مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قهر کرد/ اختیارات باشگاه به قائم ‌مقام سپرده شد

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس قهر کرد و خواستار روشن شدن تکلیفش تا فردا شب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از اتفاقات و خبرهای جدید در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، شب گذشته به صورت تلفنی با علی دایی گفت‌وگو کرد.

وی اعلام کرده که از این به بعد امورات باشگاه را پیگیری نخواهد کرد و فقط برای اینکه کارها روی زمین نماند پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

رویانیان به نوعی با این کارش اعلام کرد به خاطر عدم توجه به وی قهر کرده است و حتی در باشگاه نیز کلیه امورات را به بهروز منتقمی، قائم مقام باشگاه سپرده است.

این در شرایطی است که رویانیان خواسته که تا فردا شب تکلیفش در پرسپولیس مشخص شود.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این‌باره به فارس گفت: بالاخره رویانیان معتقد است که بی‌مهری‌هایی به وی شده و به همین دلیل خواسته که تکلیفش تا فردا شب مشخص شود تا خدایی ناکرده در روزهایی که به او کمک نمی‌شود به پرسپولیس لطمه نخورد.

وی افزود: شاید رویانیان به نوعی قهر کرده اما خواستار این است تا هرچه سریع‌تر تکلیف‌اش روشن شود. او همچنین بسیاری از کارهای باشگاه را از درخواست‌کنندگان خواسته تا با بهروز منتقمی در جریان و درباره آن تصمیم بگیرند که امیدواریم هرچه سریعتر تکلیف این موضوع مشخص شود.

وی افزود: رویانیان حتی شب گذشته با دایی تلفنی گفت‌وگو کرد و به دلیل اینکه پرسپولیس تنها نباشد امروز در تمرینات این تیم شرکت کرده و امیدوار است زودتر تکلیف همه‌چیز مشخص شود. رویانیان معتقد است اگر به او اعتقاد دارند باید اجازه دهند کارش را بکند در غیر این صورت دوست دارد همه چیز شفاف اعلام شود تا پرسپولیس لطمه نخورد به همین دلیل تا فردا شب مهلت داده تا تکلیف  روشن شود.

+42
رأی دهید
-29

بی خیال - کرمان - ایران
بدرک
جمعه 29 آذر 1392 - 11:37
اذرئ ایرانئ اصل - باکو - ایران
اینجورئ تیمئ که داره خوب نتیجه میگیره و چهل ملیون تماشاگر داره خراب میکنن..حکومت ضد ایرانئ.
جمعه 29 آذر 1392 - 12:31
esfahani90 - اصفهان - ایران
با سلام. به عنوان کسی‌ که سال‌ها با فوتبال اروپا و مخصوصا آلمان آشنای داشته و داره باید گفت جایی تأسّف است واسه ورزش البته چی‌ ما درست و روی حساب هست که ورزش یا مثلا فوتبال آن باشد. این قدر که از مدیر عامل یک باشگاه صحبت چه گفته چه شنیده میشود از مربی‌ یا کادر فنی‌ آن باشگاه نیست بهترین باشگاه‌های اروپا اصلا طرفدار نمیدنه مدیران آن‌ها کی‌ هست ولی‌ خوب دیگه ایران هست کاری نمی‌توان کرد . این حاجی هم که هر چند روز به چند روز تهدید به قهر رفتن از این حرفها. هر کجا هستید شاد باشید.
جمعه 29 آذر 1392 - 11:38
امرزش - ارومیه - ایران
هیچ کس و هیچ جایی از نبودن ایشون ضرر نخواهد کرد.این بازی قهر و استعفا از جانب ایشان تمامی ندارد.سهم زیادتری میخواهد بهش بدین خب،بیچاره گناه داره به خانمش گفته تا یک سال دیگه نصف تهرون مال من میشه،خوب نیست با اون ریش و پشم پیش زنش کنف بشه و؟؟؟؟؟/
جمعه 29 آذر 1392 - 13:39
piki82 - تورین - ایتالیا
داستانی که همیشه تکرار میشه ! مدیریت یک تیم به این بزرگی رو هرسال عوض میکنن..خوب کار کنه یا بد مهم نیست ..شاید خوب کار کنه زودتر هم عوض بشه ! البته قضیه این رویانیان یکم تابلو هست , منافع خیلی ها رو تو فوتبال ایران به خطر انداخته..100% عوضش میکنن ! یکی رو میخوان مثل اون فتح الله زاده مشنگ که خم و راست بشه و صداش در نیاد !
جمعه 29 آذر 1392 - 14:39
sheys - توکیو - ژابن
تیم بی‌ ثبات،بی‌ شخصیت،بی‌ کلاس،بی‌ نظم،بی‌ هویت،بی‌ جنبه، آخرش هم بدون مدیر عامل ،،،برید پته کارتون لنگیا،،۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴
جمعه 29 آذر 1392 - 13:34
daryoosh - شیراز - ایران
رویانیان نرود
جمعه 29 آذر 1392 - 16:49
عاشق تبریز - تبریز - ایران
heys - توکیو - ژابن....خالئ کن خودتو تو غربت نمیرئ...اتفاقا با این نوشتهات مشخص هست کئ بئ هویت و بئ شخصیت هست....مواظب خودت باش
شنبه 30 آذر 1392 - 11:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.