دکتر لاهیجی: من اجر خودم را گرفته‌‌ام؛ همین که شبها راحت می‌خوابم.

+36
رأی دهید
-2

واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
اقدامات بین المللی و جهانی اقای لاهیجی بر کسی پوشیده نیست اما من هم یک خاطره ای از این بزرگوار دفاع از حقوق بشر را عنوان کنم . هنوزامام راحل بایران نیامده بود. یعنی تشریف خوشان را نیاورده بودند. منظور هنوز در هواپیما نگفته بود من پس از جندین سال که بایران میروم احساسی ندارم .منظورم ان جمله است . همین اقای دکترلاهیجی که عکس دکتر مصدق دید و تصمیم گرفت وکیل بشود و هنوز هم نمیداند چرا یک نخست وزیر غیر نظامی در دادگاه نظامی باید محاکمه شود همین اقا. همین اقا بدلیل تاخیر پرواز امام راحل بایران تمام تهران را با دسته گل راهی سفارت فرانسه کرد که چرا امام راحل نشده ان زمان را بایران راه نمیدهید. بله همین اقای وکیل حقوق مدافع همه. حیف شهر هانوفر وشهردار چیز فهم ان شهر
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 09:25
kamran631 - لیون - فرانسه
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان- آقای لاهیجی هم مثل همه روشن فکران آن زمان اشتباه کرد، احمد شاملو و دیگران هم کارنامه درخشان تری از لاهیجی در مورد این نظام سفاک و ضدّ حقوق بشر ندارند. همه در آن برهه گول خوردند. باید قبول کنیم که کشور ما از نظر سطح روشن فکری در فقر قرار دارد، حتی در زمان ما و در قرن ۲۱. ولی‌ این چند سال اخیر دکترلاهیجی خدمات درخشانی در جهت احقاق حقوق بشر در ایران و کشور‌های دیگر انجام داده که جای تقدیر دارد.
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 12:51
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
kameran 631 فرانسه. نازنین. ما که چیز دیگری نگفتیم. من همان چیزی را میگویم که سرکار میفرمائید..این اقایان روشنفکرها که تمام انان داعیه شاه شدن را در سر میپروراندند ودر زیر تابلو مردم فریب خلق . مردم. چریک و از این مزخرفات همه با هم دست بدست هم دادند و گاها با هم برای بدتر و شدید تر ضربه زدن مسابقه هم گذاشتند. اقای اسمعیل به اذین همراه با کیانوری ها و همراهان دیگرشان از یک طرف .مجاهدین خلقی ها هم از یکطرف .و ان چریک های فدائی که اعضا انها اصلا کلمه چریک را هم نمیدانستند چطور باید نوشت. همراه با همین اقای شاملو. همین خانم سیمین دانشور . همین اقای علیرضا نوری زاده و هزاراننام دیگر دست بدست هم دادند و همه انها امروزه در زیر لحاف اربابان خودشان در خارج خوابیده اند و فقط جوانان کشور وهمراه با مردم به ذلت کشانیده شدند . همین وسلام
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 20:09
kamran631 - لیون - فرانسه
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان- عزیز، این چپی‌ های گند دماغ ما اصلا حاضر نیستند که ۱ سانتی متر هم از مواضع خود عقب نشینی کنند و هنوز هم آن فاجعهٔ ۳۵ سال پیش را انقلاب می‌نامند ! خوشحالم که اشخاص فرهیخته مثل شما در داخل و خارج کشور داریم، به امید آزادی و سر بلندی مام میهن.
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 15:02
kamran631 - لیون - فرانسه
دوست عزیز، پس با هم هم عقیده هستیم، درود ٔبر شما. البته دکتر لاهیجی در فرانسه شخص شناخته شده و خوش نامی‌ هست، باید قادر باشیم که اشتباه ۳۵ سال پیش او را ببخشیم.
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 14:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.