پنبه خوری جدید ترین رژیم لاغری برخی زنان

یک آسیب شناس اجتماعی و متخصص علوم رفتاری گفت: پنبه خوری جدید ترین رژیم لاغری برخی زنان است که به تازگی توسط کارشناسان ماهواره ای معرفی و توسط برخی از زنان اجرا می شود.

دکتر مجید ابهری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد رژیم لاغری پنبه خوری افزود: با توجه به اینکه کارشناسان نوظهور ماهواره ای هر روز روشهای و داروهای عجیب و غریب را برای انواع بیماریها و مشکلات عرضه می کنند این بار نیز روش جدیدی برای لاغر شدن توسط یکی از ماهواره‌ها کشف و معرفی شده و بعضی از زنان نیز بدون اطلاع از عواقب و عوارض آن این رژیم را اجرا می کنند.

دکتر مجید ابهریوی گفت: وضعیت این کار چنین است که پنبه را داخل آب لیمو یا سرکه می اندازند و بعد می خورند الیاف پنبه به خاطر پر حجم شدن درمعده جلوی اشتها را گرفته و میل به غذا را از بین می برد.

این آسیب شناس اجتماعی تاکید کرد: تا چند وقت دیگر با بیماری جدیدی مواجه خواهیم شد که افراد بر اثر پنبه خوری دچار بیماریهای دستگاه گوارشی شده و به عوارض دیگری مانند ورم و زخم معده دچار می شوند. همچنین به دلیل خاصیت اسیدی آب لیمو و اقلام مشابه افت فشار خون و مشکلات دیگر نیز ارمغان این بار شبکه های ماهواره ای است.

ابهری اظهار داشت: بهترین نوع رژیم برای لاغری مراجعه به متخصصان مجرب بوده و اغلب بانوان به دلیل کم تحرکی، سبک زندگی و تغذیه دچار چاقی می شوند که دراین مواقع پیاده روی و ورزش و اجرای رژیم های لاغری تحت نظر متخصصان منطقی ترین روشهای لاغری است نه اینکه با خوردن پنبه یا داروهای گیاهی که هیچ گونه آثار علمی و منطقی ندارند سلامت و زندگی خود را به دست کارشناسان ناشناخته در شبکه های ماهواره ای بدهیم که داروها و روشهای آنها هیچگاه از طریق علمی و پزشکی به تایید و اثبات نرسیده و هیچ تضمینی وجود ندارد که بعد از اجرای این دستورات و مصرف این داروها بیماریهای ناشناخته دیگری گریبانگیر آنان شود.

+19
رأی دهید
-33

ekman - شیراز - ‫ایران
پنبه میخورند و نخ تحویل میدهند!!!
شنبه 23 آذر 1392 - 11:34
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
خدایا به حق حرفهای نشنیده که شنیدیم.( اگر کسی عقل داشته باشد باور نمیکند) و انجام نمیدهد
شنبه 23 آذر 1392 - 13:10
azadeh11 - آمستردام - هلند
از این به بعد این خانمها لباس میدن بیرون. بجای اینکه پنبه بخورید . کمتر بخورید و اگه زیاد خریدید بدهید به یک ا دم مستحق. این مسلمانها که به اندازه کافی‌ معتاد و بچه‌های کار درست کردن.
شنبه 23 آذر 1392 - 13:03
kimiaa - تهران - ایران
این روش تعداد زیادی از مدلها برای لاغر موندنه....و خیلی احمقانه است!
شنبه 23 آذر 1392 - 13:34
a.ahooraei - کلن - آلمان
بعدش زیلوخوری میاد و اونم اینه که وقتی گشنتون شد یه تیکه از زیلوی زیر پاتونو میکنین و غورت میدین چون سرشار از مواد معدنی و فاقد چربی و پروتئین و قند میباشد. موفق باشید. بابا نخور ، نمی میری که ، فقط وزنت کم میشه.
شنبه 23 آذر 1392 - 14:27
m.n.s - کرج - ایران
میگم بدن پنبه خانوم عین هو پنبه نرم شده بیخبر از اینکه پنبه خانم هر روز پنبه میل میکنند
شنبه 23 آذر 1392 - 16:48
perser68 - فلوریدا - امریکا
ekam - شیراز - ایران. چی‌ گفتی‌!خودتم بعد نوشتن باید از هوش رفته باشی‌ از خنده!آای‌ خندیدم((:
شنبه 23 آذر 1392 - 16:51
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
خوب نخورید مگه مجبورید جلوی اون شکم تون را بگیرید ِ معده را ولش کنی یه دشت است جمع اش کنی یک مشت است . نخور.
شنبه 23 آذر 1392 - 21:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.