همدستی 2 مرد و یک زن در قتل مرد رستوران‌دار

مرد تهرانی پس از پی بردن به ارتباط پنهانی همسرش با مردی غریبه، با همدستی عموی همسرش، مرد جوان را به باغی در ملارد کشانده و او را خفه کرده بودند که همراه زن خیانتکار از سوی پلیس آگاهی غرب استان تهران دستگیر شدند.

به گزارش جام جم، عصر دوازدهم مرداد 1390 مردی در اصیل آباد شهریار منتهی به جاده رباط کریم، با مشاهده خودروی پرایدی که در حاشیه جاده متوقف بود و راننده آن حرکت نمی کرد به اوضاع مشکوک شد و به سمت راننده رفت، اما دست و پای مرد جوان بسته و نفس نمی کشید.

مرد رهگذر با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان شهریار در غرب استان تهران تماس گرفت و موضوع را به ماموران اطلاع داد.

در پی این تماس، کارآگاهان جنایی با حضور در محل، موضوع را به بازپرس ولایی کبریا، کشیک ویژه قتل دادسرا گزارش دادند و با هماهنگی قضایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

در بررسی خودروی پراید نیز مدارکی که هویت مقتول را نشان دهد، پیدا نشد و خودرو به پارکینگ پلیس انتقال یافت. با شروع تحقیقات برای دستگیری عاملان جنایت و برملا شدن هویت مقتول، ماموران اطلاع یافتند خانواده ای به پلیس آگاهی تهران مراجعه و گم شدن پسر جوان خود را که صاحب یک رستوران بوده، گزارش کرده اند که مشخصات فرزند آنها با مقتول مطابقت داشت.

به این ترتیب این خانواده تهرانی به پلیس آگاهی شهریار احضار و در تحقیق از آنها معلوم شد فرزندشان روز حادثه برای انجام کاری با خودروی پرایدش خانه را ترک کرده و دیگر بازنگشته است. در ادامه با حضور این خانواده در پزشکی قانونی، هویت مقتول تائید شد.

کارشناسان پزشکی قانونی نیز نظر دادند مرد جوان بر اثر خفگی به قتل رسیده است.به این ترتیب شواهد نشان می داد صاحب رستوران در مکان دیگری به قتل رسیده و جسدش به این محل منتقل شده است.

تحقیقات گسترده پلیس برای رازگشایی از پرونده ادامه داشت تا این که ماموران اطلاع یافتند مقتول با زن جوانی به نام سمیه در ارتباط بوده که این زن پس از مرگ وی به طرز مرموزی ناپدید شده است.

با مشخص شدن این موضوع، این زن به عنوان مظنون به قتل تحت تعقیب قرار گرفت تا این که روز چهارشنبه بیستم آذر امسال ـ در حالی که دو سال از وقوع این حادثه می گذشت ـ وی همراه شوهرش به نام «ناصر» دستگیر شد.

متهمان به پلیس آگاهی شهریار منتقل شدند و شوهر سمیه به جرمش با همدستی عموی همسرش اعتراف کرد.

اعتراف به جنایت

متهم به قتل با اشاره به نحوه جنایت گفت: مدتی بود متوجه تغییر رفتار های همسرم شده بودم تا این که پی بردم او به من خیانت کرده و با مردی ارتباط پنهانی دارد.

با پی بردن به این موضوع، آنقدر همسرم را کتک زدم که سرانجام گفت یک روز که به عنوان مسافر سوار خودروی مقتول شده، با او ارتباط دوستی پیدا کرده و چند بار هم به رستوران وی در تهران رفته است و همچنان با وی ارتباط پنهانی دارد.

وی اضافه کرد: وقتی متوجه این خیانت در زندگی ام شدم، از همسرم خواستم اگر می خواهد طلاقش ندهم و جانش را نگیرم، با مرد جوان قرار ملاقات بگذارد. سپس موضوع را با عموی همسرم در میان گذاشتم و تصمیم گرفتیم دو نفری مرد رستوران دار را به قتل برسانیم.

