پدر مسی بازداشت شد

"خورخه مسی" به اتهام پولشویی درارتباط با یک شبکه قاچاق مواد مخدر بازداشت شد.

به گزارش مهر، پدر "لیونل مسی" ، مهاجم سرشناس تیم فوتبال بارسلونا، از سوی واحد عملیاتی حق شهروندی (UC0) متهم است که به هنگام برگزاری دیدار خیریه و همچنین برگزاری کنسرت برای "موسسه لیونل مسی" که توسط پسرش بنیان نهاده شده، بلیت های مسابقه را به یک شبکه قاچاق مواد مخدر اقدام فروخته و 10 تا 20 درصد کمیسیون دریافت کرده است.

بر پایه گزارش ال موندوی اسپانیا، "لیونل مسی" و هم تیمی‌های وی همچون "دنی آلوز"، "خوزه مانوئل پینتو" و "خاویر ماسچرانو" پیش از این از سوی پلیس تحت بازجویی قرار گرفته اند.

در ماه سپتامبر مسی پنج میلیون یورو مالیات به مقامات کشور اسپانیا پرداخت کرد.

+59
رأی دهید
-4

تن‌ تن‌ و میلو - دویسبورگ - آلمان
حالا ارتش سایبری علی‌ گدا چه خر کیفی‌ میشن از خوندن این خبر که دیدید ما حق داشتیم به پسر این کافر مرتد ، فحش خواهر و مادر دادیم!!! آقا امام زمان به ما امداد غیبی داده بود که پدر منافق این مسی ،مفسد الارض است!! خلاصه اینکه فحاشی به مسی و تمام دنیا حق مسلم و قانونی ماست!!! تو نماز جمعه بعدی به امامت خاتمی کرگدن، تو تکبیر ، شعار : مرگ بر آرژانتین رو هم اضافه کنید!!!
دوشنبه 25 آذر 1392 - 21:27
reza_persian - تنسبرگ - نروژ
به سلامتی، چشم لئو روشن!
دوشنبه 25 آذر 1392 - 21:50
با احترام - منچستر - انگلستان
تن‌ تن‌ و میلو - دویسبورگ - آلمان فکر کنم شما در باغ نیستی این مردم ایران عقدهای هستند که به همه وکس ناسزا میگند چه ربطی به حکومت داره اگرحکومت بگه خودتان را بکشید مردم باید خودشان را بکشند مردم ایران عقدهای هستند ربطی هم دولت نداره در این سایت به زضازاده ناسزا میکفتند که چرا در اربعین چای میریزد به علی فحش میدهند تو را به اون انصافت قسم ات میدهم ایا این طور نیست در ضمن من حامی دولت نیستم فردا همه به من بدبخت ناسزا نگویند جمله اخر ما مرده پرست هستیم
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 09:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.