتی‌؟نکنه تو هم مثل خیلی‌‌ها تو سوئد به دنیا اومدی؟اگه تو سوئد هم که دنیا اومده باشی‌،سوئد قانون اعدام نداره!اصلا برای چی‌ تو سوئد داری غربتی زندگی‌ میکنی‌؟کسی‌ که با جمهوری ضّد انسان اسلامی موافقه تو ایران بهتر روزگارش میچرخه!!!
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 00:21
مهم - بروكسل - بلزيك
در اصل مقصر خانواده این دختر هستن آخه این خانواده چقدر بیشرفت کثیف اشغال زیادی رو زمین هستن که دختر ۱۷ ساله رو دادن به مردک ۳۳ ۱۶ سال زیاد است برای یه دختر ۱۷ ساله چی‌ از زندگی‌ میفهمه اگه زن ۳۰ سالش ۴۰ سالش بود ۲۰ سال اختلاف مهم نبود ولی‌ یه دختر ۱۷ ساله من موندم چقدر کثیف هستن یهسری از این خانواده‌ها تو ایران حالا برو شکایت کن ببین دخترت زنده می‌شه لعنتی آشغالا بمیرید همتون یه ویروسی‌ بگیرید که هیچکس امثال اینجور خانواده‌ها تو ایران زنده نمونه لعنت بر همتون با این سّگ زندگی‌ کردنتون حیوون شرف دارد به شما
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 00:41
مهم - بروكسل - بلزيك
پرسر۶۸ - فلوریدا - امریکا دوست عزیز نوشتی‌ که مخالف اعدام هستی‌ و تمام بدبختی و فلاکتی که تو ایران امروز در جریانه حاصل یه مشت آخوند فاسد دزد کلاهبردار کلاش رمال آدمکش, اوکی در درجه اول من نه از آخوند خوشم میاد نه از دین آخوند که بخوام طرفداری کنم ۱ شما مخالف اعدام هستید،، باز اوکی هرکی‌ یه عقیده‌ای داره طرف به ناموس مردم تجاوز می‌کنه تو جنگل داشت و کوه بنام مسافر بر سوار می‌کنه زن مردم و دختر مردم بهش تجاوز می‌کنه بیان بهش چند سال زندان بدن بعد بگن بفرمایید بیرون دوباره همون کار کثیفتون رو انجام بدید طرف جنایت کار است زندانیش کنند چند سال بخور بخوابه کنه تو زندان بعد بیاد بیرون طرف تروریست است صدها آدمو کشته بیان پروارش کنند تو زندون البته میکنند اینجا تو اروپا نمونه‌اش نروژ شما اینارو می‌خواهید شما چه جوابی‌ به اون زنی‌ می‌خواهید بدید که بهش تجاوز شده یا اون بدبختی که قربانی جنایت است
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 01:06
potatis - مالمو - سوئد
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان.دوست عزیز مرسی از کامنت جالبی که گذاشتی, حالا جالب اینجاست که این کاربر با شعور و باهوش biparva-jan - تهران - ایران نمیگه که این ٦-٧ میلیون معتاد تو ایران که روزانه چندین تن مصرف مواد مخدر دارند, چطور حکومت نکبت بار اسلامی جلوی این حجم بالای تجارت مخدر رو نمیگیره؟ چطور میتونه تو زندگی شخصی تمام مردم ایران دخالت کنه اما نمیتونه جلوی ورود ١٠٠ ها تن مواد مخدر به ایران رو بگیره ؟ تازه با کمال وقاحت و بیشرمی حکم قتل یک معتاد رو که خودش قربانی همین سیستم حکومتی هستش میده, از طرف دیگه از آمار اعدام این حکومت دفاع هم میکنه! یا اون یکی دیگه کاربر که ارواح عمش تو سوئد هم زندگی میکنه از خودش نمیپرسه که چرا در کشور سوئد که ماکزیمم مجازات ٢١ سال زندان هستش, حتی یک مورد قتل اینچنینی که تو ایران روزانه اتفاق میفته نداریم؟
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 01:21
garmsari - یورک - بریتانیا
من با اعدام مخالفم ول ارزو مى کنم که همه اخوندها و این پست فطرت ها را که این بلا را سر مردم اوردند اویزان بالاى تیر اعدام ببینم،
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 03:36
a.ahooraei - کلن - آلمان
عجب لجن بی همه چیزیه ، اینو باید توی زندان درسی بهش بدن که تا زندست دست و پاهاش تشنج بگیره. ای بی همه چیز و نامرد و نالوطی.
