آشامیدن آب ته لیوان رئیس جمهور سابق مهمتر از تشنگی مردم بود؟

روزنامه جمهوری اسلامی در خبری در باره استعفای نمادین نمایندگان خوزستان در مجلس نوشت:

از لحظه دریافت خبر توسط مردم در شهرهای خوزستان نه تنها این موضوع انعکاس مثبتی نداشت بلکه مردم طی تماس‌های خود از هر طریق میپرسند ظاهرا نمایندگان ما هم در مجلس هستند ولی این آقایان در این مدت چند سال کجا بودند؟ خوبست حداقل در این 100 روز که از دولت آقای روحانی می گذرد آنقدر فضا باز شده است که این آقایان اعتراض هم میکنند؟
سئوال مردم این است که چرا در چند سالی که از انتخاب شما میگذرد در مقابل سوء مدیریتها و ظلم به مردم خوزستان کمترین اعتراض را نداشتید؟ و بجز یکی دو نفر که در نطق‌های خود انتقادات نرم و گلایةگونه داشتید بقیه ساکت بودید و موضوعات سیاسی در اولویت کاریتان قرار داشت؟
آیا آقایان نمایندگان خوزستانی، نابودی لحظه به لحظه تالاب شادگان، رنج مردم از آلودگی کارون و ریزگردها را نمی دیدید؟ آیاوضعیت آب وتشنگی مردم مسجدسلیمان که در محاصره دریاچه‌های آب شیرین قرار دارند شما را ناراحت نکرد؟ آیا وضعیت آب آشامیدنی مردم خرمشهر و آبادان حل شده بود که با وجود اعتراضات مردمی در این شهرها باعث نشد که کمترین اعتراضی به دولت آقای احمدی نژاد بکنید؟ چرا آشامیدن باقیمانده لیوان آب رئیس جمهور سابق به عنوان تبرک برای برخی از نمایندگان اهواز ازتشنگی مردم خرمشهر - آبادان و مسجد سلیمان با اهمیت‌تر بود؟ چرا قرارداشتن واگن آموزش و پرورش خوزستان در انتهای قطار آموزش و فرهنگ کشور شما را برافروخته نکرد؟ شاید چون برخی از آقایان سهم خانواده خود رااز پست‌های مدیریتی این سازمان گرفته بودند و جای اعتراض نبود؟
امااز اینکه شما دولت نوکار تدبیر و امید را این چنین مورد اعتراض قرار داد‌ه‌اید ناراحت نیستیم چون آن رااز برکات رای مردم در ایجاد فضای نسبتا آزاد میدانیم والبته می دانیم شما هرگز استعفای واقعی نخواهید کرد چون برای به دست آوردن این کرسی هزینه و زحمات زیادی را تقبل کرده‌اید . اما خداوکیلی، ای کاش درسالهای پر رنج ونومیدی که گذشت شجاعانه از حقوق مردم خوزستان دفاع میکردید و دیدن شما به صورت دسته‌جمعی یک دست و معترض و عصبی را به فال نیک می گیریم و البته با سئوالات بالا هم روبرو شده‌ایم.

+167
رأی دهید
-7

compatriot - تورنتو - کانادا
روزنامه جمهوری اسلامی این مطلب را نوشته؟! خوبه که همه از دل هم خبر دارن و میدونن که چی‌ تو کله‌های پوکشون می‌گذره!
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 10:57
samsam.aus - سیدنی - استرالیا
ﺗﻮﺭا ﺑﺨﺪا ﻧﮕاﻫﺸﻮﻥ ﻛﻨﻴﺪ اﻳﻨﻬﺎ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﻣﺠﻠﺲ ﻫﺴﺘﻨﺪ..اﺯ اﻳﻦ ﻣﺠﻠﺲ اﻧﺘﻆﺎﺭﻱ ﻣﻴﺸﻪ ﺩاﺷﺖ?
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 11:06
pasargad2 - شیراز - ایران
همیشه همینطور بوده و هست. دولت خفقان و سرکوبگر باعث میشود که کسی اعتراضی نکند. و مدیران از ترس از دست دادن بپستشان از حق مردم بکگذرند وساکت بمانند. حالا که فهمیده اند دولت حق و تدبیر و با وجدان امده زبان در اورده اند و ابراز وجود میکنند. و این خود نشان فضای باز سیاسی است. روحانی متشکریم. من خودم یک مدیرم و لحظه به لحظه میفهمم که چه میشود
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 10:49
بت شکن - مونترال - کانادا
اگر ایران را آب ببرد نمایندگان را خواب میبرد، ندیده‌آید عکسهای چرت زدناشون را؟؟این‌ها مال این حرف‌ها نیستند چون فهمیده اند که هر نوع اعتراضی، ضرر و زیانی است به جیب نامبارک خودشان! پس این قبیل استعفا‌های آبکی فقط گرد و خاکی است تا مردم ساده لوح نفهمند که چه میکنند!!
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 11:41
samira joon - مشهد - ایران
واقعا خوب جایی نشستن اصلا لیاقت اون صندلی هارو ندارن
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 12:37
sasan1309 - رفسنجان - ایران
اقایان مدرس برای رفع تشنگی ته لیوان را نوش کردند-اینها الگو و نخبه باید باشند و موکلین برای حل مشکلات بایشان مراجعه کنند-شعار بدون شعور دادنشان جالبه
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 13:40
GHAFAS - مشهد - ایران
انشاله همه استعفا بدن راحت شیم
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 21:13
garmsari - یورک - بریتانیا
مجلس بى همه چیزها و دزدان و ارازل،
جمعه 22 آذر 1392 - 03:02
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.