واکنش مارادونا به شایعه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران: به هیچ قیمتی پیراهن کشورم را نمی‌فروشم

اسطوره فوتبال آرژانتین اعلام کرد به هیچ قیمتی پیراهن تیم ملی فوتبال کشورش را نمی‌فروشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیگو مارادونا گزارش‌های برخی رسانه‌ها در خصوص دریافت 100 هزار دلار در ازای پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در دیدار دو تیم ایران و آرژانتین در مرحله گروهی رقابت‌های جام‌جهانی برزیل 2014 را رد کرد.

مارادونا در گفت‌و‌گو با رسانه‌های عربی با متهم کردن رسانه‌های ایران به دروغگویی اظهار داشت: فکر کردن به فروختن پیراهن تیم ملی کشورم به هر قیمتی غیرممکن است و این باعث می‌شود که ارزش‌هایم را زیر پا بگذارم.

وی اضافه کرد: از شنیدن چنین دروغ‌هایی ناراحت می‌شوم. چرا به ارزش‌هایم پشت کنم؟ همیشه در معرض این دروغ‌ها بوده‌ام.


علی کفاشیان : پول مان کجا بوده که به مارادونا بدهیم؟/یک سنت هم نداریم به او بدهیم


 علی کفاشیان می گوید فدراسیون ایران حتی یک سنت هم به مارادونا پیشنهاد نداده است و اصلا از این پول ها ندارد که خرج کند.


علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در واکنش به بحث پیشنهادی 100 هزار دلاری فدراسیون ایران به مارادونا و رد این پیشنهاد  از سوی ستاره آرژانتینی گفت: 100 هزار دلار؟ ما اصلا از این پول ها در فدراسیون مان نداریم. این همه پول بدهیم که مارادونا بیاید پیراهن تیم ملی ایران را بپوشد؟ نه بابا ما از این کارها نمی کنیم. حتی یک سنت هم خرج این طور کارها نمی کنیم. خیال تان راحت.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره اینکه چطور و از چه کانالی این پیشنهاد به مارادونا داده شده است  می گوید: راستش وقتی قراردادمان را با آل اشپرت بستیم مدیر این شرکت تولیدی آلمانی به ما گفت برنامه خاصی برای این رونمایی پیراهن دارید؟ من گفتم سرمربی تیم ملی و بازیکنان مان در مراسم حاضر می شوند. آنها به دنبال دعوت از چند ستاره جهانی در مراسم بودند و خودشان اسم مارادونا را مطرح کردند. ما گفتیم از نظر ما مشکلی ندارد که شما چه کسی را دعوت می کنید . قرار شد خودشان بروند دنبال این مسائل و ببینند چه کسی را می آورند. ولی به نظر من هزینه 100 هزار دلاری برای چنین دعوت هایی اشتباه است. اگر آنها این پیشنهاد را دادند و از سوی مارادونا رد شده است تقصیر ما نیست و اصلا فدراسیون در ارائه پیشنهاد و ردش نقشی نداشته است.

رئیس فدراسیون فوتبال که این روزها حسابی اطلاعات فوتبالی اش زیاد شده است و دیگر جلوی خبرنگاران کم نمی آورد. او که از حالا پیگیر در آوردن اطلاعات ورزشگاه های میزبان تیم ملی در جام جهانی است می گوید: دارم از سایت فیفا ٰ اطلاعات ورزشگاه هایی که آنجا بازی داریم را بررسی می کنم تا ببینم تعداد بلیت های مان چقدر است و چه قیمتی دارند . ما از هفته آینده باید پیش فروش بلیت های مان را آغاز کنیم . ما بلیت ها را خیلی شفاف می فروشیم.

کفاشیان در ادامه درباره اینکه سرمربی اسپانیا را نمی شناسد گفت: نه بابا مربی اسپانیا که دل بوسکه است تازه کاپلو هم سرمربی روسیه است. دیدی چه خوب سرمربی های خارجی را می شناسم. حتما آن شب به اشتباه در 90 گفته ام اسپانیا وگرنه می دانم کاپلو سرمربی روسیه است و روسیه به ما پیشنهاد بازی دوستانه داده است.

+36
رأی دهید
-14

akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
اخوندا بابت پوشیدن تیم ایران صد هزار دلار بدهند عمرا ! حالا اگرپیراهن تیم لبنان بود یک حرفی
جمعه 22 آذر 1392 - 12:01
قهوه تلخ - منجستر - انکلستان
تیم ملی ما هم زیاد نباید تحت جو سازیها بشه ،،،،،انشالله ،،،میبریم ،،،اکر باختیم میریم کربلا زیارت ،،،
جمعه 22 آذر 1392 - 12:14
ekman - شیراز - ‫ایران
حالا این چلغوز چه افتخاری برای تیم ما بوجود خواهد آورد اگر که پیراهن تیم ملّی ما را بپوشد!!!البته اگر زمانیکه اعتیاد به مواد مخدر داشت،چنین پیشنهادی را روی هوا میزد.
جمعه 22 آذر 1392 - 20:23
classic - تهران - ایران
خاک توی سر همچین فدراسیونی که رفته همچین پیشنهاد مزحکی رو به مارادونا داده. پولتو بزار جلو آینه بیشتر بشه ابله به جای این پیشنهادا
شنبه 23 آذر 1392 - 12:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.