جزئیات مرگ تلخ همسر خواننده سرشناس ایرانی

همسر خواننده سرشناس پاپ ایرانی در تصادف رانندگی به کام مرگ تلخی فرورفت.نسیم حشمتی در حالی پشت فرمان خودرویش بود که بنیامین بهادری و دختر دو ساله‌شان وی را همراهی می‌کردند غافل از این‌که تراژدی هولناکی در کمین آن‌ها است.

حوالی ساعت 4 عصر جمعه 29 آذرماه سال‌جاری بنیامین بهادری با نسیم حشمتی، همسرش و دختر دو ساله‌اش سوار بر خودروی ماتیز از بزرگراه شهید باکری وارد اتوبان همت غرب می‌شوند، رانندگی خودرو بر عهده نسیم حشمتی بود و وی آرام و با سرعت معمولی رانندگی می‌کرد، ناگهان یک پژو 206 نوک مدادی با سرعت زیادی به خودروی بنیامین بهادری برخورد ‌کرد و در اثر این تصادف سهمگین خودروی ماتیز واژگون شد.


مقصر متواری شد


تصادف سنگین بزرگراه همت توجه همه را به خود جلب می‌کند، در این میان راننده خودروی 206 بدون توقف و با همان سرعت بالا از محل دور شد. فرار راننده مقصر باعث شد دو خودروی دیگر وی را تعقیب کنند، شماره پلاک این 206 تنها نشانه‌ای است که از این راننده فراری در اختیار مأموران پلیس انتظامی و راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است.


انتقال به بیمارستان


دقایقی پس از این سانحه و در حالی که اتوبان همت ترافیک ناشی از تصادف را سپری می‌کرد، آمبولانس اورژانس سر رسید و به سرعت نسیم حشمتی که بشـــــــدت دچار آسیب شده بود به بیمارستان پیامبران انتقال داد.


سلامتی بنیامین و دخترش


در حالی نسیم حشمتی با جراحات عمیق وارده سوار آمبولانس شد که بنیامین بهادری در سلامتی کامل دختر دو ساله‌اش را در آغوش گرفته و با چشمانی نگران و با شوک ناشی از یک تصادف انتقال همسرش به بیمارستان را تماشا می‌کرد. بیش از سه سال پیش این دو پای سفره عقد نشستند و حاصل آن ازدواج دختر کوچولویی بود که در سرمای روزهای واپسین پاییز نظاره‌گر انتقال مادرش به بیمارستان بود.


اتاق عمل، پایان راه


همسر بنیامین بهادری با انتقال به بیمارستان پیامبران به سرعت راهی اتاق عمل شد. پزشکان تلاش برای نجات وی را شروع کردند اما هر چه تلاش‌ها بیشتر می‌شد امید برای زنده ماندن رنگ می‌باخت. عقربه‌های ساعت به 6 عصر که رسید، پزشک معالج از اتاق عمل بیرون آمد و خبر تلخ مرگ نسیم حشمتی را به بنیامین داد.


پلیس به دنبال راننده فراری


دقایقی پس از تصادف پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت، اطلاعات به دست آمده و شماره پلاکی که دو راننده در اختیار پلیس قرار داده‌اند و بررسی دوربین‌های بزرگراه نخستین سرنخ‌ها را در اختیار پلیس قرار داد. بنابر اظهارات نزدیکان بنیامین بهادری، بررسی پلیس برای یافتن مقصر اصلی تصادف و عامل مرگ همسر 29 ساله خواننده پاپ کشور آغاز شده و تلاش‌ها برای دستگیری‌اش ادامه دارد.


مراسم خاکسپاری انجام شد


ظهر دیروز بهشت زهرا(س) میزبان جمعی از هنرمندان کشور بود که برای مراسم خاکسپاری نسیم حشمتی و همدردی با بنیامین بهادری به این آرامستان آمده بودند.
بعدازظهر دیروز در میان حزن و اندوه حاضران، پیکر نسیم حشمتی به خاک سپرده شد تا تلخ‌ترین ترانه زندگی بنیامین را روزگار برایش بخواند.


اظهار بی‌اطلاعی عجیب مسئولان


خبرنگاران شوک پس از شنیدن این حادثه غمبار با پلیس راهور تهران، اورژانس و آتش‌نشانی تهران تماس گرفتند تا در جریان جزییات تصادف مرگبار قرار بگیرند و عجیب این‌که همه این سازمان های امدادی اظهار بی‌اطلاعی کردند و عنوان داشتند چنین حادثه‌ای به آنان گزارش نشده است.

