ناصر محمدخانی: همسرم از دست رفت،‌ شهلا هم اعدام شد،‌ حالا چه از جانم می‌خواهند؟

مربی سابق پرسپولیس اظهارات جالبی را پس از مدت ها سکوت مطرح کرد.


به گزارش نامه نیوز،ْ‌ بازگشت ناصر محمدخانی به میدان یک خبر خوش برای طرفداران پرسپولیس و این بازیکن جادویی دهه 60 سرخپوشان بود. خیلی ها دوست داشتند یک بار دیگر این غزال تیزپا را در میدان ببینند. بعد از آن حادثه تلخ درزندگی ناصر دیدنش برای خیلی ها رویا شده بود. بازی میلان بهانه خوبی برای بازگشت بود. انتخاب پروین هم یک انتخاب درست بود. اما هنوز بعد از گذشت سالها از آن اتفاق بد و تلخ هستند کسانی که هنوز هم ذهنشان درگیر است.

بهانه بازگشت او به میدان بهترین دلیل برای همکلام شدن با شماره 8 افسانه ای پرسپولیس بود. مصاحبه ای کوتاه اما خواندنی وی با روزنامه پیروزی را بخوانید:

بازی با میلان باعث شد تا هواداران پرسپولیس بعد از سالها ستاره های بزرگ تیم خود را در کنار هم ببینند اما به نظر می رسد این شانس دیگر نصیب آنها نشود!
اتفاقا بر عکس! تصمیم بر این شد که هر هفته دور هم جمع شویم و تمرین کنیم.


  این کار را هر از گاهی انجام می دهید! مردم چیز دیگری از شما می خواهند.
این بار تصمیم برای تمرین کردن خیلی جدی است. جدی تر از قبل که اگر قرار شد بازی انجام شود مثل بازی با میلان غافلگیر نشویم! هفته ای یکی دو جلسه تو سعادت آباد تمرین می کنیم و دور هم جمع می شویم. این بار خیلی جدی کار را دنبال خواهیم کرد.


  معلوم است بازی با میلان خیلی در روحیه اتان اثر گذاشته!
چرا که نه بعد از 20 سال دوباره خاطرات شیرین زنده شد. حضور در استادیوم آزادی و شور و حال مردم دوباره ما را برد به روزگار خوش قدیم. تو گرما و تو سرما فقط برای شادی دل مردم به میدان می رفتیم. این بار هم همان اتفاق تکرار شد. خودمان هم باورمان نمی شد که در آن فضای پر هیجان حضور داریم.


  برای این مردم ناصرمحمدخانی یعنی خاطرات خوش فوتبال. برخورد آنها با شما چطور بود؟!
خب مردم هم برای ما خاطرات خوش جوانی هستند. در این بازی بارها مردم از من خواستند به سمتشان بروم. از این سر زمین به آن طرف می دویدم تا به ابراز احساسات آنها جواب دهم. فقط می ترسیدم گرد پیری که روی چهره و بدن ما نشسته نگذارد که در این دویدن ها پر قدرت باشیم. خسته می شدم اما باید به ابراز احساسات آنها پاسخ می دادم.


  پس حس خوبی را تجربه می کردید؟!
خیلی حس خوبی بود از ته دل خوشحال بودم دیدن ورزشگاه آزادی بعد از سالها برایم یک حس تکرار نشدنی است. وقتی این ورزشگاه را دیدم یاد عظمت بازیهای پرسپولیس در آن افتادم. البته به زمین چمن آن خوب رسیده اند اما باید برای حفظ آن خیلی تلاش کنند . این ورزشگاه یک گنج بزرگ برای فوتبال ما محسوب می شود. یادش بخیر! زمان ما خبری از اردو و هتل و اتوبوس اختصاصی و این جور چیزها نبود. خودمان باید به ورزشگاه می رفتیم. حالا بعضی اتومبیل شخصی داشتند و بعضی هم نه. خودمان را قبل از شروع بازی به ورزشگاه می رساندیم و سریع آماده می شدیم و می رفتیم داخل زمین. با تمام این کمبودها بازیهایی می کردیم که تا مدتها در خاطرات مردم ثبت می شد. برای همین است که این بازی با میلان واقعا برایم خاطره انگیز شد. ما روزهای خیلی خوبی را در آزادی به چشم دیدیم.