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 03:45
perser68 - فلوریدا - امریکا
مهم - بروکسل - بلژیک. ۱- متشکر از توجهی‌ که داشتی۲- من مخالف مجازات نیستم،اما اعدام و در واقع مرگ یه عضو خانواده تمام اون خانواده رو دچار بحران و سردرگمی میکنه و آینده خانواده رو سیاه.این خانواده‌ها هستن که جامعه رو میسازند و خانواده دچار سرخوردگی میتونه سربار جامعه بشه بجای ساختن جامعه و این رقم با افزایش اعدام بیشتر و بیشتر میشه ۳-با اعدام اشتباه دیگه نمی‌شه اعدامی رو زنده کرد۴-اعدام خشونت دولتی هست و خانواده اعدامی رو مجبور به انتقام و خشونت دوباره میکنه۵-باید علت‌ها رو جستجو کرد.چرا اصلا یه خانواده دختر ۱۷ساله خودش رو به یه مرد ۳۳ ساله میده؟چرا آدمها مجبور میشن دست به تجاوز و خشونت بزنند؟تجربه ۳۵ سال نشون میده رژیم سادیسمیه خامنه‌ای ذره‌ای دنبال علت‌ها نیست و ذره‌ای حاضر به سر مایه گذاری برای دانش آموزان ابتدایی برای آموزش درست و به دور از مذهب نیست!!!۷-هیچ بچه‌ای معتاد و قاتل به دنیا نمیاد و این محیط و خانواده و اجتماع هست که بچه رو می‌سازه!!!۸-آیا دختران و زنان ما مثل کشورهای پیشرفته مثل این دختر در نهایت درموندگی و بی‌ کسی‌ حمایت دولتی دارند و داشت!؟
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 03:50
مهم - بروكسل - بلزيك
و موضوع بعدی که گفتید آخوندا مقصر اصلی‌ این بدبختی ایران هستن در جوابت نه عزیز آخوند هم یکی مثل من و شما و دیگران آدم است و ایرانی‌ بعدش ۵% اگه آخوند قدرت داشته باشه تو ایران ۹۵% باقیش اون سپاه و جیره‌خوران هستن که آخوند نیستن نمی‌خوام از آخوند طرفداری کنم ولی‌ مشکل خودمون هستیم ۸۰% ملت دزد‌ جاهل و خرافه پرست است ملتی که موضوع پول بیاد خدارو هم قبول ندران ملت دورو نیاز نیست به آخوند خورده بگیری اینهمه ایرانی‌ خارج از کشور چشم دیدن همدیگر ندران اگه هم دارن میخوان سر طرف کلاه بزارن آخوند نیستن اینها هموطن شما و من هستن ایرانی‌ یاد گرفتیم مشکلات رو گردن دیگران بندازیم امسال زنجانی‌ها و مرتضوی و احمدی‌ نژاد و اونهایی دیگه آخوند نیستن زمان شاه سر نخ فساد به دربار می‌رسید الان به بیت رهبری فرمش عوض شده ملت همون ملت دزد‌ سابق است اون موقع کوت و کربات بود الان عمامه میذارن تا این دزدی و بی‌ فرهنگی‌ تو خونه ملت است همین آشو همین کاسه است تا ملت خر باشن آخوند هم سوار می‌شه موقعی که سواری‌ ندادن این ملت یه فرم دیگه از حکومت پدیدار می‌شه
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 02:25
perser68 - فلوریدا - امریکا
مهم - بروکسل - بلژیک. اون زنی‌ که بهش تجاوز شده و یا اون بدبختی که قربانی جنایت هست،با اعدام طرف مقابل مشکل و دردش حل نمی‌شه و مقتول زنده نمی‌شه!!!باید مثل کشور‌های پیشرفته از این قربانیان حمایت مالی و عاطفی بشه و تو ایران پول به اندازه کافی‌ هست ولی‌ رژیم دزد کلاهبردار ضد ایرانی‌ هم هست که همه ما میدونیم،اما اعتراض من به آدمهایی هست که با حمایت از اعدام در واقع از جمهوری ضّد انسان اسلامی حمایت میکنند!
