لحظه شلیک چند تیر پیاپی به پای کسی‌ که چند نفر را با چاقو زخمی کرده


+38
رأی دهید
-57

raha1984 - هامبورگ - المان
باغ وحش جمهوری نکبت اسلامی
جمعه 29 آذر 1392 - 22:54
گربه_سگ - لوزان - سوئیس
به قول بچه های مشهد ...طرف خیلیی اسمیه........باز بگین خشونت پلیس...اگه پلیس در برابر این جونورا خشن نباشه که....اینا مردم رو میخورن.....
جمعه 29 آذر 1392 - 23:05
تن‌ تن‌ و میلو - دویسبورگ - آلمان
از خشونت و صحنه‌های منزجر کننده در اجتماع، فیلم برداری کردن و در اینترنت قرار دادن ، یکی‌ از احمقانه‌ترین و بی‌ ارزش‌ترین کارهاست!!! نتیجه آن فقط اشاعه خشونت است.بهترین وسیله ارتباط جمعی یعنی‌ اینترنت را به زباله دانی‌ تبدیل نکنید.
جمعه 29 آذر 1392 - 23:08
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
چه افراد وحشی و خطرناک در ایران وجود دارد. متاسفانه بعضی‌‌ها از این افراد طرفداری هم میکنند
جمعه 29 آذر 1392 - 23:45
مدافع حق - مادرید - اسپانیا
عجب نیروى انتظامى داره مملکت این همه ادم بیکاره فضول نه امبولانسى نه امدادگرى فقط زورشون به زنها ودختراى بیگناه میرسه خاک بر سرتون کنن نتونستین از پس یه ادم چاقو بدست زخمى بر بیاین اگر اسلحه داشت چه .. میخوردین...
شنبه 30 آذر 1392 - 00:09
شنگول و منگول - لندن - انگلیس
یکی‌ این وسط گفت چندتا مامور را با چاقو زده ! خوب فکر نمی‌کنید یکی‌ از همین مامورها که با لباس شخصی‌ سلاح به کمر تو خیابونها میگردند ، ندا یأ سهراب یأ بقیه کسانی‌ که ۸۸ شهید شدند رو زده ؟! اینا کی‌ هستند که تو خیابون سلاح دارند قاطی مردم ؟!
شنبه 30 آذر 1392 - 00:30
دوستدار - استهکلم - سوئد
این هم از فرهنگ اخوند یاد گرفته! چاقوکشی و قمه کشی شمشیرزدن همه اش میراث اسلام سیاسی است.
شنبه 30 آذر 1392 - 00:33
kian7 - آنتورپن - بلژیک
لمپنیسم ایرانی ، چاقوکشی و درگیری خیابونی و جرم و خون و بلبشو و غــــــانون که وسیله ی برای نون درآوردن است و پلیسی که به بدترین و ابتدایی ترین شکل ممکن عمل میکنه.. صداهای در هم و برهم و صحنه ای آشفته و البته ملت بیکار و همیشه در صحنه ای که حسابـــــــی از تماشای چنین ماجرای مهیجی لذت میبرند و فیلم میگیرند .. . بیخودی آویزون تاریخ درخشان مرز پر گهر هم نشویم! ما همینیم .. همین .
شنبه 30 آذر 1392 - 00:04
آتیشپاره - گنت - بلژیک
حیات وحش : یه عده لاشخور اطراف یک گرگ زخمی ...وظیفه پلیس حفاظت از جان انسان هاست ولی اینکه اینجا در ابتدا یک نفر با لباس شخصی هم پلیس است هم قاضی وهم مأمور اجرای حکم خیلی...! جالب اینکه بقیه هم با چوب این فرد را مود رأفت اسلامی قرار میدهند ودر یک دادگاه خیابانی این فرد را موستوجب مجازات میداند بدون اینکه جرم وعلت جرم محرز باشد یا حق دفاع قانونی برای این فرد قائل باشند.راستی اگر یکی از این ضربات باعث مرگ این جوان می شدو بعد مسلم میگردید مجازات اوفقط برای مثال ۲سال زندان بوده چه ...؟. ودیگر اینکه در ایران افراد زیادی برای حفاظت از خود شوکر ویا تفنگ شوکر ویا اسپری فلفل دارند ولی پلیس وظیفه شناس در حین مأموریت فقط سلاح گرم دارد!!!
شنبه 30 آذر 1392 - 00:27
تورج - لندن - انگلیس
واقعا عجب حیات وحشی شده در ایران ویران..../ . هرچی خر کمتر جامعۀ بهتر.... حالا یک خر کمتر
شنبه 30 آذر 1392 - 02:17
seyed ali geda - لندن - انگلیس
انحطاط فرهنگی‌ و بس. مردم بی‌ فرهنگ، هم چاقو زن و هم فیلمبردار و هم اونایی که اونجا وایسادن و تماشا میکنند. فرهنگ مورد علاقه آخوند و بسیجی‌.
شنبه 30 آذر 1392 - 02:20
Farokhzad - کنت - انگلستان
وقتى که خود مامورین وحشى تر از مجرمین هستند چه توقعى از مجرمى اینقدر خشن دارید شرم بر این تازى ها مملکت ما رو به ایناندن شرم!!!
شنبه 30 آذر 1392 - 02:50
eqqe - بوگوتا - کلومبیا
با خوبه حداقل تیر زدن به پاهاش. خیلی ها الان برای این صحنه میگن پلیس وحشی رفتار کرده. اما به نظر غیر حرفه ای بودن. اینجا توی کشورهای امریکای لاتین پلیس در برابر افراد مسلح بسیار خشن برخورد میکنه. اگه این صحنه اینجا بود حتما همون اول پیشونیشو با تیر میزدن .اما بارها هم دیدم که وقتی مردم در حال کتک زدن مثلا یک درد هستن که مسلح نیست به سرعت و با حمایت کامل مجرمو از دست مردم نجات میده.
