شکایت زن تهرانی از مردی که موقع آمدن مهمان غش می‌کرد!

زنی در دادگاه خانواده ونک دادخواست مهریه خود را به قاضی یکی از شعب این مجتمع قضایی خانواده ارائه و بیان کرد: می‌خواهم مهریه‌ام که حقم است را دریافت کنم و شوهرم باید آن را پرداخت کند.

وی با بیان این‌که وضع مالی شوهرم بسیار مناسب است، ادامه داد: شوهرم طی 10 سال به من سختی داده و آن‌قدر خسیس بوده که تمام اقوام از ما دور شدند چراکه وقتی مهمان به خانواده ما می‌آمد شوهرم خود را به مریضی می‌زد و کاری می‌کرد تا همه از خانه ما بروند.

زن جوان با بیان این‌که یک فرزند دارم و 10 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، افزود: به دادگاه آمدم تا مهریه‌ام که تنها " یک سکه بهار آزادی" است را از شوهر خسیسم بگیرم چراکه پرداخت یک سکه او را عذاب می‌دهد و بهترین روش جبران کارهایش همین است؛ شوهرم آنقدر خسیس و وابسته به پول است که برای دادن یک اسکناس 100 تومانی مریض می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شوهرم نمی‌تواند دست از خساست خود بردارد، گفت: پرداخت یک سکه برای من فایده ندارد ولی حق شوهرم است که به دادگاه بیاید و تاوان کارش را حتی با پرداخت یک سکه پس دهد بنابراین باید مهریه‌ام را پرداخت کند و خدا را شکر کند که از او جدا نشدم.

مرد در دادگاه حضور داشت و با بیان اینکه نمی‌توانم مهریه‌ همسرم را بپردازد چراکه وضع مالی خوبی ندارم، افزود: همسرم 10 سال کنارم زندگی کرده و نباید برای به دست آوردن اموال مرا نابود کند و به دنبال حق و حقوق خود باشد و باید بداند که من مهریه‌اش را نمی‌پردازم.

وی ادامه داد: همسرم مدعی است که وضع مالی مناسبی دارم چون هیچ گاه نگذاشتم که احساس کمبود کنند و همه چیز برایشان فراهم بوده است.

زن بار دیگر در مقابل قاضی پرونده با بیان اینکه تحمل دروغ‌هایش را ندارم و جانم به لبم رسیده است، اظهار داشت: همسرم وضع مالی مناسبی دارد و آنقدر با خساستش مرا عذاب داده که مجبور به این کار شدم و گذشت نمی‌کنم.

وی ادامه داد: فیلم بازی کردن شوهرم برایم عادی شده و "غش کردنش" زمان آمدن مهمان از کار‌هایی بود که همه اقوام با آن آشنا بوده و می‌دانند که بازی می‌کرد دیگر آبرویی برایم نمانده است یا باید مهریه‌ام را بپردازد یا از او جدا خواهم شد.

قاضی پرونده بعد از صحبت‌های زن و مرد و با وجود مدارک موجود در خصوص اموال مرد، او را محکوم به پرداخت مهریه زن کرد و آن دو را به مصالحه دعوت کرد.

+72
رأی دهید
-7

کبالت3 - کرج - ایران
احتمال زیاد بعد از دادن یه سکه یه سکته هم میزنه و خلاص و اونی رو که نخورده بود برای بخورها بجا میزاره و میره کبلائی.
یکشنبه 24 آذر 1392 - 19:37
azadeh11 - آمستردام - هلند
اگه بگم طلاق بگیر، طفلک بچه‌ات چیکار کنه، احتمالا شوهر خسیس میره یک زن دیگه میگیره. اگه بخواهی با این مرد خسیس زندگی‌ کنی‌ جوانی خودت را از دست میدی و زندگی‌ نمیکنی‌. اگه بتونی‌ دست بچه‌ را بگیر و هم خودت و هم بچه را نجات بده.
یکشنبه 24 آذر 1392 - 20:26
samad agha75 - ایران - ایران
تو تاریخ ما از این غشهای مصلحتی یک نمونه داریم
یکشنبه 24 آذر 1392 - 21:40
pooyan21 - رم - ایتالیا
یارو اصفهانی‌ بوده شک نکن دیدم که میگم دارم ۲ سال یکیشونو تحمل می‌کنم
یکشنبه 24 آذر 1392 - 22:37
سيروس كمال - دبى - امارات
samad agha75 - ایران - ایران . درسته دوست من و اسمش هم هست م. م.
دوشنبه 25 آذر 1392 - 05:28
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
ها ها ها ها ها عجب احمقی
دوشنبه 25 آذر 1392 - 09:57
مهم - بروكسل - بلزيك
داستان قشنگی‌ بود کلی‌ خندیدم امان از دست این مردای خسیس ما هم اینجا یه دوست داشتیم که اقامت هم گرفت اینجا برگشت ایران اسمش علی‌ بود بهش میگفییم علی‌ گدا بال مرغ میخورد عشقش پیکان ۴۷ بود سالی‌ ۱ بار حموم میرفت که پول آب نده این خانومو درک می‌کنم زندگی‌ کردن با آدم خسیس مصیبت بزرگی‌ است
‌سه شنبه 26 آذر 1392 - 13:59
سرسره - اهواز - ایران
مهم بروکسل چی شده تو که از زنها خیلی بد میگفتی ؟مردها رو مظلوم میدونستی ؟ حالا میبینی که چیزی برای دفاع کردن نداری
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 12:30
مهم - بروكسل - بلزيك
سرسره - اهواز - ایران دوست عزیز من نه ضدّ زن هستم نه از زنا بد میگم اگه چیزی هم بگم واقعیت است تو اون گامنت اگه از زن ایراد گرفتم درست ایراد گرفتم چون همسفر با زن یعنی‌ همسفر با عذاب و جهنم البته برای شخص خودم اون هم نه همهٔ زنا اگه گامنت‌های من بادقت بخونی همیشه درصد بکار میبرم جمع نمی‌بندم خودت قضاوت کن تو اون ویدئو زن معلوم است ۳۰ سال رو داره حالا کمتر و بیشتر شبیه بچها می‌مونه تو ماهی‌ گرفتن برای ۱ ثانیه نگاه کردن این صحنه هم اعصاب خورد کن است حساب کن با یه هم چین زنی‌ بخواد آدم کاری بکند یا جای برود دهان آدم رو سرویس می‌کنه با این اخلاق و رفتار و مسخره بازی و بچه بازیش
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 15:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.