رقابت پنهان بابک زنجانی و حسین هدایتی برای تصاحب پرسپولیس

نامه نیوز : دو چهره متمول که به فوتبال ورود کرده‌اند،‌ برنامه ویژه‌ای برای تصاحب پرسپولیس دارند.

به گزارش نامه نیوز، مدت هاست که بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در ورزش کشور مطرح است اما هیچوقت به مرحله عمل نزدیک هم نشده است.

گفته می شود این اتفاق قرار است بالاخره با کلی تاخیر در دولت روحانی به وقوع بپیوندد و به همین دلیل نیز خیلی ها که به دنبال تصاحب این دو باشگاه هستند، از هم اکنون در حال رایزنی های لازم هستند.

به نظر می رسد پرسپولیس مشتری های دست به نقدی دارد چراکه افراد متمول علاقمند به سرمایه گذاری در ورزش، این تیم را نشانه رفته اند.

حسین هدایتی که سالهاست در اطراف پرسپولیس پرسه می زند، مشتری قدیمی باشگاه محسوب می شود و جالب اینکه در فصل جاری بارها به کمک رویانیان شتافته و مبالغی را برای حل مشکلات مالی مانند تامین هزینه جذب خلعتبری پرداخت کرده است.

هدایتی این روزها به علی پروین نزدیک شده و گفته می شود قصد دارند در کنار هم پرسپولیس را در اختیار بگیرند تا در صورتی که برنامه خصوصی سازی به مرحله عمل رسید، به آرزوی دیرینه خود برسند.

هدایتی اما یک رقیب جدی پیدا کرده است. بابک زنجانی مالک باشگاه راه آهن سورینت قصد دارد تیم بزرگتری را در اختیار بگیرد و علاقه اش به پرسپولیس باعث شده هدف اولش، تیم پرطرفدار پایتخت باشد.

زنجانی بیشتر با رویانیان ارتباط برقرار کرده و امیدوار است از طریق وی به هدفش برسد.

باید دید پس از سالها بالاخره سرخابی ها به بخش خصوصی واگذار می شوند یا سیطره دولت بر آنها ادامه پیدا خواهد کرد و مشتری های دست به نقد همچنان باید منتظر بمانند.

