حاشیه‌های مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی : طالقانی را به مجمع راه ندادند

محمدرضا طالقانی سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی را به مجمع انتخاباتی این فدراسیون راه ندادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجمع عمومی و انتخاباتی سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی صبح امروز به ریاست نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

در حالیکه پیش از این گفته می‌شد وزیر ورزش برای حضور طالقانی در انتخابات چراغ سبز نشان داده است و مجوز شرکت وی در انتخابات (که به دلیل بازنشسته بودن حق حضور نداشت) صادر شده است اما با این وجود اجازه حضور در انتخابات را پیدا نکرد.

طالقانی که در اواسط مجمع قصد ورود به جلسه را داشت با ممانعت مسئولان مواجه شد و به وی اجازه ورود به سالن داده نشد که این موضوع با ناراحتی سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی روبرو شد.

خبرنگاران حاضر در مجمع که قصد خروج از مجمع به منظور مصاحبه و صحبت با طالقانی را داشتند، با ممانعت مسئولان برگزارکننده مجمع مواجه شدند و به آنها گفته شد در صورت ترک جلسه دیگر به آنها اجازه حضور مجدد در مجمع داده نخواهد شد.

طالبی نماینده وزارت ورزش و جوانان با طالقانی صحبت کرد و وی را قانع کرد.

پیش از شروع مجمع، سجادی با بیان اینکه انتخابات هیئت استان مرکزی به دلیل شکایات فراوان مورد تأئید وزارت ورزش نیست، خواستار ترک مجمع از سوی رئیس هیئت مرکزی شد.

سجادی گفت که این موضوع به صورت محرمانه به سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی ابلاغ شده و گفته بودیم که نماینده این استان حق حضور در مجمع انتخاباتی را ندارد و بعد از رسیدگی به شکایات در مورد این هیئت تصمیم‌گیری خواهد شد.

صالحی رئیس هیئت مرکزی در واکنش به صحبت‌های سجادی با نشان دادن حکم خود عنوان کرد: با مطرح کردن این مسائل به مجمع بی‌احترامی می‌کنید و من در این خصوص شکایت خواهم کرد که سجادی در واکنش گفت: به هر کجا می‌خواهید شکایت کنید.

در این مجمع ناهماهنگی کاملا محسوس بود به طوری که حتی مسئولان فدراسیون زورخانه‌ای و روابط عمومی این فدراسیون را به داخل مجمع راه ندادند.

 

طالقانی: اینکه به مجمع راهم ندهند دیگر خیلی بد است!/ سجادی گفته بود حضورت اشکالی ندارد

سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی گفت: دیشب با خود آقای سجادی صحبت کردم و گفتم اشکالی ندارد بیایم و تقدیر و تشکر کنم که گفت مشکلی نیست.

محمدرضا طالقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد راه‌ندادنش به مجمع انتخاباتی فدراسیون زورخانه‌ای گفت: به مجمع راهم ندادند. نمی‌دانم چرا، شاید چون زیاد کار کرده‌ام، گفتند چرا زیادی کار کرده‌ای! به همین دلیل از حضورم در مجمع ممانعت کرده‌اند. دیشب با خود آقای سجادی صحبت کردم و گفتم اشکالی ندارد بیایم و تقدیر و تشکر کنم که گفت مشکلی نیست.

وی ادامه داد: امروز گفتند داخل مجمع نیا و از شما در موقعیت ویژه‌ای با حضور آقای وزیر تجلیل به عمل می‌آوریم.

رئیس اسبق فدراسیون کشتی در واکنش به این موضوع که اجازه خروج خبرنگاران از مجمع برای گفت‌وگو با وی را نداده‌اند، خندید و تاکید کرد: همین است دیگر، یادتان باشد هر کسی بیشتر کار کند او را بیشتر می‌زنند. من هم نسبت به چیزی ادعایی نداشتم. عاشق کارم و مردم هستم. گفتند بیا، آمدم، حالا هم می‌گویند نیا، می‌گویم چشم! اما اینکه بیایم و جلوی در اجازه ورود ندهند، دیگر خیلی بد است. شما خودتان تا دیروز عصر گفتید کار کن حالا مجوز ندادید، باشد مشکلی نیست. همان‌طور هم که گفتم از سجادی پرسیدم لازم است به مجمع بیایم، که گفتند بله بیا.

محمدرضا طالقانی در مورد اینکه گفته شده از وی در مراسمی با حضور وزیر تجلیل خواهد شد، خاطرنشان کرد: تا به حال از من در عمرم تجلیل به عمل نیامده، همیشه تنها آمدم و تنها هم رفتم، حالا هم همین است. من چون همیشه به قانون احترام می‌گذارم، هیچ‌وقت نمی‌خواهم که مشکلی ایجاد شود. آرام به مجمع رفتم  چون احساس کردم ممکن است با نبود من، حرفی ایجاد شود که راهم ندادند.

+3
رأی دهید
-12

apocryphal - اورلاندو - ایالات متحده
باز چه خبره کسی میدونه
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 11:44
تورج - لندن - انگلیس
پهلوانی پیش کسوتی مرام و لوطی گری انسانیت وووو دیگر در ایران از بین رفته و معنائی نـــــــــدارد. وای بحال نسل های آینده.....
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 12:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.