شکار دختران در شب های بارانی

دو پسر که در شب های بارانی دختران را قربانی نیت شیطانی خود می کردند با تایید حکم اعدامشان به دار مجازات آویخته شدند.

رسیدگی به این پرونده از سال 1390 و همزمان با طرح شکایت های مشابه در دستور کار تیم قضایی پلیسی استان گیلان قرار گرفت.

بررسی های ماموران نشان می داد دو پسر جوان در پوشش مسافربر اقدام به سوار کردن زنان و دختران کرده و در ادامه با قفل کردن درهای خودرو، قربانیان خود را مورد آزار و اذیت قرار می دادند.

با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری دو پسر متجاوز در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان با سرنخ هایی که از متجاوزان به دست آورده بودند آنها را دستگیر کردند.

با دستگیری دو پسر شیطان صفت بازپرس ویژه ای برای این پرونده تعیین و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

مجرمان در ابتدا منکر هر گونه جرمی شده اما در ادامه لب به اعتراف گشوده و به آزار و اذیت هشت زن و دختر اعتراف کردند.

دو پسر متجاوز درباره شگرد خود به بازپرس پرونده گفتند در شب های بارانی در خیابان پرسه زده و دخترانی که منتظر تاکسی بودنددر پوشش مسافربر سوار می کردیم، سپس قفل کودک خودرو را فعال کرده و با تهدید قربانیان ر به محلی خلوت برده و مورد آزار و اذیت قرار می دادیم.

در ادامه دو پسر متجاوز در دادگاه کیفری استان گیلان محاکمه و به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند.

با تایید حکم اعدام در دیوان عالی کشور صبح روز پنجشنبه حکم با انجمن مقدمات قانونی اجرا شده و متجاوزین به دار مجازات آویخته شدند.

+75
رأی دهید
-2

alborzi - کرج - ایران
به درک !
شنبه 30 آذر 1392 - 18:41
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
به درک
شنبه 30 آذر 1392 - 23:36
دنیای وحشی - تهران - ایران
خامنه ای و همراهان و طرفداران پروپا قرصش اعدام شوند زودتر از آن چه که فکر ش را بکنید وضعیت جامعه بهبو دخواهد یافت .
یکشنبه 1 دي 1392 - 05:15
senator x - تهران - ایران
حقوق بشر, غلط و صد غلط کرده که با این اعدام ها مخالفت کرده.اگر من جای قانونگزار بودم ,قاضی این پرونده را که تا اجرای حکم دوسال طولش داده ,را به 8ماه زندان محکوم میکردم. اجرای حکم اینگونه جرائم ســـــــــــه ســــــــــوت.
یکشنبه 1 دي 1392 - 07:06
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
رهسپار تا به درک....
یکشنبه 1 دي 1392 - 11:36
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
senator x - تهران - ایران-دوست عزیزبانظرشما موافق نیستم چون فکرمیکنم اعدام خیلی سریع واسه اینها درحقیقت لطف بوده ولی دوسال انتظارواسه اعدام یعنی هرشبش چندباراعدام .
یکشنبه 1 دي 1392 - 14:02
مهم - بروكسل - بلزيك
کمپین حمایت از حذف اعدام که چند وقتی‌ راه افتاده اگه طرفداری دارد این کمپین اینجا تو این سایت بیان بالا زرزر مفت میکنند که اعدام باید لغو بشه اینجا جواب بدن با این ۲ جونور چیکار باید کرد یه مشت سبک مغز روشنفکر به قول خودشون میخوان اعدام رو حذف کنند با این کمپین حمایتی اعدام هیچ وقت نباید لغو بشه یه مشت اشغال باید نابود بشن از رو زمین
یکشنبه 1 دي 1392 - 13:17
arya47 - کرمان - ایران
شاید اینام با کتک اعتراف کردن
یکشنبه 1 دي 1392 - 19:06
*Fanoos* - ایران - ایران
ای کاش همه به فکر عاقبت کاری که می خواهند انجام دهند بودند تا با این دور اندیشی دیگر نیازی نبود که خلافی مرتکب شوند وبعد مجازات شوند ، ای کاش کسی مرتکب مل خلاف نمی شد که یه عده به دام بیافتند وبعد از اینکه بلا سرشان آمد باعث بده خلاف کار دستگیر شده ومجازات شود ، ای کاش زمانی که بخواهیم از اینگونه کارهای غیر اخلاقی انجام دهیم به یاد مادر وخواهر خود بیافتیم که آیا این عمل را برای آنها می پسندیم که بخواهیم ما سر دیگران بیاوریم وای کاش راه حل اصلی برای انجام ندادن این گونه اعمال بود وباعث می شد که ما نیازی به انجام این قبیل کارهای زشت نداشته باشیم وای کاش ....
یکشنبه 1 دي 1392 - 23:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.