  دوست داشتید عمر به عقب بر می گشت؟
 اگر می شد چه می شد! اما حیف که این اتفاق نمی افتد. عمر رفته دیگر بر نمی گردد. بله! دلم می خواست به آن روزهای خوب برگردم ولی افسوس که نمی شود.


  زمان شما روزنامه ورزشی نبود و همه چی به دو سه هفته نامه خلاصه می شد اما شرایط امروز با آن روزها فرق می کند. برخورد رسانه ها با این بازی و البته خودتان چطور بود؟
البته من خیلی روزنامه نخواندم. دوستان هر از گاهی روزنامه ای می گرفتند و نگاهی به آن می انداختم. بعضی از خبرنگاران مصاحبه ای می کردند که گاهی از چشمم پنهان می ماند و آن مصاحبه را نمی دیدم. اما بودند کسانی که خبر می آوردند که در مورد من و اتفاقات بدی که برای همسرم افتاد چیزهایی می نوشتند. واقعا از آنها ناراحت و دلگیر بودم.


  یادآوری خاطرات تلخ هر کسی را عذاب می دهد!
خب چرا باید این خاطرات را جلوی چشم من قرار دهند؟! هدفشان از این کارها چیست؟! خیلی ها به راحتی می گفتند و می نوشتند که ناصر نباید بازی کند!! آخر چرا ؟! زندگیم یکبار تیره و تار شد چرا عده ای می خواهند تا ابد زندگی ام سیاه باشد. همسرم از دستم رفت شهلا هم اعدام شد، حالا اینها از جانم چه می خواهند؟! البته ای کاش همه چی به این نوشته ها ختم می شد. بودند دوستان و پیش کسوتانی که همین حرفها را به راحتی می زدند! یکی نبود به آنها بگوید اگر تو پیش کسوت ورزشی هستی بی خیال شو و دست از سر ناصر بردار!


  بگذریم! به ما بگویید حالا چرا اینقدر چهره شما شکسته شده؟!
طبیعی است گرد پیری بر چهره ام نشسته و نزدیک 53 ، 54 سالم شده. روزگار به سرعت می گذرد و جوانی هم به پایان می رسد.


  راستی جلوی میلان یک پاس گل خوب هم دادید.
آن گل هم حاصل زحمات همه بچه ها بود. ما اگر آماده بودیم قطعا بازی بهتری را مقابل میلان انجام می دادیم. بچه ها به یکباره به تمرینات دعوت شدند و فشار زیادی هم به همه ما آمد. عضلات برای روز بازی واقعا سنگین بود. دیدید که بعضی از بچه ها همان ابتدای بازی دچار مشکل شدند. ما اگر از مدتها قبل تمرین داشتیم با شرایط بهتری پا به میدان می گذاشتیم.


  راستی بازی های پرسپولیس را دنبال می کنید؟!
بله بازی با مس را دیدم. بچه ها واقعا با انگیزه بودند. البته من قبل از شروع بازی در مصاحبه ای گفته بودم پرسپولیس این بازی را خواهد برد. حتی معتقدم این تیم به راحتی می تواند سایپا را هم شکست دهد. تیمی خوب و منسجم تشکیل شده که شانس قهرمانی بالایی هم دارد.


  فکر می کردید پرسپولیس 6 گل به حریف بزند؟
6 گل که نه پیش بینی ما روی 2 تا 3 گل بود اما مس بدجور از هم پاشید و هر توپی را که پرسپولیسی ها می زدند می رفت توی گل.


  راستی این روزها چکار می کنید؟
در یک سالن ورزشی مشغول به کار هستم.