+135
رأی دهید
-22

persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
مملکت خرتوخربه این میگن ٬زد کشت فرارکرد.به همین راحتی.
یکشنبه 1 دي 1392 - 13:39
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
تا بوده همین بوده ...... همسرم تصادف کرد امبولانس بعد از پنجاه دقیقه اومد .. نوش دارو پس از مرگ عزیزان... مردم هم که بجای اینکه اطراف رو خلوت کنند کیف پول لوازمش شخصی اش رو دزدیدند ....... تماسهای من هم بی پاسخ....................مسئولین بی مسئولیت بجای اینکه گره ای باز کنند گره ای کورتر می زنند .نه جاده ای درست شد . نه مسیری امن شد. نه هوایی پاک شد فقط و فقط مشکلی بر مشکلات اضافه می کنند اینهام ببخشید رررر یییی دددد ننن با این مملکت داریشون
یکشنبه 1 دي 1392 - 13:55
aram.01 - کردستان - ایران
چه غم انگیز...بخاطر اشتباه یک الاغ این دختربچه باید بی مادر بشه.
یکشنبه 1 دي 1392 - 14:30
yassen-uae - شارجه - امارات
خدارحمتش کنه
یکشنبه 1 دي 1392 - 15:57
amonbede - تهران - ایران
یک تصادف یک کشته تو پایتخت مسئولین میگن چیزی گزارش نشده خیلی جالبه
یکشنبه 1 دي 1392 - 19:15
$israel$ - اورشلیم - اسرائیل
aram.01 - کردستان - ایران چقدر شما بی‌ ادب هستین اون الاغ که میگین هم مثل شما یک انسان بوده لطفا رعایت ادب کنید متشکر و سپاسگزارم پیروز و جاودانه باشید
یکشنبه 1 دي 1392 - 15:35
gom gashth - تهران‎ - ایران
فقط و فقط همش بخاطر بی‌ فرهنگی در این کشور تازه بداشم میگن قسمت بود
یکشنبه 1 دي 1392 - 20:38
shady_sho - تهران - ایران
بیچاره اون بچه دو ساله بدون مادر چیکار کنه تو این دنیای نامرد؟؟؟
یکشنبه 1 دي 1392 - 23:51
samsam.aus - سیدنی - استرالیا
ﺭاﻧﻨﺪﮔﻲ ﺑﺎ ﻣﺎﺗﻴﺰ و ﺗﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ اﻭﻧﺮﻭ ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻛﺮﺩﻡ.ﻓﺮﺩﻱ ﻛﻪ ﺑﻬﻢ ﺯﺩ ﻓﺮاﺭ ﻛﺮﺩ و ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻴﻢ ﭘﻴﺪاش ﻛﻨﻴﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﻬﺮﻩ ﻫﺎﻱ ﮔﺮﺩﻧﻢ ﺩﺭﺩ ﺩاﺭﻧﺪ.ﻣﺎﺗﻴﺰ ﺑﺮاﻱ اﻳﺮاﻥ ﻓﺎﺟﻌﻪ اﺳﺖ ﺑﺎ اﻭﻥ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺭاﻧﻨﺪﮔﻲ ﻛﻪ اﻛﺜﺮا ﻣﺜﻞ ﻭﺣﺸﻲ ﻫﺎ ﺭاﻧﻨﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ......ﺑﺎﻋﺚ ﺗﺎﺛﺮﻩ.....
دوشنبه 2 دي 1392 - 00:11
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﭼﻨﺪﺑﺎﺭ اﺯاﻳﻨﺠﻮﺭ اﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺗﻮﻱ اﻳﺮاﻥ ﺑﻲ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺎﺩ ﻫﺰاﺭاﻥ ﺣﻖ ﻧﺎﺣﻖ ﻣﻴﺸﻪ ﺩﻩها ﻧﻔﺮﺑﻴﮕﻨﺎﻩ ﻛﺸﺘﻪ ﻣﻴﺸﻦ (ﺣﺎﻝ ﭼﻪ ﺗﻮﺳﻄ ﺣﻜﻮﻣﺖ ﭼﻪ ﺗﻮﺳﻄ ﻧﺰاﻉ ﺧﻴﺎﺑﺎﻧﻲ)ﺣﺎﻻ ﭼﻴﻪ ﻛﻠﻴﺪ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﺭﻭﻱ اﻳﻦ ﺭﻗﻴﻊ ﺳﺎﺩاﺕ ﺑﻲ ﻫﻨﺮ ﺑﻲ اﺳﺘﻌﺪاﺩ ﺑﺎاﻭﻥ ﺻﺪاﻱ ﺗﺦ....
دوشنبه 2 دي 1392 - 07:17
aram.01 - کردستان - ایران
$israel$_. نخیر عزیزم اینطور که پیداست اون الاغ مثل شما یک آدم بوده. سرافراز و شادکام باشید و خدا عقل درست و حسابی به شما عطا بفرماید.
