گروگانگیری در شعبه بانک انصار شوش با دستگیری گروگانگیر پایان یافت

رییس دادگستری شهرستان شوش استان خوزستان انگیزه مهاجم مسلحی را که صبح روز پنجشنبه اقدام به گروگانگیری در بانک انصار شوش کرد، سرقت عنوان کرد.

ˈمحمدصادق جمشیدیˈ ظهر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:مهاجم مسلح به قصد سرقت وارد بانک انصار در مرکز شهر شوش شده و با خلع سلاح نگهبان اقدام به تیراندازی کرد.

وی افزود:مهاجم برای اینکه به سهولت بتواند دست به سرقت از بانک بزند لباس نظامی به تن کرده بود.

رییس دادگستری شهرستان شوش افزود:سارق که هویت وی شناسایی شده ( م - ح ) اهل شهرستان شوش می باشد و تحت بازجویی توسط دستگاه قضایی است.

این مهاجم که سوء پیشینه نداشته و متولد سال 1367 ، متاهل و دارای یک فرزند است همچنین علت دست زدن به این اقدام را فقر و بیکاری عنوان کرده است.

فرد مسلحی حوالی ساعت هشت صبح امروز با ورود به یک شعبه بانک در شهرستان شوش خوزستان، رییس ، سه کارمند و نگهبان این بانک را به گروگان گرفت.

وی پس از خلع سلاح نگهبان بانک با اسلحه کلاشینکف اقدام به تیراندازی به در و دیوار ساختمان بانک کرد و شیشیه های بانک انصار را شکست.

ماموران یگان ویژه نیروی انتظامی با محاصره بانک، شلیک گاز اشک آور و گلوله، پس از سه ساعت مهاجم را مجبور به آزاد کردن گروگانها کردند.

در این حادثه به کسی آسیب نرسید و افراد به گروگان گرفته شده در سلامت کامل آزاد شدند.

در اوایل امسال نیز چند سارق مسلح که نقاب به چهره داشتند به یک مغازه طلا فروشی در بازار شهر شوش حمله کرده و پس از سرقت مقادیری طلا متواری شدند.

