تخصص عجیب صدا و سیما...!

در ادامه یادداشت خواننده الف آمده است: خلاصه در همین اثنا بود که ناگهان خبری دیگر از راه رسید! این خبر چه بود؟ بله خبر از این قرار بود که در بازی فوتبالی که در اثنای لیگ برتر بین دو تیم پرسپولیس تهران و یک تیم دیگر شهرستانی (نام آن را الان به خاطر ندارم) بازیکنان پرسپولیس در حین شادی پس از گلی که به ثمر رسانده بودند حرکات کاملا غیراخلاقی (به قول آقای فردوسی پور «منشوری») انجام دادند.

این خبر آنچنان سریع در صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها پیچید و چرخید و چرخید که دیگر کسی به اختلاس انجام شده که به عنوان اختلاس تاریخی از آن یاد می‌شد، فکر نکرد و همه دنبال دانلود فیلم این عمل قبیح و زشت شده بودند. انگار نه انگار که فساد به مراتب خیلی بزرگتر و خیلی عظیم‌تر اتفاق افتاده است و عوامل آن خیلی راحت در حال تردد هستند و یکی از آنها هم که به سادگی هرچه تمامتر از کشور خارج شده بود.

حال این داستان بار دیگر در حال تکرار است. می‌خواهید بدانید چیست؟ قضیه از این قرار است که در حالی که چند تن از نمایندگان محترم مجلس بعد از ماه‌ها کار طاقت فرسا و پر از تهدید و استرس و اضطراب با عنوان طرح تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به نتایج خیلی مهم دست یافته‌اند. نتایجی که به صورت گزارش در صحن علنی مجلس قرائت گردید و در آن از اختلاس‌هایی به مراتب خیلی عظیم‌تر و بزرگتر از اختلاس سه هزار میلیاردی پرده برداشته شد. و بار دیگر این داستان نقل محافل و مجالس شد و همه منتظرند تا ببینند که سرانجام مجازات عاملان این حیف و میل اموال بیت المال به کجا خواهد رسید.

تا اینکه ناگهان خبری دیگر از طرف صدا وسیما طی برنامه‌های مکرر خبری و گزارشی و تحلیلی و ورزشی و ... به آن خیلی وسیع پرداخته شد و آن خبری نبود جز اینکه مردم ایران در صفحه اجتماعی و شخصی اقای مسی و خانم مجری برنامه قرعه کشی جام جهانی کامنت‌های توهین‌آمیزی را بارگذاری نموده‌اند که آبروی ایران و ایرانی را برده است. حال به اصل مطلب کاری نداریم (حتی می‌شود به این قضیه با دیده شک و تردید نگاه کنیم) منظورم قضیه این کامنت‌گذاری‌های مشکوک ولی می‌خواهم بگویم صدا و سیما در این زمینه که فکرها را از مسیری به مسیر دیگری تغییر جهت بدهد، تبحر عظیم و عجیبی دارد.

امیدوارم هرچه زودتر سرانجام کار عوامل اختلاس ها و غارت های بیت المال به سمع و نظر مردم برسد.

+125
رأی دهید
-3

مهم - بروكسل - بلزيك
لیاقت مردم در همین حد و اندازه است بارها گفتم نباید دلت به حال این مردم سوخت وقتی‌ خودشون دلسوز خودشون نیستن ولی‌ من واقعا متاسف و متاثر میشم برای اون ۲۰% درصدی که مجبور هستن تو اون جامعه کثیف زندگی‌ کنند و رفتار جاهلانه این مردم رو ببینن و عذاب بکشن و تحمل کنند تا این جاهلان هستن تو ایران همین ‌اش هست و همین کاسه پس بخورید از این ‌اش که خودتون پختید نوش جانتان
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 13:32
hajmehran - شیراز - ایران
آخه تو کشور ما کسی رشوه گرفتن و اختلاس ودزدی کردن را عیب نمیدونه و حتی اگر کسی این کار را کرد اون رو آدم زرنگ خطاب میکنن که تونسته دزدی کنه.ولی همین مردم به طرز لباس پوشیدن یه مجری اوونم مجری خارجی که هیچ ربطی به ما نداره ایراد میگیرن.این در حالیست که بیشتر بدبختی های کشور ما از همین دزدیها و اختلاسها هست که تمام مردم ما اون رو زرنگی میدونن.خلائق هر چه لایق.
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 14:16
مدافع حق - مادرید - اسپانیا
خوب معلومه که یکى از عوامل اختلاس مدیر ومدیران نا مهترم صدا و سیما هستن ..
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 14:45
amonbede - تهران - ایران
اگه کشش میدادند حتما میخورد به صدا و سیما
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 19:44
کبالت3 - کرج - ایران
کلا کار این رسانه همون کاریه که خاله نرگس کرد منتهی در سطح وسیع البته مخاطب عاقل اولا این رسانه نارسای حکومتی رو نگاه نمیکنه اگرم نگاه کنه نگاهش نگاه عاقل اندر سفیهه این حاج زرررغام خودشم میدونه فقط برای مخلسین کاربرد داره امثال اونائی که بعضی هاشون گاه گداری تو این سایت حضور بهم میرسونن و ما رو با کامنتهای مشعشع خود مستفیض میفرمان که خدا خیرشون بده موجب انبساط خاطر خلق خدا میشن کبلائی.
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 21:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.