دوشنبه 2 دي 1392 - 15:23
classic - تهران - ایران
aram.01 - کردستان - ایران. حرفت رو قبول دارم. چرا باید این الاغ ها توی خیابون های ایران انقدر راحت جولان بدهند. من خودم همیشه تف و لعنت میفرستم واسه این الاغ ها و باعث و بانیشون که اجازه میدن اینها راحت جولان بدهند توی شهر ها و جاده های ایران که به واسطه اون قبض های جریمشون رو پر کنند و پول به جیب بزنند. اما اگه مثل کشورهای متمدن دنیا این تن لش ها رو میگرفتند و مینداختند توی سلول و گواهینامشون رو مادام العمر باطل میکردند اتوبان های ایران اینجور مثل باغ وحش نمیشد. چرا جاهای دیگه دنیا کسی نمیتونه اینطور مثل حیوون رانندگی کنه ؟! بدبختی ما اینه که فقط این مواقع به این چیزا فکر میکنیم. وقتی که طرف یک آدم معروف یا از بستگان آدم معروفی باشه. درحالیکه اگر توی اون ماتیز آدم معروفی نبود الان هیچکس ککش هم نمیگزید و خبرش هم منتشر نمیشد. متاسفم که داریم توی همچین وحشی خونه ای زندگی میکنیم که یک سری وحشی تر دارن واسه مردم تصمیم میگیرند
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 09:51
دنیای وحشی - تهران - ایران
کی میشه از ایران خبرهای خوش شنید ؟!! قتل و تصادف و اعدام و شکنجه و دزدی و آدم ربایی و بانک ربایی و پولشویی و اختلاس و تجاوز دسته جمعی و فردی وگرانی و فحشا و اعتیاد و هوای آلوده و خطر زلزله و ناامن بودن نود درصد خانه های نوساز و خانه های کهنه و قدیمی و خشک شدن دریا و دریاچه ها و افسردگی و ایدز با درصد بالا و طلاق و چند همسری و بادرصد بالا و کودک آزاری و تحریم و فقر و درصد بالای و روز افزون بیماریهای لاعلاج .خلاصه هرچه که بگوییم بازهم کم است .خدا به فریادمان برسد.آمین یارب العالمین .
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 12:07
*پسر شجاع* - تهران - ایران
$israel$ - ﺍﻭﺭﺷﻠﯿﻢ - ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ. با شما موفقم برای بعضیها مشکله که مودبانه نظرشون رو بدن !
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 14:43
aram.01 - کردستان - ایران
classic-. بعضی ها بهشون برخورد که به اون یارو گفتم الاغ.این نشون میده که افکار نژادپرستانه دارند.اما برای من مهم نیست که اون یارو فارس یا کرد یا ترک یا...بوده خداییش از الاغ هم کمتره.حیف الاغ که به اون یارو بگی. من از رانندگی تو ایران متنفرم چون اولین قانون رانندگی در ایران اینه:اگه تو خری من از تو خرترم.
‌سه شنبه 3 دي 1392 - 15:45
دنياي بي ارزش - مریوان - ایران
اینا برای من مریوانی شده عادت اگه تو یه ماه یه نفر تو جاده مریوان سنندج نمیره یه کمبودی رو احساس میکنم.......من بهش نمیگم الاغ اون مسلما مست بوده تو ایران تنها جا برای مستها همین بزرگراه ها و اتوبان ها هستن.......
جمعه 6 دي 1392 - 17:46
shishi1359 - منچستر - انگلیس
تا کی‌ به این رانندگی که چه عرض کنم دیوانگی میخواهند ادامه دهند! جان چند نفر باید گرفته شود!
یکشنبه 8 دي 1392 - 03:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.