خودکشی مادر و فرزند از طبقه دوازدهم

یک زن چینی که به گواهی همسایگانش بیکار و افسرده بود، پس از مشاهده ماموران پلیس و امدادی که قصد داشتند مانع از خودکشی او شوند، فرزندش را به کنار پنجره آورد و تهدید کرد اگر بخواهید مانع از کار من شوید اول این بچه را می کشم و بعد خودم را.

سخنگوی پلیس چین در این باره گفت: این وضعیت بسیار حساس و ظریف بود و ما نمی بایست اشتباهی مرتکب می شدیم. در زمانی که یک متخصص سلامت روان با او صحبت می کرد، ماموران ما برای رسیدن به پنجره تلاش می کردند.
در نهایت، آتش نشان ها به آرامی از طریق پنجره دیگری خود را به پنجره  آپارتمان این زن زاندند و پس از چند دقیقه مذاکره، او تسلیم شد.

قرار است این زن به یک بیمارستان روانی فرستاده شود و فرزند او نیز به احتمال زیاد به خانواده های دیگر واگذار می شود.

+63
رأی دهید
-6

دوستدار - استهکلم - سوئد
عجب خری بوده! یک خانم چینی را می شناسم او هم یک فرزند دارد و فرزندش را راه کرده وقتیکه در مورد فرزندش ازش سوال میشود خیلی بی تفاوت میگوید خبری ازش ندارد و هیچ احساسی براش ندارد. وخیلی تعجب میکند کسانی را میبیند و میشناسد که صاحب چندین فرزند هستند.
یکشنبه 24 آذر 1392 - 17:00
piade - تهران - ایران
دوستدار - استهکلم - سوئد . فرزندش را راه کرده یعنی چی خوب؟ چی نوشتی؟
یکشنبه 24 آذر 1392 - 22:32
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
piade - تهران - ایران. یعنی بچه رو رها کرده پیاده جون ..... یک ذره از ... استفاده کن ........ با این تیزهوشی ات چطور از خیابون رد می شی
دوشنبه 25 آذر 1392 - 09:59
nushin-alman - برونسچویگ - آلمان
پاده- تهران ایران. به جای اینکه بخوای غلط گیری کنی‌ یه نظر بده بخندیم، طرف نوشته بچشو رها کرده. متوجه شدی مهندس؟؟ به هر حال ادامها وقتی‌ جونشون به لبشون میرسه نمیدونن بهترین راه و کار کدومه.
دوشنبه 25 آذر 1392 - 11:20
alitajrishi - تهران - ایران
نوشین‌آلمان- لووووول .هاهاهاها کلی‌ خندیدم به این حرفت مهندس خیلی‌ وقت بود که نشنیده بودم ...ایول.
دوشنبه 25 آذر 1392 - 13:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.