هتک حرمت دختر استاد برای نمره!

رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی از دستگیری دانشجویی که به علت عدم کسب نمره قبولی، اقدام به هتک حرمت دختر استادش در فضای مجازی کرده بود خبرداد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ سید محسن عرفانی در تشریح این خبر گفت: پیرو شکایت یکی از اساتید دانشگاه استان مبنی بر هتک حیثیت دختر وی در اینترنت، ماموران اقدامات خود را در این رابطه آغاز کردند.

وی افزود: بنابر اظهارات شاکی، فرد یا افرادی ناشناس در یکی از صفحات شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار مطالبی کذب علیه دختر وی کرده و موجب هتک حرمت شاکی بین دوستان و بستگان شده است و نهایتاً پس از بررسی‌های تخصصی صورت گرفته متهم که از شاگردان شاکی بود شناسایی و دستگیر شد.

رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی ادامه داد: متهم که پسری 21 ساله بود پس از مواجهه با ادله فنی با ندامت به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را انتقام گیری از شاکی به دلیل عدم کسب نمره قبولی از استاد عنوان کرد.

+40
رأی دهید
-7

baas - روتردام - هلند
روشی کاملا اسلامی یاد گرفته از انتری نژاد .
جمعه 29 آذر 1392 - 19:07
fariborzkhan - ایران - ایران
واقعا جای تاسف داره.
جمعه 29 آذر 1392 - 21:32
mr.black - جاکارتا - اندونزی
Baas روتردار هلند. قبل از حرف زدن و نظریه دادن یه کم فکر کردن لازمه... بعضی ها این قدر از اسلام عقده ای شده اند که هر خبر و مطلب ناگوار را به اسلام ربط میدهند... واقعا متاسفم برای امثال شما
شنبه 30 آذر 1392 - 05:23
عشق من کتاب - حیدرآباد - هند
baas - روتردام - هلندbaas - روتردام - هلند. آخه این چه ربطی به متن این خبر داره. پیامی که شما اینجا میذاری زیاد معقولانه نیست.
شنبه 30 آذر 1392 - 07:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.