نماینده پارلمان اروپا: ایران را باید ملزم به رعایت حقوق‌بشر کرد.

+72
رأی دهید
-7

agha-javad - تهران - ایران
چه عجب یکی‌ بالاخره حرفی‌ از حقوق ایرانیان زد که همیشه توسط جانیان و دزدان حکومت پایمال شده، همیشه صحبت از انرژی هسته‌ای بود و نه یکبار جنایتهای رژیم آخوندی.
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 15:16
هستیا - شیراز - ایران
امری فرمونی دیگه دارین بگین تا جمهوری اسلامی رو چشمش بذاره
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 15:22
siliconvalley - مالمو - سوئد
اینکه کلا از حکومت ایران دلم خوشی‌ ندارم به کنار ! ولی‌ اینا نشون دادن هر وقت به حقوق بشر ۱ کشور گیر میدان یعنی‌ تاریخ اعتبار حکومتش به سر اومده! مثل زمان شاه! وگرنه برا اینا ذره ای مهم نیست کجا چی‌ میگذره! خانوم حقوق بشر یه سری کشور بهت میگم که از لحاظ حقوق بشری کلا تعطیلا اگه می‌شه یه سریع بزن: عربستان، پاکستان ، مالزی ، اندونزی ، هند ، چین ، سری لانکا و تازگی‌ها هم کانادا! لطفا فرا فکنی‌ نکن ۴۰ سال قذافی هر جنایتی می‌خواست کرد هیچ خبری از حقوق بشر نبود به محض اینکه نخواست نفتشو مفت بده گیر دادین حقوق بشر! ۳۳ ساله تو ایران این همه آدم اعدام شدن چرا چیزی نگفتین ؟ اعدام دههٔ ۶۰ ،.. اینا حقوق نداشت نه؟ الان که موقعیت خودتون به واسطه اتم اتم جمهوری اسلامی به خطر افتاده یاد حقوقتون افتادین؟
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 15:44
invincible - مینستا - آمریکا
ایرانیها فقط یک شعار دارن و اون نابودی، نابودی،نابودی این رژیم دجال هست که حتی دولت اوباما هم نمی‌تونه کمک این رژیم کنه-امیدواریم جهان به این نتیجه برسه که کمک به این رژیم فقط به خطر انداختن جان مردم ایران و نزدیکی ساختن رژیم ایران به ساختن بمب اتم هست، این رژیم فقط بدبختی و فقر برای مردم ایران بهمراه داره-مرگ بر خامنه‌ای-- درود بر مردم عزیز ایران!!
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 19:13
ukguy4u - لندن - بریتانیا
برای بهبود حقوق بشر در ایران دو راه وجود داره. یکی اینکه بزنید کل بساط جمهوری اسلامی رو جمع کنید که جنمش رو ندارید. راه دوم اینه که دستگاه مسافرت در زمان رو بسازید و به دوران پیامبر اسلام برید و از ایشون بخواهید که قوانین اسلام رو دموکراتیک تنظیم کنه چرا که در حکومت اسلامی قوانین قابل تغییر نیستن!
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 00:22
کبالت3 - کرج - ایران
اروپا یه چهارده سالی در این باب با ایران گفتگو داشت حاصل این گفتگوی دوجانبه و خودمونی و دوستانه گرم و صمیمی هم قتل ها و ترورهای اروپا بود دولتهای اروپائی هم در تعامل سازنده با ایران به زیر سبیلی و ماستمال کردن موضوع اکتفا فرمودن و گفتن انشا الله که گربه بود .مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان کبلائی.
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 07:14
mamaly_amir - بندرعباس - ایران
خدای مهربان عاجزانه ازت مخایم که روشن بینی و فهم را در مغز ما جاری فرما . لطف کن دیوار انکار در ما جماعت ایرانی بره کنار . و... ترس را برای همیشه از ما دور کن
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 09:03
agha-javad - تهران - ایران
ukguy4u - لندن - بریتانیا -تو تنها نیستی‌ که خبر نداری، بلکه تموم مسلمونا هم خبر ندارند که احتیاجی‌ به time travel نیست بلکه خود محمد دوباره اینجاست که برای اولین بار حرفاشو برای ما انسانهای اولیه می‌نویسه که دنیای ما انسانها رو از نابودی نجات بده.
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 09:51
امید ایرانی - شیراز - ایران
حقوق بشر کیلو چنده؟ به هیچ کشوری ربطی نداره تو ایران چی میگذره .این کشورهای اروپایی فضول همه چی هستند.اگر واقعا حقوق بشر براتون مهمه برید یقه عربستان و بگیربد که زنها از کمترین حقی بر خوردار نیستند. وقتی ایران به نفعشون باشه براشون مهم نیست تو ایران چی میگذره ولی وقتی ایران باهاشون کنار نمیاد به همه چیزش گیر میدن.چشم آبی ها دیگه دورتون داره تموم میشه.اگر حتی این حکومت هم عوض بشه و حکومت بعدی هم بخواهد مستقل باشه به اون هم گیر مبدن. پاینده ایران
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 22:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.