  پس مربیگری چه؟
شرایطش پیش نیامده شاید روزی این اتفاق افتاد و من هم دوباره مربی شدم.

+32
رأی دهید
-145

compatriot - تورنتو - کانادا
فقط می‌تونم بگم بدم میاد ازت! این نظر منه و به دیگران کاری ندارم!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 00:33
دوستدار - استهکلم - سوئد
ای کاش جلوی هوس بی خودت را میگرفتی و زندگی دو انسان را قربانی هوس بیجات نمیکردی!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 00:53
mashreghi - لوس انجلس - آمریکا
قاتل معتاد کثافت آشغال قاتل قاتل قاتل
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 01:29
samsad - تهران - ایران
جالب بر خلاف ورزش هایی همجون بسکتبال و یا والیبال ایران، درصد زیادی از بر و بچه های فتوبال ایران، از قشر ضعیف فرهنگی بودند و هستند که هنوز ظرفیت معروف شدن را ندارند...آدم هایی که از فوتبال جز سگ دو زدن، داد کشیدن و فحش دادن چیز زیادی یاد نگرفتند...تیپ اغلب آنان هم درپیتی،.. اغلب تماشاچیان آنان هم از همین قشرند و با همین فرهنگ.. البته یادآوری می کنم اغلب و نه همه...
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 01:52
golesang - دالاس - آمریکا
مردک عوضی متنفــــــــــــرم ازش
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 01:55
دنیای وحشی - تهران - ایران
هزارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ن لعنت خدا و ملایکه و همه موجودات عالم و انسانهای منزه از بدو پیدایش خلقت تابه حال بر ناصر محمد خانی و شهوترانهایی نظیر او باد و هرگززززززززززز نتوانند از زندگی شان خیر ببینند چرا که با عدم کنترل شهوت حیوانی خودشان باعث نابودی انسانها شده و خانواده هایی را عزادار می کنند .امثال محمد خانی ها کم نیستند که با پیروی از هوی نفس حیوانی خودشان باعث نابودی زنهایشان و معشوقه هایشان و فرزندانشان میشوند که از این زنها و معشوقه ها و صیغه ای هایشان ناخواسته به دنیا می آیند و قربانی هوسرانی پدران بی رحم شان میشوند .واین چنین میشود که جامعه به سوی تباهی و نیستی می رود .اگر بخواهیم از عوارض وحشتناک اعمال این مردان بوالهوس بگوییم و بنویسیم نیاز به کتابی به قطوری حداقل چندین متر داریم تا مطالب ضروری درخصوص بوالهوسی های امثال ناصر محمد خانی ملعون و امثالهم را بنویسیم . درست می گویند که اعمال و رفتار انسانها به مرور درچهره هایشان نیز تاثیر می گذارد .همانطوریکه اعمال زشت ناصر محمد خانی درچهره اش نیز همانگونه که درتصویر می بینید تاثیر گذاشته و مسخ شده است .
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 03:07
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
لعنت به تریاک.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 03:36
henryaaaa - لوس انگلس - امریکا
آدم پر رو و طلب کار به این میگن‌ها . مثل اینکه دیگران در قتل زنش و اعدام معشوق ش تقصیر دارند. ‌همش زیر سر هوس باز خودش بود.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 04:00
ماه شب هفت - کرج - ایران
ناصر ازت متنفرم
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 04:03
perser68 - فلوریدا - امریکا
قاتل!بچه هاش رو هم قاتل به بار آورد!بعد از ۸سال حاضر نشد به خاطر خانواده شهلا از اعدام شهلا صرف نظر کنه!هنوز یاد ضجه‌ها و صحبت‌های شهلا می‌افتم و ننگ میفرستم به این مردک قاتل!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 04:06
احتراز - دورف - آلمان
به جای اون دو تا زن تو باید میمردی ننگ. راستی‌ عمل چی‌ شد ترک کردی یا هنوز تفریحی می‌زنی؟!!!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 04:50
جنگنده - تهران - ایران
