فتح الله زاده:ازمارادونا کمترم که کفاشیان مرا نبردبرزیل؟

علی فتح الله ‌زاده می‌گوید هر طور شده به خرج علی کفاشیان به برزیل می‌رود و این سفر را از رئیس فدراسیون طلب دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ البته او می‌خواهد برای اینکه کارش برای فدراسیون هم قابل توجیه باشد با هدفی فرهنگی عازم این سفر شود. هدف او هم دلجویی از لیونل مسی است. این قدر او به خود اطمینان دارد که می‌گوید: «مطمئن باشید 2 دقیقه با مسی حرف می‌زنم و کاری می‌کنم که برگه I Love You Iran در دستش باشد وقتی به زمین می‌آید.»


*هر طور که هست می‌خواهید بروید برزیل و برایش دلیل می‌تراشید دیگر؟
معلوم است که کفاشیان باید مرا به برزیل ببرد. او این سفر را به من بدهکار است. 4 سال عضو هیأت‌رئیسه فدراسیونش بودم، تا شاه عبدالعظیم هم مرا نفرستاد، درحالی که خیلی از فدراسیونی‌ها 4 تا سفر برزیل رفتند. سهم مرا هم بهروان رفته بود!


*آقا دست از سر این آقای بهروان بر نمی‌دارید؟
نه حالا کلاً می‌گویم که یک سفر برزیل هم قرار نیست کفاشیان بعد از این همه سال رفاقت مرا ببرد؟ پس الکی این همه از او دفاع کردم و این هم بازیکن آماده به تیمش دادیم که بروند جام جهانی؟ حالا باید جبران کند دیگر! تازه مرا که می‌شناسید. مسی را دو دقیقه ببینم دیگر نمی‌گذارم چیزی توی دلش بماند و حسابی با ایرانی‌ها رفیقش می‌کنم.(‌این جمله را می‌گوید حسابی می‌خندد) از الان هم بگویم، کفاشیان بخواهد دبه در بیاورد که پول ندارم با من طرف است و خلاصه نقدش می‌کنم. این سفر را از دست نمی‌دهم! فکر کردید من از مارادونا کمترم که به او 100 هزار دلار پیشنهاد بدهند بعد مرا تا برزیل نبرند؟ (‌دوباره می‌خندد و البته این حرفش ما را یاد کارهای نمایشی حاجی با توپ و عکس‌هایی می‌اندازد که از حرکات تکنیکی‌‌اش در روزنامه استقلال جوان منتشر می‌شود)


*خیلی هم از کامنت‌های پای خبرهای‌‌تان گلایه داشتید؟
راست می‌گویم. این را که دیگر خود شما هم قبول دارید. الان همین سایت شما. من یک دفتر 200 برگ از نظراتی که درباره‌ام منتشر کردید را آماده کرده‌ام که برای‌‌تان بفرستم. بابا بعضی از این کامنت‌ها دیگر خیلی بی‌انصافی است. ببینید این فرهنگ اشتباه است که نهایتش می‌شود صفحه فیسبوک مسی. ما در فوتبال خودمان همه حرمت‌ها را از بین بردیم. شعارها از روی سکو‌ها رسیدند به صفحات سایت‌ها و بعضی‌ها از خانه‌های‌شان همان فریادهای استادیومی را سر می‌دهند. بعضا هم دوستان رسانه‌ای ما یادشان می‌رود این نظرات را فیلترگذاری کنند. بعد که این حرف‌ها رواج پیدا کرد، تبدیل به یک عادت شد و حالا یکدفعه به شکل آنچه در مورد مسی یا آن خانم مجری اتفاق افتاد، فوران می‌کند.


*البته این ادبیات کلامی ورزش‌مان هم بی‌اثر در ساخته شدن چنین فضای احساسی نیست.
قبول دارم. خود ما که در خانواده ورزش بودیم، این حرمت‌ها را شکستیم. کم پشت‌سر مهم سخن نگفتیم. ادبیات‌مان فاخر نبود و مشکل‌ساز شد. بعد که همه چیز دم دستی شد. برای توجیه کارهای‌مان هر کاری کردیم، فضا هر روز بدتر شد. مدام خانواده‌ها از فوتبال دور شدند. استادیوم‌هایمان هر روز خالی‌تر شد و حالا داریم به سمتی می‌رویم که به نظرم چند سال دیگر باید برای رفتن مردم به ورزشگاه‌ها ماشین جایزه بدهیم. باز هم بعید می‌دانم با گذاشتن جایزه بتوانیم مردم را به استادیوم‌ها بکشانیم. کاش می‌شد یک روزی این حرف‌ها، این مشکلات بحث شوند و با شهامت از مشکلات بگوییم و به فکر رفع ساختار مشکلات‌مان باشیم. خیلی وقت است که زنگ خطر برای فوتبال‌مان به صدا در آمده اما هنوز هم به فکر نیستیم. راستش من که خیلی خسته شدم. می‌خواهم ول کنم و بروم.