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 04:22
gom gashth - تهران‎ - ایران
بیچاره این زنها و دخترهای توی ایران و کشورهی مثل ایران که حکومت‌های آنجوری دارن
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 05:45
perser68 - فلوریدا - امریکا
مهم - بروکسل - بلژیک. ۸- رهبر سپاه قدس،جونور سلیمانی،خودش وارد کننده و صادر کننده تریاک و هروینه!آیا کسی‌ جوابگوی اینهمه فلاکت و بدبختی و دزدی و کلاهبرداری هست؟۹-آیا به مجرم و معتاد و قبل از آزادی آموزشی داده میشه و بعد آزادی یه شغل مناسب براشون در نظر گرفته میشه؟یه قاتل باید به اندازه کافی‌ تو زندان بمونه و نشون بده که آزادیش خطری برای جامعه نداره و شاید حبس ا بد!!!چرا نه؟اتفاقن اعدام کمترین مجازات برای اعدامی و بیشترین مجازات برای خانواده هست!باید وقت گذاشت و انرژی صرف کرد و پول هزینه کرد تا علت‌ها رو پیدا کرد و به درمان و پیشگیری پرداخت!!!من و شما میدونیم رژیم آخوندی چنین چیزی رو نمیخواد و تا زمانی‌ که این رژیم قرون وسطایی پا برجاست این داستان ادامه داره!!!
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 04:06
perser68 - فلوریدا - امریکا
مهم - بروکسل - بلژیک. اون زنی‌ که بهش تجاوز شده و یا اون بدبختی که قربانی جنایت هست،با اعدام طرف مقابل مشکل و دردش حل نمی‌شه و مقتول زنده نمی‌شه!!!باید مثل کشور‌های پیشرفته از این قربانیان حمایت مالی و عاطفی بشه و تو ایران پول به اندازه کافی‌ هست ولی‌ رژیم دزد کلاهبردار ضد ایرانی‌ هم هست که همه ما میدونیم،اما اعتراض من به آدمهایی هست که با حمایت از اعدام در واقع از جمهوری ضّد انسان اسلامی حمایت میکنند!
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 04:22
طوقی-سوئد - استکهلم - سوئد
fryade-khamosh-اخن-المان-خدا کن یه همچین ادمی گیر خانوادت بیفته بعدش ببینم بازم میای اینجا هارتو پورت بکنی معلوم خودتم اهل بخیه هستی به جون خودت
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 08:01
giti mvazi - منچستر - بریتانیا
رژیم ولایت قبیح مردم را سنگدل و بی عاطفه کرد
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 08:21
raha1984 - هامبورگ - المان
لجن کثیف !! ااز بس که خون مردم رو کردنند تو شیشه ایران رسما شده تیمارستان
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 08:54
طوقی-سوئد - استکهلم - سوئد
perser68-فلوریدا-امریکا-اون موقع که امریکا تحریم علیه مردم ایران کم کرد تو داشتی سکته میکردی چرا چون دلار 3500 نمیتونستی بفرستی ایران واسه خانوادت ادمای مثل تو نونشونو تو خون مردم میزنن میخورن بوی تحفنت همه جارو پر کرده حالا بیا پاچ همه رو بگیر اینجا برو بخواب ..... یخ نکنه
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 07:54
parastooeshge - توکیو - ژاپن
چرا اینها زورشون فقط به این زنان می رساند مشخص مشت به سر بزانی می میره انسان روبات که نیست خدا وکیلی دلمون خوش که فرهنگ داریم این نماینده ها باید قانون را سخت کن که مردها به زنان زور نگویند.