مقصر مرگ این دو نفر خودت هستی که جلوی شهوتت را نتوانستی بگیری . حالا طلبکار هم شدی ؟؟؟؟؟؟؟
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 05:41
habibollah - تهران - ايران
آخه مرتیکه مسخره دونفرانسان بخاطرشهوت رانی توهلاک شدن اونوقت میگی دیگه چی ازجونم میخوان؟زرشک.حالاحالاهابایدتاوان پس بدی ممددماغ
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 07:20
سرسره - اهواز - ایران
موجود چندش اور
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 12:05
داماهی - بندرعباس - ایران
بخاطرتوعوضی دوزن جوان نابود شدندودرعین جوانی کشته شدند فکرنکنم دیگر کسی ازتوخوشش بیاد .
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 12:11
azadeh11 - آمستردام - هلند
پسرش صندلی را از زیر پای شهلا زد کنار که شهلا اعدام بشه . این نه تنها به زنش و دوست دخترش رحم نکرد. حتا پسرش را قاتل کرد. آیا پسرش کابوس می‌بینه یا نه؟؟؟؟
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 13:38
shady_sho - تهران - ایران
مرتیکه هوس باز خفه شو باعث مرگ زن بیچارت شدی خدا لعنتت کنه کاش توی قانون واسه امثال توی هوسباز کثیف هم مجازاتی تعیین میشد نه اینکه قصر در ری و تازه زر زیادیم بزنی
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 15:19
caroline - تهران - ایران
قاتل! زندگى دو انسان رو ازشون گرفتى! رو که رو نیست... هرکسى بود دیگه پاشو تو زمین فوتبال نمى زاشت ... چه برسه که مصاحبه کنه! مفلوک، جانى!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 19:56
*Fanoos* - ایران - ایران
خفه شو قاتل کثیف ازت متنفرم نکبت
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 21:23
arash_eindhoven - آیندهوون - هلند
کامنت‌های زیبایتان فقط یک نتیجه دارد، نه میبخشید و نه فراموش می‌کنید.آدمکشان و جنایت کاران ولایت فقیه به گوش باشند که زنگ بزرگ خون به صدا در آماده و به زودی توفان شکوفه خواهد داد.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 21:54
asal30 - بندرعباس - ایران
تو هوس بازی اش که شکی نیست ولی شهلا هم خودش عاشق ناصر شده بود. و از روی حسادت زنانه همسر ناصر رو کشت . هر دو مقصر بودند هم ناصر هم شهلا. حالا اگر ناصر هم نمیخواست از قصاص بگذره خانواده اون خانم که دخترشون کشته شده که میخواستند قاتل اعدام بشه. *. خوب اگر زن یا دختر شما رو کشته بودند شما از مرگ قاتل همسر یا فرزندتون میگذشتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. مردم ما هر وقت یکی رو اعدام کنند واکنش نشون میدن. ولی اگر یک لحظه خودتون رو بذارید جای مادر دختری که به قتل رسیده . نمیگفتید بچه ناصر قتل کرده بلکه قانل مادرش رو کشت. خوبش کرد . هر کسی باید تقاص کارهاش رو پس بده.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 22:20
afsoon.fr - پاریس - فرانسه
آشغال عوضی‌ ازت متنفرم.چه راحت میگه زنم مرد شهلا هم اعدام شد. عسل۳۰ - بندرعباس - ایران اگه شهلا قاتل بود قاضیش به دنبال راهی‌ واسه نجاتش نمیگشت.تو ایران خیلی‌ راحت سر بی‌ گناه بالا دار میره.شهلا به جرم عاشقی سرش بالا دار رفت.
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 15:34
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
اینهمه کینه و نفرت از مردم بی‌ کینه و پاک. ناصر و امثال ناصر وحشی عملی‌ معتاد بی‌ وجدان قاتل / در مملکت اسلامی ایران فقط این ناصر بوده که به زنش خیانت کرده . اما شما‌ها و ما همه پاک و منزه و انسان دوست و صد البته جانماز آب کش
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 16:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.