رویانیان : مسئولیت باشگاه را به هیات مدیره می‌سپارم/ آقایان پرسپولیس بدون سرمربی می‌خواهند!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به محرومیت دو جلسه ای علی دایی اعتراض کرده و تاکید کرد برای دفاع از حق باشگاه پرسپولیس و هواداران میلیونی آن هرگز کوتاه نخواهد آمد و پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس محمد رویانیان که صبح امروز به منظور مذاکره و توافق با باشگاه عجمان امارات برای رضایتنامه محمدرضا خلعتبری عازم دبی شده است پس از کسب اطلاع از حکم صادر شده از سوی کمیته استیناف مبنی بر محرومیت دو جلسه ای علی دایی و همچنین جریمه 7 میلیون تومانی به واسطه اظهارات مطرح شده در خصوص محسن قهرمانی و بازی با سپاهان تلفنی اطلاعیه ای را در اختیار روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قرار داد.

در اطلاعیه محمد رویانیان آمده است: برخورد متوالی اخیر با سرمربی تیم فوتبال و باشگاه پرسپولیس کاملا ناعادلانه و نشأت گرفته از سیاست یک بام و دو هوا در برخی ارکان و کمیته های فدراسیون فوتبال می دانم و آن را کاملا محکوم و به زودی با اطلاعیه رسمی ابعاد این نوع برخوردها را موشکافی خواهیم کرد.

 بنده در دفاع از حق پرسپولیس و هوادارانش و همچنین جلوگیری از تضییع حق و حقوق سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بر حسب وظیفه و رسالتی که دارم نه تنها کوتاه نخواهم آمد بلکه اگر به نتیجه معقولی نرسم چاره ای جز این ندارم که اعلام نمایم مسئولیت باشگاه پرسپولیس را به هیئت مدیره و دولت واگذار می نمایم. اینک وقت آن رسیده که هیئت مدیره باشگاه نقش خود را ایفا کرده و از طریق مراجع ذیصلاح و دولت برای دفاع از حق و حقوق پرسپولیس و هوادارانش پیگیری های لازم را انجام دهد. همچنین به طور کتبی به رای صادره استیناف واخواهی و آن را پیگیری می نمایم. از ریاست محترم فدراسیون فوتبال نیز به طور جدی می خواهم تا در این ماجرا ورود کرده و عواقب آن را مدیریت کند.

 ما این حکم را برنمی تابیم، سیاست یک بام و دو هوا و اجحاف در حق پرسپولیس و هوادارانش و ساکت کردن صدای اعتراض برحق سرمربی پرسپولیس موضوعی نیست که در قبال آن سکوت کرده و شاهد پایمال شدن حق 30 میلیون هوادار باشم. یک بار در شرایطی که تیم میهمان 85 دقیقه به مدافع ملی پوش پرسپولیس توهین و فحاشی کرد 1 امتیاز از پرسپولیس کسر کردند و سرمربی تیم ما را با نیز به خاطر اعتراض به داور چهارم محروم کردند، حتی حاضر نشدند درخواست واخواهی و اعتراض ما را بررسی کنند، حتی نیامدند که ببینند دلیل اعتراض ما چیست و در حالی که برخی عوامل تیم های دیگر اعتراضات بسیار تندی به داوران داشته اند با هیچ محرومیتی مواجه نشده‌اند و حالا نیز سرمربی پرسپولیس را در حالی که جریمه شده بود به ناگاه دو جلسه نیز محروم می کنند که چنین چیزی سابقه نداشته است. بیایید و بگویید پرسپولیس امسال باید بدون سرمربی تیمش را هدایت کند چرا با حکم های متوالی هواداران پرسپولیس را زجر می دهید.

چرا با پرسپولیس چنین می کنید. گناه پرسپولیس چیست، این یک بام و دو هوا چه معنایی دارد. یک امتیاز به ناحق از پرسپولیس کسر کردید و حتی حاضر نشدید به اعتراض باشگاه رسیدگی کنید و حالا بار دیگر سرمربی تیم پرسپولیس را 2 جلسه محروم می کنید. من بار دیگر از آقای کفاشیان می خواهم به این مسائل، تناقضات و رفتارهای دوگانه در قبال پرسپولیس و تیم های دیگر ورود کرده و آن را مدیریت نمایند. وای به حال این فوتبال که برخی برای ساکت کردن صدای ما و سرمربی پرافتخارمان شروع کرده اند به صادر کردن حکم های متوالی و در قبال اظهارات مشابه مدیران، سرمربیان و سرپرستان تیم های دیگر هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

