رویانیان : یا ده میلیارد پول یا بابک زنجانی و هدایتی را به ما دهید !

پارسینه: مدیرعامل پرسپولیس در پی مباحث مطرح شده در روزهای اخیر اطلاعیه‌ای را صادر کرد.  او در این اطلاعیه دو شرط گذاشته که یکی از آنها باید محقق شود؛ پرداخت 10 میلیارد به پرسپولیس که بعید است شدنی باشد یا اضافه شدن دو نفر به هیات مدیره که اتفاقا متمول هم هستند! شاید منظورش زنجانی و هدایتی باشند.متن اطلاعیه محمد رویانیان به شرح زیر می‌باشد:

«در شرایطی که در باشگاه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس به لطف حمایت‌های همه جانبه هواداران عزیز و فهیم و تلاش‌های شبانه روزی اتفاقاتی بی‌سابقه و تاریخی رخ داده و با تلاش و همت سرمربی، کادر فنی و بازیکنان، تیم فوتبال پرسپولیس نیز پس از چند سال ناکامی و بحران به ساحل آرامش رسیده و علاوه بر صدرنشینی رکوردهای تاریخی از خود برجای گذاشته به رغم کم لطفی‌ها، بی‌مهری و موانع متعدد که عرصه را بر بنده تنگ کرده برای ادامه فعالیت و برآورده کردن انتظارات میلیون‌ها عاشق پرسپولیس خواسته‌ای دارم که به زعم خودم و شاید خیلی‌ها منطقی و معقول است و در صورت تحقق یکی از دو نکته ذیل به فعالیت خود ادامه خواهم داد.»

در ادامه اطلاعیه مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس آمده است: «در شرایطی که برخی تیم‌های لیگ برتری از بودجه کلان و دولتی بهره‌مند بوده و همواره در رفاه و آرامش هستند پرداخت بودجه 10 میلیارد تومانی مصوب مجلس محترم شورای اسلامی که تنها یک میلیارد تومان آن به باشگاه پرداخت شده خواسته منطقی و معقول بنده است و اگر به دلیل موانع قانونی و سایر ملاحظات امکان پرداخت این بودجه به باشگاه وجود ندارد با اضافه شدن دو فرد علاقمند به پرسپولیس، واجد صلاحیت و دارای تمکن مالی بالا به هیات مدیره موافقت شود تا در کنار درآمدزایی‌های دیگر بتوانیم به تعهدات خود در قبال تیم فوتبال و سایر امور باشگاه عمل نماییم. افراد مورد نظر برای حضور در هیات مدیره باشگاه نفراتی هستند که آمادگی خود را به بنده اعلام کرده‌اند.


امید آن است که در شرایط کنونی به جای چوب لای چرخ گذاشتن‌ها، لحاظ منافع شخصی و برخی اختلافات شاهد همدلی‌ها، اتحاد و همکاری‌های لازم برای سربلندی پرسپولیس و شادی میلیون‌ها هواداری باشیم که دل در گرو عشق به تیم محبوب خود دارند. بنده نیز بنا ندارم که سکوت را شکسته و بسیاری از کم‌لطفی‌ها و ناگفته‌ها را به زبان بیاورم، چرا که مصلحت و موفقیت پرسپولیس عزیز در گرو حفظ آرامش آن می‌دانم و لاغیر.»

خدمتگزار و سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و هواداران فهیم باشگاه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس

 

محمد رویانیان

+20
رأی دهید
-54

بت شکن - مونترال - کانادا
باشگاه فرهنگی‌-ورزشی فوتبال!!!!! اصلا در فوتبال ایران مقوله ایی چیزی بنام فرهنگ وجود دارد!!!!!!!????جائی که فقط پول جای فرهنگ را گرفته است!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 11:37
sheys - توکیو - ژابن
پول هم بهتون بدن بازم آخر سال پنجم ششم جدولید..چرا ؟؟؟ چون تکنیک و برنامه نزد لنگیا جایی نداره..فقط عشق است استقلال ۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴
دوشنبه 2 دي 1392 - 13:52
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
سردار دزد ساندیسی قبلاً دو دستی می خوردی حالا با امدن این دزدان می خواهی با بیل بخوری لیاقت شما در سطل اشغال هم زیاده تو و تمام سرخابیها
دوشنبه 2 دي 1392 - 14:09
Artosh - آدلاید - استرالیا
sheys-توکیو-ژاپن: چشت رو باز کن ببین که تو جدول زیر مایی. بدترین نتیجهء ما تو لیگ دوازدهم بوده، شما بعد از سقوط به دستهء سه، سیزدهم. این چند سال اخیر هم با مافیا بازی سعی کردید بالا بمونید، اما دیگه دور، دوره پرسپولیسه و حالا حالاها بالاست کیسه کشای نو کیسه
دوشنبه 2 دي 1392 - 16:38
ykram - گلستان - ایران
با توجه به این مشکلی که در مورد ارای مثبت و منفی هست! پیشنهاد بنده حقیر سراپا تقصیر به دست اندرکاران سایت این هست که یک گزینه جدید برای پسندیدن و نپسندیدن محتوای کلی یک خبر هم قرار داده بشه، باشد که این مشکل حل شود
دوشنبه 2 دي 1392 - 19:12
کبالت3 - کرج - ایران
سردار اون ده چوب رو بگیر و برو رو اون دوتا زیاد حساب نکن که فرداشون معلوم نیست و احتمال داره پولی که بهت نرسه هیچ خرج کمپوت و زحمت ملاقات هم بیفته گردنت کبلائی.
دوشنبه 2 دي 1392 - 22:14
Kiseh - استرالیا‌ - سیدنی
تیش تیش تیش کًرفته! کیسه ای اتیش کًرفته!!!!!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 22:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.