نقدی: آمریکا اطلاعات صحیح نظامی را از من بگیرد تا از مسئولان سیاسی

ایسنا : رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید از ظرفیت جنبش غیرمتعهدها استفاده کرد و اجماع جهانی برای برگزاری رفراندوم در فلسطین را با حضور ساکنین اصلی این سرزمین برگزار کرد.

سردار محمدرضا نقدی صبح دیروز در کنگره شهدای جهاد علمی با اشاره به اینکه وزیر امور خارجه گفته که دیپلماسی، بیانیه خواندن نیست و باید به دنبال تعامل بود، خاطر نشان کرد: ما هم معتقدیم بیانیه خواندن کافی نیست. جمهوری اسلامی سالهاست که اعلام کرده که در فلسطین باید رفراندومی با حضور ساکنین اصلی این سرزمین برگزار شود. اکنون باید با دنیا تعامل کرد و اجماع جهانی برای برگزاری رفراندوم ایجاد کنیم.

نقدی گفت: دشمن اینگونه القاء می‌کند که ترور‌ها و جنایاتش برای مقابله با برنامه هسته‌ای و نظامی ایران است، اما آنها در حقیقت با پیشرفت علمی کشور مخالفند.

نقدی در ادامه افزود: بعضی از دوستان برآورد نادرستی از قدرت تسلیحاتی ما ارائه دادند که کار درستی نبود و در واقع ناشی‌گری سیاسی بود. ما باید در مذاکرات خود را مقتدر نشان دهیم که اینگونه هم هست و ما هم مقتدر هستیم. آمریکا باید اطلاعات صحیح نظامی را از افرادی همچون من بگیرد تا از مسئولان سیاسی.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر آمریکا دست از پا خطا کند کار به بسیجی‌ها نمی‌رسد، اظهار کرد: همان نیروهای مسلح ما سلاح‌هایی آماده کردند که آمریکا با آن سلاح‌ها تسلیم خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی ما به لحاظ علمی عقب مانده‌ بودیم، افزود: اکنون به این توانمندی علمی رسیده‌ایم که هر نقطه‌ای را به وسیله سلاح‌های خود مورد هدف قرار دهیم. این علم در کشور نهادینه شده است و دانشگاه‌های صنعتی ما می‌توانند این کار را انجام دهند. با این وجود دریافت اجازه برای ساختن چنین سلاح‌ها یک مسئله دیگر است.

نقدی در ادامه افزود: آمریکایی‌ها همه اطلاعات را درباره کشور ما ندارد، ولی از بسیاری از توانمندی‌های ما اطلاع دارند. آنها به دلیل فقدان وحدت داخلی و مشکلات اقتصادی توانمندی اقدام نظامی علیه کشور ما را ندارد، اما همواره بیان می‌کنند که گزینه نظامی روی میز است.

نقدی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: آمریکا با استقلال،‌ آزادی و اسلام کشور ما مخالف است، آنها با الگو شدن نظام اسلامی مخالفند. آنها اکنون یک جنگ علمی برای مقابله با پیشرفت‌های علمی علیه ما به راه انداختند، زیرا علم قدرت آفرین است و ما را از زورگویان بی‌نیاز می کند.

وی القای خودباختگی و ناامیدی،‌ فریب نخبگان،‌ تحریم علمی کشور، ایجاد مزاحمت برای دانشمندان ایرانی در خارج از ایران،‌ نفوذ و خرابکاری در مراکز پژوهشی،‌ جاسوسی علمی، آشفته کردن فضای دانشگاه‌های کشور و ترور دانشمندان را از اقدامات دشمنان در جنگ علمی علیه کشورمان نام برد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه شهدای علمی سه فضلیت ایمان، علم و جهاد را در هم آمیختند، خاطرنشان کرد: دانشجویان و اساتید برای طی مسیر علم و ایمان باید این شهدا را الگو قرار داده و در عرصه جهاد علمی پایمردی کنند تا تولید علم و فناوری شتاب پیدا کند. مسیر جهاد علمی باید تا محو کامل رژیم صهیونیستی و خشاندن ریشه ترور ادامه یابد.

رییس سازمان بسیج مستعضعفین در بخش دیگری از سخنانش گفت: تا زمانی که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کار خود را به خوبی انجام می‌دهد ما از آنها حمایت می‌کنیم.

سردار محمدرضا نقدی گفت: در آن سخنرانی اظهار شد بسیج عامل اصلی توقف تجاوز آمریکا به ایران است و نه سلاح‌های کشور. من امروز می‌گویم نیروهای مسلح به اندازه‌ای آماده هستند که برای دشمن باورنکردنی است.