برخی اظهارات مطرح شده از سوی عوامل تیم های دیگر بسیار سنگین تر از اظهارات علی دایی بوده، چگونه می شود که مربی موفق ما را متوالی و با احکام آن چنانی محکوم  می کنید اما با دیگران هیچ برخوردی نمی کنید. برخی پشت داوران پنهان شده اند و می خواهند به بهانه دفاع از حق جامعه داوری این گونه با باشگاه پرسپولیس و سرمربی آن رفتار کنند در حالی که  اگر دلشان برای جامعه داوری سوخته بود با مصاحبه ها و اتهامات مدیران و سرپرستان تیم های دیگر نیز برخورد می کردند. پس این احکام ریشه در مسائل دیگری دارد و این را مطمئن باشید که صدای برحق باشگاه پرسپولیس و سرمربی آن خاموش نخواهد شد.

این اجحاف در حق 30 میلیون هوادار پرسپولیس چیزی نیست که به سادگی از کنار آن بگذریم و خدا نیز از آن نمی گذرد. شما در حال تسویه حساب با چه کسی هستید، چرا به 30 میلیون هوادار پرسپولیس فکر نمی کنید. چرا در قبال مصاحبه های دیگران هیچ واکنشی نشان نمی دهید. بار دیگر می گویم بیاید رسما اعلام کنید پرسپولیس امسال نباید سرمربی داشته باشد، خیال خودتان و همه را راحت کنید. دیگر نیازی به صادر کردن احکام یکی پس از دیگری نیست.

بنده فعلا به همین اظهارات بسنده می کنم و بی صبرانه منتظرم تا به تهران برگردم تا این ماجرا را پیگیری نمایم اما این ظلم تاریخی در حق پرسپولیس و سرمربی آن را برنمی تابم و اگر نتوانم از حق باشگاه دفاع کنم مسئولیت را به هیئت مدیره و دولت واگذار می کنم و تاکید می کنم اگر در فوتبال هم نباشم از پیگیری این موضوع هرگز عقب نشینی نکرده و تا آخر این اجحاف تاریخی را پیگیری می کنم.

+19
رأی دهید
-10

رجب علی - تگزاس - امریکا
تنها راه پرسپولیس بر ای شکستن اتحاد علیه پرسپولیس یک چیز است ئ اتحاد و همبستگی و یک صدایی هوادارا پرسپولیس چیزی که همه از آن میترسند حتی نظام بخطر این با ایتیم پر طرفدار مبارزه میکنند تا طرفداراش را از دست بده پس از قدیم هم گفتن زور به زور پایان میدهد شمشیر شمشیر را خواهد برید وگرنه هی حق تیم را میخورند پس چه پرسپولیس را از تماشگر محروم کنند چه مربیش را باید هواداران پرسپولیس با حضوردر استادیوم آزادی ویا حتی پشت درب میدان آزادی به حکم های ظالمانه اعتراض کنند یعنی تصور کنید در هر بازی خانگی 60 یا70هزار تماشگر با دادن شعار علیه حکم های صادره و تا رسیدن به حق پرسپوایس بدون توجه به تهدید بیایندداخل استادیوم یا پشت ورزشگاه آزادی شعار بدن و تیمشان را حمایت کنند ببینید چطور پرسپولیس به حقش میرسه _ ادامه دارد
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 17:03
رجب علی - تگزاس - امریکا
-ادامه _اما اگه گفتن تیم محروم از تماشاگر وکسی نرفت یعنی تماشگر که پشتوانه تیم است حکم را پذیرفته اگه در مقابل اشتباه داوری تماشگر کوتاه بیاد از ترس تحریم یعنی حکم پذیرفته شده اما اگه تا پاین فصل تماشگرهادر هربازی خانگی بااستقلال بازی دارن وهمه بیان وکوتاه نیان هر موقع تماشگرهخا محروم شدن بیان بایستن پشت ورزشگاه آزادی و شعار بدن ببینید چطور پرسپولیس به حقش میرسه در غیر این صورت باید منتظر نابودی پرسپولیس به خاطر از دست دادن تماشگرانش باشیم
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 17:05
dkdk - اسلیس - دانمارک
آقا دمت گرم که اگر فوتبالی نیستی‌ لااقل غیرت و شرفت از خیلی‌ فوتبالی‌ها بیشتر است.
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 19:02
tobayemohabbat - تهران - ایران
ایشون سرداره ها که توی نظرات سیاسیتون بهشون فحش میدید ولی اینجا عزیز شده ؟ از خودتون بدتون نمیاد بابت اینهمه تناقض ؟
جمعه 22 آذر 1392 - 09:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.