شمس الواعظین: مرتضوی گفت در خانه ریمیل دارم!

ماشاءالله شمس الواعظین در گفت و گویی با هفته نامه آسمان،خاطراتی از سعید مرتضوی نقل کرده است.

در بخشی از این گفت و گو آمده است:«جالب است بگویم هر شخصی که در دستگاه قضایی کشور در معرض دیدار (ولو یک بار) با مرتضوی بوده از خاطرات سرشاری در مورد نوع رفتار غیردانش محور و رفتار خصلتی سعید مرتضوی سخن می گوید. این خاطرات آنقدر زیاد است که ناباورانه است. من چند تا مثال به دلیل آن که مهم است که اینها در بخشی از تاریخ مطبوعات ثبت شود، مطرح می کنم؛ آقای مرتضوی در حالی که من را محاکمه می کرد، مدیر مسئول روزنامه جامعه آقای جلایی پور را صدا می زند؛ آقای جلایی پور نقل می کند که مرتضوی به او گفته تو از خانواده شهدا هستی، رابطه ات با شمس الواعظین قطع کن، ما در خانه شمس الواعظین "ریمیل" پیدا کرده ایم؛

دکتر جلایی پور می گوید به مرتضوی گفتم شما حق نداشتید این کار را بکنید؛ "ریمیل" یک وسیله یک وسیله آرایشی خانم ها است، مرتضوی می گوید نه "ریمیل" شمس الواعظین به کامپیوتر وصل می شود. این اتفاق مربوط به زمانی است که تازه "ایمیل" راه افتاده بود. این رفتار مرتضوی از آنجا بود که در همان روزهای اول راه افتادن شبکه های اجتماعی وقتی دیدند من "ایمیل" دارم حساس شده بودند.

 این اتفاق کافی است که نشان دهد کسی که در عالی ترین منصب قضا در امر مطبوعات نشسته از فرآورده های عصر انفجار اطلاعات و تکنولوژی مربوط به آن مطلع نیست. به همین دلیل دچار مخمصه و اشکال می شود و علاوه بر لکنت زبانی دچار لکنت رفتاری نیز می شود.»

+92
رأی دهید
-1

pooia - بریزبن - استرالیا
از قیافش بیسوادی می‌باره!
دوشنبه 2 دي 1392 - 03:14
compatriot - تورنتو - کانادا
تنها لکنت زبانی و رفتاری نیست, لکنت شعوری، لکنت اخلاقی، لکنت حماقت و لکنت مغزی و غیره دارد . تنها لکنتی که ندارد لکنت دزدیست انهم بخاطر اینه که تمرین زیاد کرده و عادت دارد در نتیجه دچارش نمیشه!
دوشنبه 2 دي 1392 - 03:50
samsad - تهران - ایران
پس فکر می کنید باید غیر از این باشد؟...مگه یک آدم با سواد و با شعور می تواند این چنین آدم فروشی کند و به هم وطنان خود خیانت کند...این عقب مونده ها بسان سگ های ولگردی هستند که فقط بدرد ترساندن می خورند و گرنه وجود منفورشان هیچ ارزشی ندارد...این آدم و اون دار و دسته کثیف مموتی، از جنس شیطانند و فقط ظاهری شبیه آدم دارند.اینان خود شیطانند..
دوشنبه 2 دي 1392 - 06:57
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
خوب معلومه این یارو گوسفند چرون بوده بعدش رفته بسیج محل بعدش هم حوزه وچون استعداد خوبی دررفتن توبشگه داشته اساتید حوزه راه ترقی روبهش نشون دادن که پله هایه ترقی رو با سرعت طی کرده.
دوشنبه 2 دي 1392 - 08:10
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
نمونه اشون رو تو همین سایت داریم بابا!! چرا راه دور میریم؟ فدای آقا، exam, مرگ بر دشمن و از این قماش... اینا تا دیروز بهشون میگفتی کامپیوتر رو روشن کن، میخواستن بذارن دنده دو سرازیری هولش بدن!!. وقتی برد موشک هارو آغا تعیین میکنه، ریمل هم به اینترنت وصل میشه دیگه!
دوشنبه 2 دي 1392 - 08:30
amonbede - تهران - ایران
از تمام نمایندگان مجلس بخواهید که یک سایت رو صفحه رایانشون باز کنند حاضرم شرط ببندم 90 درصدشون بلد نیستند
دوشنبه 2 دي 1392 - 10:43
بت شکن - مونترال - کانادا
وقتی‌ یک آخوند به نام عدالت در دوران انقلاب روی منبر یک فروند هوپیمایی که قرار بود آقا را از پاریس به ایران بیاورد جلوی هزاران نفر یک فروند را بیش از ۱۰ هواپیما قلمداد کرد خوب انتظار دارید دادستانش در چه مقطعی سواد داشته باشد؟ اتفاقاً دولت نامردان افراد بی‌ سود را در راس امور میگذارند تا به علت بیسوادی از خودشان اختیاری نداشته باشند و فقط بله قربان گوی باشند!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 11:03
karaji - گتنبرگ - سوئد
ولی‌ دچار لکنت مزاجی نمیشوند و بر تمام مملکت تر‌ میزنند!
دوشنبه 2 دي 1392 - 12:06
shady_sho - تهران - ایران
آخه مگه دزدی و آدمکشی و جنایت سواد میخواد؟؟؟
دوشنبه 2 دي 1392 - 23:53
دلمرده - تهران - ایران
اتفاقا من در یک شهرک صنعتی زندگی میکردم و سیم تلفن منزل ما یک ایراد داشت {پوسیدگی} و وقتی که باران میبارید اتصالی میکرد و کارت مرکز مخابرات میسوخت.من زنگ زدم رئیس مخابرات و گفتم تلفن من قطع است و من کار دارم و باید به اینترنت دسترسی داشته باشم و غیره و رئیس فرمودنداقای محترم من نمیدانم شما میروید تو اینترنت و چکار میکنید که کارتهای ما میسوزد!!!!!حال باید حدیث مفصل خواند از این مجمل!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 19:14
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
خدالعنت کنه این شریح قاضی رو که دستش تا بازو به خون جوانهای این مملکت آغشته است کی بشه به سزای اعمال ننگینش برسه خدارو شاهد می گیرم یه بنده خدایی که مرتضوی رو از نزدیک می شناخت (در حد رفت وآمد خانوادگی در زمان ریاستش تو دادگستری شهر بابک) می گفت از مرتضوی کثیف تر خودشه هم خانم بازه هم رشوه گیره ، قسم می خورد چون خود گوینده هم به واسطه شغلش که اینجا نمی گم باهاش خیلی نزدیک وبا چشمای خودش این خلافکاریهای مرتضوی کثافت رو دیده بود. حالا ببینید که مملکت ما که مدام دم از مملکت امام زمان می زنند دست چه اعجوبه های حیوان صفتی اداره میشه
‌پنجشنبه 5 دي 1392 - 21:30
inaz.irani - تهران - ایران
ما خیلی بدبخت هستیم . تو دانشگاهی که من درس میخونم خیلی ها هستن که تو اداره ها سمت دارن ولی هنوز لیسانس ندارن!!!!
یکشنبه 8 دي 1392 - 15:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.