+35
رأی دهید
-87

compatriot - تورنتو - کانادا
یه راننده زنگزده با دزدیهای کلونش و هدیه (رشوه) به این و آن تو مملکت الله اکبر که رهبرش نماینده خدای هفت آسمان بر روی زمین است چگونه پیشرفت کرد! کاش من هم یک دزد بودم!!!
شنبه 30 آذر 1392 - 03:43
dkdk - اسلیس - دانمارک
اولا که ثروت بابک زنجانی اصلا قابل قیاس با هدایتی نیست.زنجانی ثروت ۱۷ میلیارد دلاری دارد و هدایتی مثل فنجونی است که جلوی ثروت زنجانی که فیل است.ضمنا هدایتی با وامهای کلان مال اندوزی کرده.یعنی از آنهایی است که میگه مال خودم ..مال خودم.مال مردم مال خودم.
شنبه 30 آذر 1392 - 04:02
denxik - لندن - انگلستان
گور بابای هر چی دزده.......
شنبه 30 آذر 1392 - 04:12
شنگول و منگول - لندن - انگلیس
این دو تا مترسک‌های هستند تا جلب نظر کنند ، اونایی‌ که دارند اون پشت میخورند کیا هستند !؟ مردم گول این بازیهای کثیف آخوندی رو نخورید !
شنبه 30 آذر 1392 - 04:18
m.noor - شارجه - امارات
با درود. وای،وای،وای، تمام دزدها پرسپولیسی هستند و ما نمیدانستیم .م.ن
شنبه 30 آذر 1392 - 05:30
هستیا - شیراز - ایران
از همون چیزی که میترسم داره اتفاق می افته حالا دیگه چشمشون دنباله پرسپولیسه اون هدایتی که تو تیم دری بد سابقست حالا میخواد پرسپولیس عزیزمو بخره خدایا پرسپولیس و از شر اینا نجت بده
شنبه 30 آذر 1392 - 04:57
paksan - آمریکا - آمریکا
زنجانی مهره دایی است و دستش تو دست دایی است و پیروز هم خواهد شد و نفوذ پول زنجانی در این فصل خیلی بکار دایی آمده و تا اینجا مافیا خوب تونسته با شلوغ کاری پول رد و بدل کنه
شنبه 30 آذر 1392 - 05:06
oghab - هلسينكي - فنلاند
اﻳﻦ ﺩﺯﺩ ﺑﺎﻳﺪﺩاﺩﮔﺎﻫﻲ ﺑﺸﻪ....اﻳﺮاﻥ ﻛﺠﺎﺳﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﻋﺠﺐ ﻣﻤﻠﻜﺖ ﺑﻲ ﺻﺎﺣﺒﻲ
شنبه 30 آذر 1392 - 05:43
بت شکن - مونترال - کانادا
امیدوارم هر چه زودتر این نهاد مافیا یی شرش را از کیسه مردم کم کند چون نه تنها هیچ سودی به حال مردم نداشته بلکه هموارهِ عاملی بوده برای دزدی‌ها و اختلاس از جیب دولت و مردم!!
شنبه 30 آذر 1392 - 05:46
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
ملیجک‌ها رو نیگا ، چه نیششون بازه
شنبه 30 آذر 1392 - 07:13
دنیای وحشی - تهران - ایران
ای کاش آقای بابک زنجانی و امثال ایشون بخصوص درایران بخشی از این همه ثروت خود را با برنامه ریزی و حساب شده تحت نظر انسانهای واقعا درستکار ولی آگاه باتاسیس نهاد و موسسه ای تحت عنوان خودشان برای کمک به مردم مستضعف قرار بدهند ونه درحدی که فقط شکمشان را سیر کنند بلکه ایجاد شغل و سرمایه برای سرپرست خانواده های مستضعف و توجه به تحصیل و ازدواج و پزشکی آنان و یا توجه و نگهداری از خانواده های بی سرپرست و یا بدسرپرست بکنند تا به این طریق امنیت روحی و روانی و مالی را به خانواده های نیازمند برگردانند و انشاالله بااین روش جلوی فحشا و فقر و اعتیاد را بگیرند و همچنین باسرمایه هایشان تفریحات بسیار شاد و سالم برای خانواده ها یشان بگذرانند تا به سمت اعتیاد و بدبختی سوق داده نشوند و مطمین باشند باچنین کارهایی دنیا و آخرتشان را تضمین کرده اند وگرنه عمر و ثروت و هیچ چیز انسان جاودان نیست جز نام بد و خوبشان درنزد خدا و بنده های خدا .
شنبه 30 آذر 1392 - 06:09
kimiaa - تهران - ایران
جعفری رو ببین....بیشرف از اون از خود راضی ها هم هست
شنبه 30 آذر 1392 - 11:39
esfahani90 - اصفهان - ایران
با سلام. مثل لاشخور که در بیابان تا یک تیکه گوشت و جنازه حیوان پیدا کرد تند تیز حمله. سرمایه‌دار تا زمانی‌ که یک ریال واسعش اضافه به پولش و سرمایهش انشود هیچ کجا و واسه هیچ کس و تیمی پا جلو و به اصطلاح خودشان از خود گذشتگی نمیکنه حالا می‌خواد هدایتی‌ باشه می‌خواد زنجانی یا این و آن. همه دعوا‌ها سر قدرت و ثروت بود و هست و سلام.
شنبه 30 آذر 1392 - 10:51
farnia - تهران - ایران
این هدایتی داره با پولی که بصورت وام از بانک ها گرفته این ولخرجی ها رو انجام میده .. پول پیرمرد پیرزن هایی که سپرده کردن تو بانکها .. خیلی مملکت جالبیه . باور میکنید یک متر ملک و املاک بنامش نیست !!! بیا وام های بانکی تو بده بعد پز بده آقایی که با پول سپرده مردم تو بانک ها آقای پولدار مملکت شدی !!
شنبه 30 آذر 1392 - 11:21
فرشاد1020 - لندن - انگلستان
بخورید احمقهای قرمز و آبی حرص و جوش و فحش و کتک کاریاش مال شماها و پولهای کلانش و مزایاش مال آقایون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 30 آذر 1392 - 13:11
تیتو تیتو - تهران - ایران
با پول من و میلیونها ایرانی چه کیفی میکنند این دزدها
شنبه 30 آذر 1392 - 18:39
کبالت3 - کرج - ایران
مال کافر هست بر مؤمن حلال.
شنبه 30 آذر 1392 - 19:12
harfe hesab - آنتورپن - بلژیک
تورینو کانادا. همین که آرزو میکنی کاش که دزد بودی. معلوم که دزد هستی و یا از قماش دزدهایی.همه دزدها زیر لعنتن.
‌چهارشنبه 4 دي 1392 - 21:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.