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 09:23
دنیای وحشی - تهران - ایران
طفلک زهرا حتی سن تین ایجری خودش را نیز به پایان نرسانده خانواده احمقش معلوم نیست از فرط فقر فرهنگی یا مالیشون این دختر بیچاره رو دادند به کسی نزدیک به بیست سال از وی بزرگتر ومعتاد به مواد مخدر بوده و درچنین شرایطی نمیتوان توقع و انتظاری دیگر داشت که مرد معتادی که به جان خودش رحم نکرده و معتادشده چطور میتوانسته که از زهرا به عنوان کیسه کتک خورش استفاده نکند .!!!!ودردناک تراز همه که این جسم جوان درد کشیده می بایست تیکه تیکه شده دراختیار چندین خانواده قرار بگیرد که معلوم نیست درآن هنگام اعضای بدنش درچه نوع خانواده هایی واسیر چه شرایطی شود و چه تاجی از آن به بعد به سر اعضایش خواهند زد .!!!! حداقل می گذاشتند جسمش درخاک به آرامش ابدی برود .لعننننننننننننننننننننت بر باعث و بانی اصلی این نوع ماجراها .
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 08:58
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
عجب پدر مادر نادونی مگه کسی دختر معصومش رو به مردکی معتاد شوهر میده ...... این دختر باید تو مدرسه باشه نه تو آشپزخونه..............................خدای من این نادونی خانواده ها چه بلایی سر بچه ها می آره . و ننگین ترین و حماقت و خیانت بزرگترهای ما سال 58 بود که من به شخصه نمی بخشمشون
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 09:30
khyar - اوپسالا - سوئد
perser68 - فلوریدا - امریکا. بشین سر جات،با اون افکار پوسیدت،برای هر مطلبی یه کامنت تکراری داری،همین حالا روزنامه سوئد رو می‌خونم یه مرد ۳۵ ساله بچه سه‌ سالشو از طبقه پنجاهو دوم ساوت پارک تاورنیویورک به بیرون پرت کرده،. ادعای روشن فکری داری ،خیلی حالیته،برو همون جامعه که توشیی رو اصلاح کن.
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 10:56
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﺁﻧﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﺎ اﻋﺪاﻡ اﻳﻨﮕﻮﻧﻪ ﺁﺷﻐﺎﻟﻬﺎ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﻫﺴﺘﻨﺪ ..اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺑﻼﻳﻲ ﻛﻪ ﺳﺮ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﻣﻘﺘﻮﻝ ﺁﻣﺪﻩ ﺑﻪ ﺳﺮﺷﻮﻥ ﺑﻴﺎﺩ ﺗﺎ ﺑﻔﻬﻤﻨﺪ ﻣﻌﻨﺎﻱ ﺭﻧﺞ ﻭﻳﻌﻨﻲ ﭼﻲ ....ﻫﻤﻪ اﻳﻦ ﻛﺜﺎﻓﺖ ﻫﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺤﺎﻛﻤﻪ اﻋﺪاﻡ ﺑﺸﻦ
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 11:09
goleshab - اوگسبورگ - المان
عقاب -فنلاند با کامنت شما ویکی دو نفر از دوستان کاملا موافقم ، واق واق بعضیها که معلوم نیست خودشون چکاره هستند وادعای روشنفکری شون دنیا رو به گند کشونده منو کشته !!!!!!!!!!!`!!!!
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 14:03
sonixax - آلمان - آلمان
طوقی-سوئد - استکهلم - سوئد. تو سوئد نشستی و از اعدام دفاع میکنی ؟ اونجا چی کار میکنی برگرد برو ایران. سوئد جای افرادی مثل تو نیست که فهم اینکه اگر اعدام میخواست چیزی رو درست کنه تا حالا باید درست میکرد براشون انقدر ثقیله. پاشو برو ایران ور دست امثال خودت موقع اعدام بقیه تخمه بشکن و از ساعت 5 صبح توی صف وای سا فقط برو و از تمدن دور شو چون جهان متمدن جای تو و امثال تو نیست.
