وزیر سابق اطلاعات: برخی مفاد تفاهم‌نامه ژنو "تکان‌دهنده" است.

+50
رأی دهید
-39

Ghomsheh - فیرفکس ویرجینیا - امریکا
هر بار که این حیدر مصلخی سخن می گوید گویی که درب مستراح امامزاده شاه عبدالعظیم را باز می کنند که بوی تععقن سخنان او همه جا را آلوده می سازد. این بی سواد ابله هنوز نمی فهمد که دیگر وزیر نیست و باید بکار قدیمی اش که شاگرد دوچرخه سازی در شهرضا بود باز گردد.
یکشنبه 1 دي 1392 - 01:40
compatriot - تورنتو - کانادا
این مذاکرات حیدر حیدر را اینقدر تکون داده که تمام پولش داره از جیب گشادش می‌ریزه. برای همینم با برادران قاچاقچی به تکاپو افتادن، مرتیکه خبیث! یه عمره که مملکت را با انچنین افکاری به لبه پرتگاه بردید!
یکشنبه 1 دي 1392 - 02:28
paksan - آمریکا - آمریکا
مصلحی یه آدم هیچکاره اس و فک میکنه اگر بزرگنمایی کنه طرف مقابلش رو می تونه بترسونه . در سال 88 گفت که موسوی و کروبی 8 میلیارد تومان از عربستان پول گرفتند؟! و جالبه فسیل معروف جنتی هم حرفای این معیوب مغزی رو غرغره کرد حالا وقتی درباره تقلب سال 88 حرف میزنه یادش رفته چه دروغهایی گفته و چرت و پرت های دیگه ای سرهم میکنه.حالا 8سال کشور رو به فنا بردن و چهارسال آخرش همه نوعی دزدی کردند که کوچکترینش همون 3هزار میلیارد تومان بود و جالبه وزرات اطلاعات یک تحقیق یه مطالعه کوچیک هم از وضعیت اقتصادی و فساد دولتی ارائه نکرده یعنی واقعاً این مصلحی برای انحراف افکار عمومی از حجم عظیم فساد مالی دولت احمدی نژاد می خواد بحث رو عوض کنه و مطلبی رو مطرح کنه که مفهومش بلندو هیاهو کردن هم فکراشه تا صدای فسادها و دزدی ها رو کسی نشونه.خود همین مصلحی هم بزودی گندکاراش در میاد و مثل مرتضوی و نماینده های فاسد مجلس رسوا خواهد شد. ما باید بدونیم که این حرفها فقط حاشیه اس و تحویل نگیریم
یکشنبه 1 دي 1392 - 03:30
دنیای وحشی - تهران - ایران
نابود و محو باد جمهوری اسـ... ایران و نابود و محو باد حزبهای مخرب و مردم آزاری مثل مریم و مسعود رجوی ها .
یکشنبه 1 دي 1392 - 06:42
razmandeh - استکهلم - سوئد
معلومه بعضی‌ها دارند یک تکان‌های تندی می‌‌خوردند بعد از تکانهای شدید !!!! مواظب سرگیجه باشید امکان استفراغ هم هست !!!!
یکشنبه 1 دي 1392 - 06:57
dara20 - تهران - ايران
تکونت داد؟!!!!!! بد جوری تکون خوردی؟
یکشنبه 1 دي 1392 - 11:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.