*حاج آقا شما هم که هفته‌ای دو بار استعفا می‌دهید و هیچ جا هم نمی‌روید.
چون می‌دانم شما و یکسری دیگر که همه می‌شناسندشان آرزوی‌‌تان رفتن من است، می‌گویم استعفا می‌دهم و بعد نمی‌روم تا حال‌‌تان گرفته شود(‌با خنده می‌گوید شوخی کرده است!)

+12
رأی دهید
-50

rasan - لندن - انگلیس
آدم باورش نمیشه که این تیتر و اینگونه صحبت کردن متعلق به یک مدیر رده بالا و باتجربه باشه!!
یکشنبه 24 آذر 1392 - 19:46
Kiseh - استرالیا‌ - سیدنی
تو اسکلی به مولا..................،
یکشنبه 24 آذر 1392 - 20:12
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
این مردک میگه یه سفر برزیل به خرج کفاشیان طلبکاره! خودش هم میدونه که خرج سفرشوون از بودجه عمومی (بیت المالِ) اما از اوونجا که همشون میدونند که صاحبان قدرت و مقام در جمهوری ولی وقیح، هر طوری که دلشوون بخواد ثروت ملی و بودجه عمومی رو هاپولی میکنند، از الان زنبیل گذاشته که از قافله عقب نمونه. بدبخت های عقب افتاده. برید برزیل و توی استخر هدایت کنید کفار رو به صورت انگشتی.
یکشنبه 24 آذر 1392 - 22:16
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
مزخرف تر از این مردک اسکل تو فوتبال ایران و منطقه غرب اسیا تا نواحی شمال آفریقا نداریم .
دوشنبه 25 آذر 1392 - 00:00
تن‌ تن‌ و میلو - دویسبورگ - آلمان
از هموطنان عزیز داخل ایران خواهشمندم مرحمت فرموده و این جناب را با فرهنگ لاتی‌ حرف زدنش به ما معرفی‌ کنند، تا ما هم بفهمیم که اصلا این آقا کی‌ و چه کاره است ؟!! ببین چه راحت و با شوخی‌ و بذله گویی از نوع بسیجی‌، بین خودشون سفر به برزیل رو تقسیم میکنند!!!
یکشنبه 24 آذر 1392 - 20:42
تورج - لندن - انگلیس
خاک بر سر کفاشیان که تو 4 سال عضو هیأت‌ رئیسه فدراسیونش بودی و هنوز اینقدر عقده ای ماندی........... حتما برای بچه بازی و آبروریزی میخوای بری... بجای اینکه بری و با مسی حرف بزنی و کاری کنی که برگه I Love You Iran در دستش باشد.... احمقه کودن برو در مطبوعات و.... کاری کن دیگه تعدادی ابله دوباره از این چرندیات ننویسند.... و آبروی 75 میلیون و یک مملکت را خدشه دار نکنند.
یکشنبه 24 آذر 1392 - 21:11
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
چتر باز شاخ و دم نداره که ، بالا نسبت چتر باز و لاشخور
دوشنبه 25 آذر 1392 - 06:31
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
چتر باز شاخ و دم نداره که ، بلا نسبت چتر باز و لاشخور
دوشنبه 25 آذر 1392 - 06:31
raha1984 - هامبورگ - المان
مملکت در دست یک مشت دزد لات چاله میدنی !!
دوشنبه 25 آذر 1392 - 08:17
shahab46 - هانوفر - المان
نه بابا تو خیلی‌ از مارادونا سرتری, تو خودت یک شوالیه هستی‌ مثلا , ارواح آن خیک گندهت. پول میده مدرک میخره بعد دنبال این الاغ یا آن الاغ میفته تا مجانی‌ بره برزیل
دوشنبه 25 آذر 1392 - 10:20
amonbede - تهران - ایران
با بودجه ی بیت المال خودشون رو طلبکار همدیگه میدونند جالبه والله
دوشنبه 25 آذر 1392 - 10:55
zoroye iran - وين - اتريش
کفاشیان کیسه کش میبره این اسکل رو همونطور که پول جواد دستمال رو داره میده این هم منبع حرفم به گزارش بانک ورزش، فتح‌الله‌زاده بعد از این جلسه از توافقات به دست آمده با رئیس فدراسیون حرف زد و اینکه بازیکنان استقلال را بعد از پایان فصل و قبل از شروع لیگ قهرمانان آسیا به تیم ملی می‌دهد. حال امروز شاهد هستیم کفاشیان مصاحبه‌ای انجام داده و مدعی شده برای پرداخت قرارداد نکونام به استقلال کمک می کند. این توافقی است که همین دیروز به دست آمده و مشخص نیست پرداخت پول نکونام چه ارتباطی به فدراسیون فوتبال دارد و آیا فدراسیونی‌ها برای در اختیار داشتن بازیکنان سپاهان هم حاضرند دست به جیب شوند و ملی‌پوشان‌شان را با پول بخرند یا خیر.
دوشنبه 25 آذر 1392 - 17:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.