شنبه 30 آذر 1392 - 01:16
باريك بين - تهران - ایران
هیچکس به خون جوانان وطن که در راه ازادی در این فیلم ریخته شد توجهی نکرد!!!! این جوان در راه ازادی میهن اینهمه تیر خورد و کتک خورد. ننگ بر شما که کمکش نکردید فرار کنه. هاهاهاهاها. یک مدتی رسم شده بود که هر قاتل و جانی رو حکومت اعدام میکرد یکعده به اصطلاح روشنفکر میومدند و میگفتند اینا به خاطر میهن کشته شدند.
جمعه 29 آذر 1392 - 23:54
*پسر شجاع* - تهران - ایران
واقعا من موندم اینهمه آدم نابغه که با دیدن یک صحنه دستگیری یه آدم روانی ایران رو با باغ وحش مقایسه میکنن و مردم رو وحشی ..چرا وقتی تو آمریکا یا اروپا یه آدم روانی مردم رو با اسلحه به رگبار میبنده و کم هم از این اتفاقها نمی افته اون موقع ساکت میشن !..بابا کمی هم شخصیت و ادب خوب چیزیه اگه شما ندارین بقیه شخصیت دارن اینجور حرف زدن درست نیست..
شنبه 30 آذر 1392 - 08:33
جنگنده - تهران - ایران
شخصی که بر روی مردم عادی چاقو بکشه نه تنها باید کتکش زد بلکه باید اعدام بشه چون برای جامعه خطرناکه. تجربه نشان داده حتی زندان هم اینگونه افراد را درست نمیکند.
شنبه 30 آذر 1392 - 06:26
*پسر شجاع* - تهران - ایران
2)..همه جا آدم خلافکار داره و همه جا هم پلیس وظیفه اش دستگیری خلافکارهاست..حالا شما میگین ایران بیشتر هست راست و دروغش رو من کاری ندارم. والا من در این مدت 27 سال عمرم تو تهران فقط تو یوتیوب و ویدیو از این چیزا دیدم خودم شخصا ندیدم ..یا تو روزنامه خوندم ..در اینکه یه حکومت فاسدی داریم که با سیاستهای نادرست و حیف و میل کردن و غارت ثروت کشور مردم رو تحت فشار قرار داده و خیلیها رو بدبخت کرده شکی نیست ولی اینکه عده ای به هر بهانه ای به مردم توهین کنن نشاندهنده بی فرهنگی خود آنهاست وگرنه اکثریت مردم ایران سرشون تو کار خودشون هست و با این مشکلات خیلی شرافتمندانه زندگی میکنن..یادم میاد تو راهپیماییهای جنبش سبز با همه مشکلات مردم چقدر متمدنانه و مسالمت آمیز اعتراض کردن ولی متاسفانه حکومت آخوند توسط جیره بگیراش سعی میکردن که این تجمعات مسالمت آمیز رو به خشونت بکشن..
شنبه 30 آذر 1392 - 08:39
*پسر شجاع* - تهران - ایران
2)..همه جا آدم خلافکار داره و همه جا هم پلیس وظیفه اش دستگیری خلافکارهاست..حالا شما میگین ایران بیشتر هست راست و دروغش رو من کاری ندارم. والا من در این مدت 27 سال عمرم تو تهران فقط تو یوتیوب و ویدیو از این چیزا دیدم خودم شخصا ندیدم ..یا تو روزنامه خوندم ..در اینکه یه حکومت فاسدی داریم که با سیاستهای نادرست و حیف و میل کردن و غارت ثروت کشور مردم رو تحت فشار قرار داده و خیلیها رو بدبخت کرده شکی نیست ولی اینکه عده ای به هر بهانه ای به مردم توهین کنن نشاندهنده بی فرهنگی خود آنهاست وگرنه اکثریت مردم ایران سرشون تو کار خودشون هست و با این مشکلات شرافتمندانه زندگی میکنن..یادم میاد تو راهپیماییهای جنبش سبز با همه مشکلات مردم چقدر متمدنانه و مسالمت آمیز اعتراض کردن ولی متاسفانه حکومت آخوند توسط جیره بگیراش سعی میکردن که این تجمعات مسالمت آمیز رو به خشونت بکشن..
شنبه 30 آذر 1392 - 08:35
potatis - مالمو - سوئد
اون فرد کلت به دست بسیار خوب عمل کرد توی اون شرایط, توی هر کشور دیگه ای بود فرد چاقو بدست بعد از همون اخطار اول اگه چاقو رو نمینداخت توسط پلیس آبکش میشد, نمونه هم کانادا که همین چند وقت پیش یه جوون چاقو بدست رو پلیس به گلوله بست, مردم هم تو این صحنه تنها برای خلع سلاح این مجرم کمی به اون لباس شخصی که حالا معلوم هم نیست کی بود و مال چه ارگانی بود کمک کردند, هیچ ضرب و شتم اضافی هم من ندیدم, پلیس هم طبق دستور تا حد ممکن تو این موارد دخالت نمیکنه(برای حفظ جان)کلا مملکت ما همینه, مردم مجبورند واسه حفظ امنیت خودشون دست بکار شند, شما وقتی که به پلیس زنگ بزنی اگه بگی تیر اندازی شده, اگه کلانتری همسایتون هم باشه تا یه ساعت آفتابی نمیشه, هیچ کسی هم ازشون ایراد نمیگیره چونکه از همون بالا غیر مستقیم بهشون القا کردند که حفظ جان مردم در الویت آخر هستش, الویت اول هم حفظ حکومت هستش.
شنبه 30 آذر 1392 - 14:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.