وی ادامه داد: اگر دشمن خطا کند کار به نیروهای بسیجی نمی‌رسد، بلکه نیروهای مسلح پاسخ مناسبی به دشمن می‌دهد

+24
رأی دهید
-92

Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
مثل اینکه خیلی زور اومده حاجی!!! حالا قهر نکن، فشفشه هاتون خیلی خوبه، میزنی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره!!
شنبه 23 آذر 1392 - 00:07
compatriot - تورنتو - کانادا
تو دیگه چقدر احمقی! اون خواسته بپیچوندشون، ولی‌ تو هالو فریب خوردی! :)
شنبه 23 آذر 1392 - 01:15
شنگول و منگول - لندن - انگلیس
مرد حرف می‌زنه و عمل می‌کنه ! جناب الو یادت رفته قرار بود اگه ببازی ریشتو بزنی‌ ! د‌‌ نزدی که ! پس حرفاتم مثل ریشت پشمه !
جمعه 22 آذر 1392 - 23:58
mehdi12 - انگلیس - بریتانیا
حاجی شما اصلا ایرانی‌ نیستی‌!!!...شعر نگو مؤمن
شنبه 23 آذر 1392 - 02:21
sabetghadam - اصفهان - ایران
همه دوستان در مورد این سردار اشتباه میکنن .ایشان مدارج و مدارکی فراوان در علم نظامی دارد و از دانشگاه های مهم نظامی قم - فیضیه مشهد -حجره ایت االه. دست غیب و خیلی دانشگاه های دیگ مدرک دارد / ترا بخدا حاجی ریش بزقندی. را دلخور نکنید اجازه بدهید قدری جلو یچه بسیجی ها هات و پورت کند ...........
شنبه 23 آذر 1392 - 02:28
paksan - آمریکا - آمریکا
بهتره می گفتی از احمدی نژاد بپرسه چون خداوکیلی تو روی احمدی نژاد رو تو دروغ گفتن سفید کردی !!! همه ملت ایران حرف وزیر خارجه (ظریف) رو فهمیدن ولی این کودن ها نفهمیدن یعنی همه کسایی که دیکتاتور دور خودش جمع کردن همشون آی کیو منفی دارن و حتی مقامات خارجی تو دنیا منظور ظریف رو فهمیدن ولی این چندتا نظامی و منتصبان دیکتاتور در مجلس و قوه افتضاحیه متوجه نشدن و هنوز فک میکنند با تولید چهارتا موشک می تونند کاری بکنند و نمی فهمند که موشکهای برد بالاشون بهترین و راحترین هدف برای گنبد سه لایه آهنی اسرائیله و وقتی اسرائیل می تونه موشکهای کوچک کاتیوشا و خمپاره هایی که از فاصله نزدیک شلیک شده رو ره گیری و بزنه دیگه موشکهای شهاب شما که از فاصله دور میاد و فرصت زدنش حتی خارج از خاک اسرائیل هستش چه ارزشی داره؟! واقعاً این آدم احمق به تمام معناست و ببینید قدرت دست کیا.یک عراقی بی سواد که با همین حرفا تو ایران شده همه کاره بسیج.آقای نقدی نگران برکت تحریمها نباش مایه شما می رسه.تحریمها برکت است! امام خامنه ای:منتفعhk سپاه و بسیج و برادران قاچاقچی
شنبه 23 آذر 1392 - 02:46
marg bar doshman - لندن - انگلستان
ایران ابرقدرته جدید منطقه در این شکی نیست ,ظریف هم یه شکری خورد بدونه اطلا از قدرت ایران ,,درود بر جمهوری اسلامی با اقتدار
جمعه 22 آذر 1392 - 23:48
eddy59 - مونیخ - آلمان
حالا همه کری میخونندحرف پیشکی آخرش شیشکی ......مرتیکه پشمکی
شنبه 23 آذر 1392 - 05:08
marg bar doshman - لندن - انگلستان
درود بر سردار نقدی مرد وطن پرست ..در و بلات تو سر پناهنده های وطن فروش
جمعه 22 آذر 1392 - 23:51
raha1984 - هامبورگ - المان
گوریل انگوری خفه خون بگیر و بمیر
شنبه 23 آذر 1392 - 08:07
adsi - شانگهای - چین
من اصلا این مطلب رو نحوندم اما هر زری زده مهم نیست مرتیکه شپشوووو
شنبه 23 آذر 1392 - 08:42
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
شنگول منگول خوب اومدی اصلا کدوم یک از اینا تا حالا درست حرف زدن
شنبه 23 آذر 1392 - 08:45
petrick - اشدود - اسراییل
سگی که زیاد واق واق میکنه گاز نمیگیره !
شنبه 23 آذر 1392 - 10:14
علي بابا - هامبورگ - المان
حاجى .. . اگر ترس ندارى و قدرت خودتون را بیشتر میدو نید چرا یک سفر به کشورهاى خارج از منطقه نمکنید تا ببینید سه سوته میفرستنتان اونجا یى که عرب نى اند اخت . خبر رسیده حتى توى منطقه براى رفت و أمد از چادر استفاده میکنید کسى شما را. نشناسه.
شنبه 23 آذر 1392 - 10:14
smart292 - ونکوور - کانادا
شعبان بی‌ مخ
شنبه 23 آذر 1392 - 16:40
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
جالبه این اصطلاح جدید! ابر قدرت منطقه!!. منطقه ٢ شهر داری رو میفرمایید؟! وسط یه عده گاگول إبر قدرت شدن خیلی حرفه؟! هی گفتین سوریه سوریه، دو تا ناو هواپیما بر آمریکا اومد اونجا، نه تنها أسد نشست، جمهوری إسلامی هم با پس گردنی رفت پشت میز مذاکرات
شنبه 23 آذر 1392 - 18:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.