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 14:57
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
طوقی و شرکا اگر همچین بلایی سر خودم هم بخواد بیاد، که یکی‌ عزیزترینم رو بخواد بکشه، حاضر به اعدام و کشتن اون طرف نمیشم. فرق من با شما اینه. من میخوام اون طرف حبس عبد بگیره تا آخر امرش گوشه زندان بشینه و یا تراپی بشه. از این آدم یه عدم درست بسازن. کار بهش بدن. چیزی بهش یاد بدن. هر انسانی‌ حتّی شما و من، میتونه در یک حالت غیر عادی و در یک لحظه جون انسان دیگه رو بگیره. بستگی داره اون طرف در چه وضعیت روحی‌ روانی‌ به سر میبره. چه مشکلی‌ داره که یهو همچین کاری میکنه. شما علاج درد جامعه ‌ات اینه که زرتی همه رو دار بزنی‌؟ باریکلا بابا. ۳۵ سال جمهوری اسلامی مثل اینکه تو تار و پود این ملت رخنه کرده بدجور. این کثافت حالا حالا‌ها تمیز شدنی نیست انگار.
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 15:48
perser68 - فلوریدا - امریکا
Faryade_khamoosh - آخن - آلمان. دوست عزیز،برای این کوتوله‌ها وقت نازنینت رو هدر نده!اینها زمانی‌ به هوش میان که جمهوری انسان کش اسلامی خودشون و خونواده‌هاشون رو از دم تیغ گذروند!!!یادت هست اون نمونه زنده چند روز پیش که ۴۸ساعت قبل از اعدام تبرئه شد،چون قاتل نبود ،اما ۶سال تو زندان مونده بود؟چی‌ شد؟زنش ازش طلاق گرفت،تنها پسرش معتاد شد،اگه دختر ۱۷ ساله داشت شاید مجبور بود شوهر یه معتاد بشه، مغازه‌ای هم که داشت رو فروخته بود و هزینه وکیل کرده بود!با موهای سفید شده آزاد شد!!!در واقع یه نسل کشی!!!وحشیگری مذهبی‌!!!اینجاست که جمله باید خون گریه کرد مصداق پیدا میکنه! فکر میکنی‌ این پدر امروز چه میکنه؟چی‌ میخوره؟چی‌ میپوشه؟کجا می‌خوابه؟کسی‌ کمکش میکنه؟شاید هم از فرط افسردگی و فشار دست به تریاک میبره!!!فردا هم به جرم آدمکشی دوباره میره زندان!!!حالا کی‌ مقصره؟حتمن من و شما که با اعدام مخالفیم!!!و باز گوسفند و گربه و سگ و خیار و کفتر طوقی و عقاب نوک طلا مثل همیشه از دنیای امن غرب اعدام اعدام رو تراوش میکنند!!!دور باطل!بدرود((:
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 20:52
perser68 - فلوریدا - امریکا
طوقی - سوئد - استکهلم. رجوی یه قاتل بود و توهم چیزی کمتر از اون نیستی‌!!!مو چه ربطی‌ به شقیقه داره!!!
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 21:44
binami - زنجان - ایران
هر کی تو ایران هر جنایتی میکنه ربطش میدن به اعتیاد. قوانین و فرهنگ ما بیشتر از اعتیاد خطرناکه والا
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 22:11
طوقی-سوئد - استکهلم - سوئد
perser68-فلوریدا-امریکا- من با تو بحث نمیکنم چون میشم یکی مثل تو برو دلارتو بفرس ایران زمان جنگ نوکری صدامو میکردی جونای همین مردمو میکشتی حالاشم دستمال کش اسرائیلی عادت کردی به این جور نون خوری جات همون اردوگاه اشرف ننگ به تو وامثال تو
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 10:52
shishi1359 - منچستر - انگلیس
بیچاره زن! می‌سوزد می‌میرد توهین و تحقیر میشود! بیچاره زن
یکشنبه 8 دي 1392 - 03:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.