شرکت آمریکایی جنرال موتورز؛ حامی مالی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

برخی اخبار نیمه رسمی حاکی از آن است شرکت خودروسازی آمریکایی جنرال موتورز به عنوان حامی مالی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی انتخاب شده است و به این ترتیب به نظر می رسد بخشی از پیامدهای توافقنامه اخیر ژنو شامل مستطیل سبز و پرهیجان ورزشی شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از تراز، «یو اس ویوور»، برخی اخبار غیر رسمی حاکی از آن است که سرانجام حامی مالی تیم ملی در راه جام جهانی مشخص شده است، اما انتشار نام این حامی جدید باعث تعجب اهالی فوتبالی و غیر فوتبالی شده است.

در همین زمینه مجید جاودانی عضو هیات مدیره ائل خودرو که نماینده رسمی جنرال موتورز در ایران است درباره شایعاتی مبنی بر حمایت جنرال موتورز از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی بزریل نیز گفت: ائل خودرو قرار دادی با فدراسیون فوتیال ایران به امضا رسانده و به عنوان حامی تیم های ملی ایران شناخته شد.

وی درباره قرارداد توافق شده میان جنرال موتورز و تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: این قرارداد حدود ۱۵ میلیاردتومان است . وی تصریح کرد: میتوانم بگویم این مبلغ توسط جنرال موتورز تامین شده و اگر مدعی شوم این شرکت بزرگ امریکایی حامی تیم ملی فوتبال ایران شده کاملا خبر درست و صحیحی می باشد.

وی همچنین ادامه داد: قصد داریم با همکاری شرکت جنرال موتورز برای اردیبهشت ماه سال آینده تورنمنتی چهارجانبه در امریکا برگزار کنیم که تیمهای ایران و امریکا دو تیمی هستند که حضورشان در این تورنمنت قطعی شده و بزودی دو تیم دیگر هم انتخاب خواهند شد.

+126
رأی دهید
-5

razmandeh - استکهلم - سوئد
اینطوری که جناب اوباما گازش را گرفته !!!! بعید نیست ایران برنده جام جهانی هم بشه !!!!!!!!!!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 05:34
فرشاد1020 - لندن - انگلستان
نه داداش یک مشت خر گیر آوردن با این وضعیت خراب بازار جهانی اللخصوص خودرو میخوان ماشیناشون رو بندازن به ملت ایران اونم با این هوای پاک و پاکیزه؟؟؟!!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 07:13
davood63 - تهران - ایران
قربون خدا برم اول و آخر بالاخره شد آمریکا،،انقلاب کردیم آمریکا بره بجاش روس وچین بیاد با اون جنس‌های آشغالش ،، خمینی باید میگفت دشمن اصلی‌ ما این دو کشور هستند ،نتیجه انقلاب که ما انقلاب کردییم یا انقلاب ما رو ک،،،،،
دوشنبه 2 دي 1392 - 10:32
بی غم - تهران - ایران
پس به زودی باید شاهد حضور برندهای آمریکایی شورولت و بیوک در کشور باشیم. به قول معروف سلام لر بی طمع نیست و شرکت جنرال موتورز هم قصد خیرات کردن نداره. ما هم بدمون نمیاد محصولات شرکت جنرال موتورز سوار شیم. هر چی این کره ای ها و فرانسوی های بی مصرف از بازار خودروی ایران خوردن بسه دیگه.
دوشنبه 2 دي 1392 - 10:46
بت شکن - مونترال - کانادا
از حالا یک عده‌ ساندیس خور ذوب شده در کوره ولایت و جیره بگیر مکتب بی‌-اصول گرایان خارج از کشور تمرین شعار مرگ بر آمریکا و آتش زدن پرچم آمریکا در استادیم میشوند!!
دوشنبه 2 دي 1392 - 11:32
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
قابل توجه اندسته ازحیوانات زبون نفهمی که تحریمها رو یه مشت کاغذ پاره میدونستند٬این فقط یه نمونه ازدرامدهایه بیرون اومدن ازتحریمه٬
دوشنبه 2 دي 1392 - 08:37
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
جنرال موتورز از خداشه که بتونه بازار ایران رو باز کنه و محصولاتش رو به خورد ملت ایران بده. چرا که نه؟! البته اینو بدونین که کارخانجات جنرال موتورز که شورلت هم مارکی از این کارخانجات است، کارخونه اتومبیل سازی دوو رو چند سال پیش خریده و محصولات کارخونه دوو کره DAEWOO را با آرم شورلت به بازار عرضه می‌کند. پس مطمئن باشید دوو با آرم شورلت به ایران خواهد آمد. محصول کره متعلق به آمریکا
دوشنبه 2 دي 1392 - 12:52
dawood30a - دبی - امارات
بی غم تهران ابران. گل گفتی
دوشنبه 2 دي 1392 - 16:29
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.