بیانسه تمام آلبوم تازه خود را ناگهان به صورت آنلاین منتشر کرد

 بیانسه پنجمین آلبوم موسیقی خود را به صورت غیرمنتظره، به صورت آنلاین روی سایت آی تونز منتشر کرد. این آلبوم ۱۴ آهنگ تازه و ۱۷ موزیک ویدئو دارد.

این تازه ترین آلبوم بیانسه پس از آلبومی است که در سال ۲۰۱۱ منتشر کرد. او در این آلبوم از همکاری شوهرش جی زی و دخترش بلو آیوی استفاده کرده است.
این خواننده ۳۲ ساله در یک بیانیه مطبوعاتی نوشته: "سورپریز!" و افزوده که از انتشار آلبوم "به شیوه سنتی" خسته شده بوده است.

بیانسه در ادامه نوشته است: "انتشار همزمان این آهنگ ها به این معنی است که من می توانم مستقیما با طرفدارانم گفتگو کنم."

این یکی از معدود آثار منتشرشده مهم در سال های اخیر است که پیش از انتشار رسمی، به فضای اینترنت نشت نکرده است.

بسیاری از آهنگ ها و آلبوم های چهره های شاخص دنیای موسیقی در مرحله ساخت و توزیع، لو می روند ولی آلبوم بیانسه در حال حاضر صرفا روی آی تونز در دسترس است.

سی دی های این آلبوم از صبح جمعه در حال آماده سازی است و انتظار می رود که روز ۲۱ دسامبر به فروشگاه ها برسد.

پیش از بیانسه، دیوید بووی در ژانویه امسال، پس از سالها بازنشستگی، بدون خبر قبلی، یک آهنگ تازه را به صورت آنلاین منتشر کرد.

با این حال، کار بیانسه ابعاد بسیار بزرگ تری دارد، و هر یک از آهنگ های آلبومش موزیک ویدئو هم دارد.

بیانسه گفته است که یادآوری خاطراتش از تماشای ویدئوی "تریلر" مایکل جکسون در سال ۱۹۸۳ انگیزه او برای این کار بوده است.

او درباره موزیک ویدئوهای همراه این آلبوم گفته: "دلم برای آن تجربه عمیق تنگ شده. حالا مردم فقط به چند ثانیه از آهنگ ها روی آیپادشان گوش می دهند و از کل تجربه بهره نمی برند."

با این حال شماری از آهنگهای مورد انتظار طرفدارانش در این آلبوم نیست، از جمله آهنگی که بیانسه در ماه فوریه در جریان مسابقات سوپر باول اجرا کرد.

همچنین آهنگ ایستادن روی خورشید "Standing on the Sun" که در تور جهانی اش خواند و بخشی از آن در یک آگهی برای اچ اند ام ساخته شده، در این آلبوم موجود نیست. از آهنگ زنان بزرگ (Grown Woman) که امسال در تبلیغ تلویزیونی پپسی استفاده شده، صرفا در یک موزیک ویدئو استفاده شده و نسخه صوتی اش در این آلبوم دیده نمی شود.

جما کینی، از رادیو بی بی سی ۱ گفته است: "بعضی از موزیک ویدئو ها انگار ویدئوهای خانگی است. بیانسه در تعطیلات است، درباره همسرش می خواند، مست عشق است."

خانم کینی که در برنامه تودی رادیو ۴ بریتانیا صحبت می کرد گفت که این انتشار غیرمنتظره، نشان می دهد که "قواعد دنیای موسیقی در حال تغییر است."

+21
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.