عکس های ساختگی از جشن کریسمس ملکه انگلیس با نتیجه جدید

 "الیسون جکسون" یک عکاس بریتانیایی عکس هایی ساختگی و فرضی را از نخستین شام کریسمس " جورج" نتیجه تازه متولد شده خانواده سلطنتی بریتانیا منتشر کرد.

به گزارش عصر ایران در این عکس های فرضی و ساختگی ملکه الیزابت دوم به همراه پرنس چارلز و عروسش ، پرنس ویلیام و کاترین میدلتون و نوزاد جدیدشان و نیز پرنس هری ، شام کریسمس را جشن گرفته و  هدیه های نخستین کریسمس "جورج" عضو تازه خانواده را می دهند.

 

+42
رأی دهید
-66

compatriot - تورنتو - کانادا
ایخ حالا کی‌ اهمیت میده! الیسون جکسون خبرت‌ چندتا عکس ساختگی و فیک از بیخانمانان لندن را هم برای مقایسه پائین این عکس‌ها ضمیمه میکردی تا بفهمن کرسمس مختص توانگران نیست. دنیای پوشالی توخالی!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 00:27
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
خاندان سلطنتی !! آدم خنده‌اش میگیره .دیگه دوران این تبعیض‌ها گذشته .با این ژستهای احمقانه و زندگی‌ تجملی آنچنانی‌ که براش یک ساعت هم کار نکردن . بدبختر از اونها آدمهایی هستند که به این چیزها دامن میزنند .و گرنه چه فرقی‌ باید بین یک کودک زاغه نشین و این جناب پرنس هری !!! باید وجود داشته باشه. فقط قشر بی‌سواد و کله پوکه جامعه دنبال این امّل بازی‌ها هستند.
دوشنبه 25 آذر 1392 - 23:41
paksan - آمریکا - آمریکا
واقعاً کی اهمیت می ده یک ایرانی تو کانادا یا آلمان و سایر جاها اهمیتی به سلطنت انگلیس بدهد؟؟برای مردم انگلیس مهم هستش و خودشون می دونند .بعضی ها همه چیز رو به مسخره می گیرن و چون خودشون نمی فهمند برای دیگران هم نسخه می پیچند.این بیزینس چندین میلیارد پوند درآمد توریستی برای این کشور داره و تمام کلاس و اهمیت و اصالت و قدمت این کشور به همین مراسم ها هستش فقط نگاه کنید به تعداد بازدیدکنندگان و تماشاگران مراسم ازدواج سلطنتی انگلیس می فهمید چه وجه و جایگاهی داره .لازم نیست همه چیز منطقی باشه و قرار نیست هرچی ما فک میکنیم غلطه واقعاً غلط باشه افرادی که طرفدار جمهوری هستندمی دونند که این مراسم ها خرج های سنگین داره ولی دهها برابر هم درآمد ایجاد میکنه که نگه داشتن این سنت ها و مراسم رو به صرفه میکنه و از طرفی انگلستان تمام مولفه های دمکراسی رو داره و سلطنت در حد همون منبع سرشار درآمد توریستی و تبلیغاتی هستش.حالا کی اینا رو میفهمه قطعاً ما ایرانی ها نیستیم.ولایت فقیه هم یک نوع شاه و سلطنت هستش ولی تفاوتش اینه که وجه دیکتاتوریش رو حفظ کرده .
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 03:26
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
رئیس جمهوری هم یک نوع پادشاهی موقته. فرقی بین رئیس جمهور و شاه من نمی بینم. در جمهوری، پادشاهی بین چند حزب تقسیم شده.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 05:11
جنگنده - تهران - ایران
به جای خانواده سلطنتی بهتره بگید مفت خورانه سلطنتی !!!!!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 05:31
raha1984 - هامبورگ - المان
شیعه ولاینمدار . اره راست میگی باید بیت رهبری بزنند و پول مملکت و مردم بره تو جیب اسلامیون دزد و پست که مشق و سرلوحشون همجون ولایتمداری اقاشون علی در عهد بوق هستش
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 08:52
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
paksan - آمریکا - دوست عزیز دقیقا درست گفتید ,
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 11:13
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا
همه باهم برابریم فقط بعضی ها برابرترند. چه ج.ا. چه خ.س. از ماست که بر ماست. حتما باید پاچه خوار یکیش باشیم یا ج.ا. یا خ.س.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 12:54
compatriot - تورنتو - کانادا
paksan - آمریکا - آمریکا - صدای خیلیها از همین فساد به اصطلاح سلطنتی‌ها توی کانادا هم در آمده، مالیاتهای سنگین صرف همین خانواده مفتخور میشه. در بعضی‌ شهر‌ها هم راست میگی‌ وقتی‌ بفهمن این عجوزه داره میاد شب صف می‌بندند تا دیداری تازه کنن، یه قشر بی‌ خرد و بی‌ تدبیر. اما اینکه گفتی‌ این یه بزینسه من خودم هم بارها گفتم ولی‌ کار مدیا اینه که چشم گوش ملتها را باز کنه. این مراسمهای پر خرج یا برای بزسینسه یا برای اقتدار و یا برای مقبولیت مردمی. هزینش را کی‌ می‌پردازه ؟! ما از مالیاتهامون و سودش میره تو جیب یه قشر محدود! چرا؟ مگه ما خودمون بلد نیستیم بخوریم؟ من حرفم اینه که ذوق‌زده نشیم با این تصاویر پوشالی چون عکس این مفتخورهای فاسد برای ما نون و آب نمیشه حیف از وقتمون که صرف دیدن این کثافتها بشه. بایستی این هری را می‌دیدی که لخت عور مست چکار میکرد در هتلی در کانادا! این اگه دوباره بیاد کانادا ساندیس خورای کانادایی براش صف میکشن تا براش دست تکون بدن! مثل بسیجیهای ایران، آقا عینکی، بسیجی‌ دهن گشاد، غیره که در هر مراسم آخوندی در ایران حاضرند!
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 16:14
کبالت3 - کرج - ایران
حالا خوبه اون سلطنت زمینیه و مردم اگه یه روزی تصمیم به نبودنش بگیرن خیلی راحت اینکار رو میکنن اما این بختک که از سوراخ لایه اوزون بر ما نازل شده یه لنگش تو آسمون و یه لنگش تو چاهه خدا رو هم از رو برده هر چیم که رو خاک و زیر خاکه جارو پارو کردن و لمبوندن سیرمونیم تو کارشون نیست کبلائی.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 18:27
ukguy4u - لندن - بریتانیا
compatriot - تورنتو - کانادا. مگه انگلیس مثل کانادای شماست که بی خانمان داشته باشه؟ اینجا هاوزینگ بنفیت رو برای این روزها ساختن که کسی بی خونه نباشه.
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 00:06
compatriot - تورنتو - کانادا
ukguy4u - لندن - بریتانیا - نه‌ ولی‌ مالیاتهای ما سرازیر میشه تو شکم ملکه گشنه گدای شما! هر چه باشه مستعمره انگلیسه این کشور پهناور! هر چند مدت خبر مرگش جنتی عجوزه انگلیس مثل فیلم رابین هود سر و کلش پیدا میشه تا سکه‌های مردم را وکیوم کنه!
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 03:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.