متهم به قتل یادآور شد: طبق نقشه همسرم، او را به بهانه ملاقات به باغ عمویش در شهرستان ملارد کشاند. پس از ورود مرد جوان به باغ، من و عموی همسرم به او حمله کردیم و پس از بستن دست و پایش، با انداختن طنابی دور گردنش او را خفه کردیم و جسدش را با خودروی خودش به اصیل آباد که منتهی به جاده رباط کریم می شد، منتقل و همانجا رها کردیم.

در پی اعتراف متهم، همسرش گفته های او را تائید کرد. در ادامه همدست او(عموی متهم زن) نیز دستگیر شد و به همدستی با متهمان در ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهمان از سوی بازپرس ولایی کبریا، رئیس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار در غرب استان تهران، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

+17
رأی دهید
-12

a.ahooraei - کلن - آلمان
عجب مرد بی غیرت و دیوانه ای که اسم عمل ضد غیرتش را غیرت میگذارد، آخه پفیوز نادان این زن که خیانت کرد دوباره هم اینکار را میکنه این دیگه چه تصمیم غیر معقولی هست که تو گرفتی ، خوب یه تی پا تو پشتش و از خونه مینداختیش بیرون و طلاقش میدادی . عشق زوری هم که فرجامی نداره.
شنبه 23 آذر 1392 - 12:41
azadeh11 - آمستردام - هلند
حالا چرا کشتیش. هم شدی قاتل و هم زندگیت را به باد دادی. اگه زنت را طلاق میدادی بهتر نبود. زنت رفته و بهت خیانت کرده به اون مرد رستوران در چه مربوطه. علت را پیدا کن . نه اینکه قاتل شو.
شنبه 23 آذر 1392 - 12:53
بت شکن - مونترال - کانادا
عقل که در بدن نیست جان در عذاب است اگه از راه قانونی عمل کرده بودی الان مقتول پشت میله‌های زندان بود و شما آزاد، ولی‌ الان مقتول راحت زیر خاک، شما پشت میله‌های زندان به انتظار قصاص، همسرتون هم بعد از چندی آزاد میشه و یک نفر دیگه را پیدا میکنه و شما هم از پشت میله‌های زندان حسرت بخورید!!
شنبه 23 آذر 1392 - 12:46
azirooz - تهران - ایران
به عنوان مسافر سوار خودروی مقتول شده، با او ارتباط دوستی پیدا کرده . چرا برخی زنهای متأهل به همین راحتی .. را بر باد می دهند؟
شنبه 23 آذر 1392 - 15:41
zan kermanshah - کلن - آلمان
آلمان/کلن.متاسفم برای کسانی که خیانت میکنند وخاک بر سر اون زن ومردی کنند که در چنین موقعیتهایی دست به قتل میزنند.کسی که حرمت زندگی را با خیانت از بین میبره قابل اعتماد نیست.و باید از زندگی مشترک برای همیشه بیرونش کرد .ای کاش آنقدر صداقت بین زن ومرد وجود داشته باشه که جایی برای خیانت وجود نداشته باشه .ای کاش
شنبه 23 آذر 1392 - 15:02
بابک - سبزوار - ایران
جنایت پشت سرهم
شنبه 23 آذر 1392 - 18:20
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
واقعا درد ناک است مردک احمق بجای اینکه علت این پنچربودن زنش را بداند و مثل یک انسان عاقل فکر کند اگر زنش پنچری نداشت ان مرد هیچوقت با این زن ارتباطی پیدا نمیکرد.حال در اینجا بجای اینکه زنش را طلاق دهد و یا با زن خوش تسویه حساب کند با ان مرد واردتسویه حساب شده. ان مرد که بتو احمق ناموس پرست خیانتی نکرده. زن تو که همسر تو است پنچری دارد بان مرد احمق چه ارتباطی دارد . حالا برو زندان ان همسر هم پراید سوار های دیگری پیدا میکند و خیالش هم از همه لحاظ راحت. مرد های ناموس پرست احمق بی شعور
شنبه 23 آذر 1392 - 18:27
amonbede - تهران - ایران
از این مرد نادان تر ندیدم زنش با خواسته و میل خودش خیانت کرده جوون مردم چه گناهی داشته باید زنت رو تنبیه سپس طلاق میدادی
یکشنبه 24 آذر 1392 - 02:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.