+58
رأی دهید
-25

kami_81 - مالمو - سوئد
خوب که چی این بدبخت از شکم سیری دست به این کار نزده احمدی نژاد پولاشو دزدیده این رفته پس بگیره مملکت نابود شده فقر بیداد میکنه معلوم نیست روحانی چه غلطی داره میکنه از نظارت خبری نیست تو مملکت حالا این بدبخت رو اعدام میکنند
جمعه 22 آذر 1392 - 00:17
senator x - تهران - ایران
در قانون مذهب اسلام کسی که بخاطر بیکاری و گرسنگی زن و بجه دست بچنین کاری بزند, چه مجازاتی دارد؟ درحالیکه رهبر چنین خراب شده ای ماهانه ملیونها دلار تو جیب حسن نصراله مفت خور آدمکش و سایر فسطین ها میرزد. حال ارواح خاک مهوش تو بگو این بدبخت مجرم هست یا علی چلاقه؟
جمعه 22 آذر 1392 - 00:24
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
ملت همیشه در صحنه که دلشون از زمین و زمان پُره و هیچ فرصتی برای اظهار نارضایتی خود نبوده و نیستند، آمده وایستادن تا این مرد بخت برگشته رو زنده زنده تکه تکه کنند. گروگانگیری کرده، بانک سرقت کرده درست اما وقتی اسیر دست شماست باهاش مثل انسان رفتار کنید.
جمعه 22 آذر 1392 - 01:07
baas - روتردام - هلند
و اینبار هم ساندیس پیروز .!!
جمعه 22 آذر 1392 - 00:37
arash-/ - ناتینگهام - انگلستان
خدا کمکش کنه بدبختیه که از سر ناچاری خودشو توی مخمصه بعدی انداخته
جمعه 22 آذر 1392 - 01:19
azadi-iran - وین - لااتریش
این مردم که مثل گله گوسفند تو خیابان ریختند نمی دانند که فرداا نوبت خودشان می شود که این بسیجی ها و سپاه و لباس شخصی به سر شان بزنند . در هیج جای دنیا کشوری مثل ایران را نمی توان پیدا کرد که با یک سرقت کننده با این وحشی گری رفتار کنند. البته این ملت صداقت این رفتار را دارد چون هنوز در دوران قرون وسطایی . و بیسوادی . جهالت مطلق بسر می برد. باید ااجازه داد که این ملت در جهل خود غرق شود.
جمعه 22 آذر 1392 - 01:31
azadi-iran - وین - لااتریش
این مردم که مثل گله گوسفند تو خیابان ریختند نمی دانند که فرداا نوبت خودشان می شود که این بسیجی ها و سپاه و لباس شخصی به سر شان بزنند . در هیج جای دنیا کشوری مثل ایران را نمی توان پیدا کرد که با یک سرقت کننده با این وحشی گری رفتار کنند. البته این ملت صداقت این رفتار را دارد چون هنوز در دوران قرون وسطایی . و بیسوادی . جهالت مطلق بسر می برد. باید ااجازه داد که این ملت در جهل خود غرق شود.
جمعه 22 آذر 1392 - 01:33
ari jojeh - تهران - ایران
با نگاهی‌ به ساختمانهای در عکسها به راحتی‌ به اوج فلاکت و فساد ملت و رژیم آگاه شد که ایران حتا از پاکستان هم کثیف تر و نابود تر دارد میشود، و رژیم هم برای به دست آوردن مشروعیت از دست رفته اش حتا یک ترقّه بازی را هم به صحنه جنگ تبدیل می‌کند تا خودی نشان بدهد و پشت سر آنها هم ملتی با تبسمی از رضایت دارند حرکت این اوباشان را تایید میکنند.
جمعه 22 آذر 1392 - 01:33
golesang - دالاس - آمریکا
با افتخار هم ایستادن دارن به شاهکارشون نگاه میکنند که یه جوون بدبخت رو که از سر گرسنگی و فقر به جنایت روی آورده رو گرفتن به جای اینکه یه فکری به حال فقر و بیکاری جوونها بکنند فقط افتخار میکنند که الان یه نفر دیگه رو گرفتن بفرستن بالای چوبه دار خدا باعث و بانیشو لعنت کنه
جمعه 22 آذر 1392 - 01:58
دوستدار - استهکلم - سوئد
بدبخت بی پول بوده و مشکل داشته و گرنا هرگز به تنهایی چنین حماقتی را انجام نمیداد. امیدوارم مسئولین درد و گرفتاریش را احساس کنند و هرچه زودتر این جوان بی پول وفقیر را ازاد نمایند.
جمعه 22 آذر 1392 - 02:23
garmsari - یورک - بریتانیا
دیگر امیدى به ملت ایران نیست،
جمعه 22 آذر 1392 - 02:30
darih - کالیفرنیا - امریکا
نمی دونم چرا اینقد دلم سوخت واسش... نمی گم هر کی نداشت بره دزدی..ولی خداییش حق مردم ما این همه فقر و بدبختی نیس....یه کشور ی که روی پول و نفت و ....خوابیده...چی بودیم وچی شدیم....محمد رضا هر چی هم پشت سرت حرف بزنن ...حداقل ایرانی جماعت یه آبرو و اعتباری داشت...
جمعه 22 آذر 1392 - 02:31
parastooeshge - توکیو - ژاپن
با اعدام کار درست نمیشه بدتر میشه شکم خالی دین وایمان نداره
جمعه 22 آذر 1392 - 02:34
شنگول و منگول - لندن - انگلیس
