مرتضوی مدعی طلب 60 میلیونی از تامین اجتماعی شد!

مرتضوی ادعا کرده بود که مبلغ 60 میلیون تومان بابت افزایش حقوق خود از صندوق تامین اجتماعی طلبکار بوده که تا تاریخ زمان مسئولیت خود این مطالبه به او پرداخت نشده و لذا مدیران فعلی سازمان باید این طلب را به او پرداخت کنند.

قانون‌آنلاین- سعید مرتضوی، مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی مدعی شده است که مبلغ ۶۰ میلیون تومان بابت افزایش حقوق خود از صندوق تامین اجتماعی طلبکار است.

به گزارش پیام نو، به نقل از منابع نزدیک به سازمان تامین اجتماعی، مرتضوی مدعی است که این مطالبه‌اش تا تاریخ زمان مسئولیتش به او پرداخت نشده و لذا مدیران فعلی سازمان باید این طلب را به او پرداخت کنند.

همزمان با نهایی شدن گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و قبل از اینکه این گزارش در مجلس قرائت شود  سعید مرتضوی مدیرعامل سابق صندوق تامین اجتماعی طی درخواستی که تسلیم این صندوق کرده بود، خواستار دریافت مبلغ ۶۰ میلیون تومان به عنوان مطالبات معوق شده بود.

در پی تحقیق و تفحص مجلس نهم از سازمان تامین اجتماعی اتهامات فراوانی متوجه عملکرد مدیران دولت احمدی نژاد از جمله سعید مرتضوی شد. از جمله این تخلفات انعقاد قرارداد میلیونی مرتضوی با شبکه سه سیما و اعطای کارت های هدیه به دولتمردان احمدی نژاد و … بود. هر روز ابعاد جدیدی از این تخلفات در رسانه ها منتشر می شود.

+22
رأی دهید
-48

sharafYabi - بیمبه - انگولا
چه جالب. مدعیآن ذوب در ولایت. بیشتر شبیه طلای ذوب شده می‌مونه. عجب چرخشی!
یکشنبه 24 آذر 1392 - 21:36
mina minavand - هانور - آلمان
مردیکه دزد و قاتل
یکشنبه 24 آذر 1392 - 22:15
greentree - تهران - ایران
این رفتار را از باند مصباح یزدی و احمدی‌ نژاد یاد گرفته ، این مرد تمامی‌ زندگیش با دروغ و تقلب ساخته شده درست مثل باند مصباح ،حالا همانند قاتل‌های سریالی طلبکار هم هست
یکشنبه 24 آذر 1392 - 22:45
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
واقعا پررو . مردک فاسد . افزایش حقوق؟ مگه چقدر می‌گرفته که فقط اضافش شده ۶۰ میلیون؟.
یکشنبه 24 آذر 1392 - 23:25
compatriot - تورنتو - کانادا
مگه تو چکاره بودی که ۶۰ میلیون حقوقت باشه! آهان فهمیدم جنایتکار ولایت فقیه که مثل رهبردزدش حقوقش ۶۰ میلیونیه و حقوق سالیانتون میلیاردیه! فاسدین و زباله‌های تاریخ!
دوشنبه 25 آذر 1392 - 00:08
agha-javad - تهران - ایران
سرباز امام زمان دیگه، پول و مقام واسه اینا که مطرح نیست!!!‌ای بر اون پدرتون که نسل کثیفی رو بوجود آورد!!
یکشنبه 24 آذر 1392 - 21:33
razmandeh - استکهلم - سوئد
راست میگه!!!! اینقدر زحمت کشیده کارت هدیه فرستاده دهان همه معترضان به دولت را سرویس کرد و بست حتا آدم هم کشت به خاطر نظام و اسلام حالا حقش را نمیدهند ؟؟؟؟ عجب آدمهای نمک نشناسی هستند این سران رژیم !!! مرتضوی جان شکایت به امام زمان ببر که اینجا لاریجانیها حسابی‌ برات نقشه کشیدند!!! می‌شه گفت انا الله و انا علیه‌ راجعون
یکشنبه 24 آذر 1392 - 21:42
samsad - تهران - ایران
حاجی مرتضوی، مرد شریف و بزرگوار و خدمت گزار ...شما راست می گویید که طلب کار هستید چرا که این مبلغ حق ...کشی، ...کشی ودیگر کارهای شما برای مسئولان بوده است که چون گفته بودند و نداده اند، حالا ... دارد می سوزد...وایستا و حقت را بگیر و گرنه به صنفتان ظلم می شود. فقط امیدوارم روزی در مقابل یک قاضی واقعی ببینمت....و التماست برای اعدام نشدن.
دوشنبه 25 آذر 1392 - 00:02
کبالت3 - کرج - ایران
جیبامو محکم بگیرم این افسار بریده و از همه طلبکاره لابد سید هم هست و مطابق شرع انور حتی از هر پنج انگشت هم یکیش مال اونه حالا کدوم انگشت بماند کبلائی.
دوشنبه 25 آذر 1392 - 16:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.