بازگشت یکی از مجروحین تصادف گتوند به زندگی/ فرد منتقل‌شده به سردخانه زنده بود

فارس نیوز : در اتفاقی جالب یکی از کشته‌شدگان تصادف مینی‌بوس در محور گتوند - شوشتر که به سردخانه منتقل شده بود، با بروز علایم حیاتی به زندگی بازگشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان، صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه مینی‌بوس با تریلر در محور گتوند به شوشتر متاسفانه 12 نفر از سرنشینان این مینی‌بوس جان خود را از دست دادند.

همچنین در این حادثه دلخراش 10 نفر دیگر نیز مصدوم شدند که حال تعدادی از وخیم گزارش شده است.

یکی از اتفاقات جالب توجه این حادثه زنده بودن یکی از مصدومان انتقال داده شده به سردخانه بود.

یکی از این مجروحان حادثه به تصور اینکه بر اثر این تصادف جان خود را از دست داده است توسط نیروهای امدادی به سردخانه منتقل شد اما پس از دقایقی علایم حیاتی در وی تشخیص و از سردخانه به بیمارستان انتقال یافت تا مداوا بر روی این مجروح انجام شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، با انتقال مصدومان این حادثه به بیمارستان کار مداوا بر روی آنها در بیمارستان‌های سه شهر شوشتر، دزفول و گتوند در حال انجام است.

+66
رأی دهید
-2

آزاد10 - آلمان - المان
نیروی انتظامی او را به سردخانه برده بود؟ مگر دکتر و آمبولانس وجود نداره؟
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 01:35
دنیای وحشی - تهران - ایران
خدایا چقدر توایران خل و چل داره زیاد میشه .این چندین بارهست که مرده درسردخانه زنده میشه .یابه عبارتی دیگر زنده ها را به نام مرده به سردخانه منتقل میکنند بدون اینکه قبل از انتقال به سردخانه یا مرده شور خانه و گورستان ابتدا شخص مورد نظر توسط یک پزشک حاذق و نه بی تجربه معاینه بشود و بعدازاطمینان از مرده یا زنده بودنش اورا به سمت درست و واقعی اش یعنی یا گورستان یا بیمارستان و منزلش منتقل کنند .
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 02:57
senator x - تهران - ایران
البته با آون دکتری که طرف را مرده قرض کرده و راهی سردخانه اش کرده, کسی یا مرجعی ,کاری ندارد چون این اتفاق (جزمی) بوده و روزی 100ازاین تشخیص داده میشود و آب از آب تکان نمیخورد .اصلا تواین مملکت جان آدم یا خود آدم ارزش هم داره؟
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 03:01
mahshahr - ونکوور - کانادا
اینکه پزشکی علایم حیاتی رو نتونسته تشخیص بده و گواهی فوتو صادر کرده و معلوم نیست قبلا هم این خطا انجام شده یا بعدا ممکنه باز تکرار بشه, این جای نگرا نی داره, این طبیبا چه جوری اموزش دیدن !؟
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 04:27
habibollah - تهران - ايران
یه جورایی این سریال یادآوری داره راست راسکی میشه.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 07:23
siavash2a - تهران - ایران
رهبر از یک طرف میگه زاد و ولدو زیاد کنید از طرف دیگه به خاطر سوء مدیریت رهبر مملکت رو به سقوط و فرزاندان این مملکت دسته دسته تلف میشن
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 08:56
سرسره - اهواز - ایران
تا میبینن یارو بدنش سرد شده ونبضش نمیزنه میفرستنش سرد خونه دیگه انسانیت مرده لعنت به کسانیکه خمینی رو پشتیبانی کردن ومردمو به این روز نشوندن
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 12:17
farid turkeh - ايران - ايران
حواستون باشه اگر تو پارک هستین ،رو صندلی خوابتون نبره تو ایران امکانش هست ببرنتون سرد خونه.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 15:34
کبالت3 - کرج - ایران
جالبتر اینکه این سهل انگاری و بیعرضگی رو ربطش میدن به معجزه تا حال چند نفر مشمول این معجزه نشدن و زنده بگور شدن خدا هم نداند کبلائی.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 18:34
bakhtiyarian girl - ایذه - ایران
خدا میدونه تا حالا چند نفرو زنده به گور کردن
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 23:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.