این پلیس ایران هم دست کمی‌ از آپاچیها نداره ، نگاه چطوری اسلحه بالا سر دارند شادی میکنند ! کمره رستمو شیکوندی مگه اینقدر جو گیر شودی
جمعه 22 آذر 1392 - 03:15
souroosh - ساری - ایران
لعنت ابدی خدا بر این حکومت و این مردم جاهل
جمعه 22 آذر 1392 - 06:43
amonbede - تهران - ایران
به من خیلی فشار اومده میخواستم کلیه ام رو بفروشم اما با خودم گفتم چرا از خودم مایه بزارم اگه زن و بچم تا 2 شب دیگه گشنگی بکشن حتما من هم این کار رو خواهم کرد
جمعه 22 آذر 1392 - 08:03
ernakola - کرمان - ایران
دوستان عزیز ....در کشور هند هم میلیونها خیابان خواب و افراد بسیار فقیر وجود دارد که آنها از بانکها سرقت مسلحانه نمی کنند.....کیف قاپی نمیکنند....زور گیری نمی کنند . .دزدی نمی کنند و آنها مسلمان و یکتا پرست نیسند... اگر به شهرهای هند سفر کنید در خیابانها به موتورسیکلتهایی پارک شده برخورد می کنید که در بیشتر آنها سویچ موجود است .....اشکال کار کجاست؟منتظرنظرات شما هستم....
جمعه 22 آذر 1392 - 05:37
kitaro - تهران - ایران
در این رابطه نمایندگان مجلس در اقدامی شجاعانه دور صحن مجلس چرخیدن و با مرگ بر امریکا و اسراییل و محکوم کردن فتنه گران همه مشکلات مملکت رو حل کردن و سپس رفتند تا کارتهای هدیه مرتضوی رو نقد کنند و حالشو ببرند. 280 نماینده رشوه گیر!!!.
جمعه 22 آذر 1392 - 06:43
davood63 - تهران - ایران
هیچ کس از شکم سیری نمیره بانک بزنه این به اون مردم بدبخت بگید که دارند تماشا می‌کنن و جو زده شدند
جمعه 22 آذر 1392 - 09:07
azirooz - تهران - ایران
متولد 67؟ یعنی 25 سال. گور بگور بشی خمینی که ب* دادی این مملکت رو
جمعه 22 آذر 1392 - 10:49
albalooo - لندن - انگلستان
اشتباه کردی عمو برای ذزدی از بانک باید سفارش شده باشی سه هزار میلیارد هم کمتر برنداری انوقت کاریت ندارن اما برای دوزار و ده شاهی حتما اعدام میشی
جمعه 22 آذر 1392 - 11:06
kimiaa - تهران - ایران
اوه اوه انگار بن لادن رو گرفتن!یک جوون بدبخت گرسنه مستاصل....
جمعه 22 آذر 1392 - 11:11
داماهی - بندرعباس - ایران
همش مقصر حکومت وآخوندهای لعنتی هستند پول نفت این بدبخت رادزدیدند وکوفت کردندودارندکوفت میکنند واین بدبخت ازروی ناچاری دست به این کارزده.به امید حکومت بدون آخوند وبدون کفتار صفتان وزالوصفتان.
جمعه 22 آذر 1392 - 11:10
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
به عکس اول اگه دقت کنید می‌بینید که یارو با مشت کوبیده تو سر سارق دستگیر شده که دستبند به دستش بسته است، آدم می‌مونه که اینها دیگه چه جور جونوری هستند، طرف معلومه که اینکاره نبوده و از سر فقر و نداری دست به این حماقت زده،
جمعه 22 آذر 1392 - 11:51
alialmas2 - کابل - افغانستان
اصن مشخص بوده که طرففففففففف از روی فقر بدبختی دست به اینکار زدهه. +برخورد بدی باهاششششششششششش شددددد+حالا خوبه طفلی به کسی هم آسیب نرسووووووندهههههههه+اینطوری باهاش برخوردددددد شدد. اون پلیس (همون نظامیه)اصن حق ندارهههه بعد از دستگیری متهم با متهم همچین برخوردی کنههههههههه؛؛؛بجای اینکه دنبال علت این جور حادثه ها باشننننن میخان با ترس و رعب زهر چشم از مردم بگیرننننننننن؛؛؛. عجبببببببببب
جمعه 22 آذر 1392 - 16:17
azadi-iran - وین - لااتریش
ernakola - کرمان - ایران. یک صحنه ای در خارج از بازار تجریش دیدیم که یک شخص احتمالا سپاهی یا بسیجی با لباس نامنظم نظامی یک مرتبه یک سیلی بسیار محکم به یک جوانی زد و چند تا لگد هم . من به مردم نگاه کردم و دیدم که جقدر مردم بی احساس و بی سنگ قلب شده انده انگار که در اطرافشان هیچ اتقاقی ارخ نداده . و این نشان میدهد که که رژیم اسلامی چقدر با برنامه ریزی دقیقی جامعه را از 34 سال تا حال به این وضعیت اسفباری رسانده. بر فرض اینکه در آینده حکومتی با دمکراسی و مردم سالاری با قوانین انسانی همتراز بقیه کشورهای جهان بوجود بیاید. حداقل 10 نسل طول می کشد تا به استاندارد قبل از انقلاب برسد. با تاسف چقدر این ملت با فرهنگ 7000 ساله راحت بازیجه شوم حکومت ااسلامی قرار گرفته .
شنبه 23 آذر 1392 - 22:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.